Отговори
# 15
  • Мнения: 2 386
Бубеееееееееееееее, как ме разплака....  Confused
Защо не ми каза днес.... Shocked
Ох....
 Heart Eyes Heart Eyes Cry   bouquet   bouquet
Много силна тема, ще изчакам до утре да видя роклята ...

# 16
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Бубе, и аз нямам такива обувки, но мога да ти дам пари да купите. Или пък за чантата, гримчета нови. Пиши ми на лични кък можем да се видим да ти дам.

# 17
  • Мнения: 5 622

 Ето я роклята, но гледам, че на снимката не е излязла толкова красива, колкото е в същност  Close

Да не говорим, че май съ я снимала малко накриво  Embarassed

Все пак ви я пускам, за да я видите, а като облечем момичето, ще го снимам, за да можем да видим завършеният тоялет  Hug





Роклята е от естествена коприна. Наистина съжалявам, че не е излязла толкова хубава, колкото е в действителност  Crossing Arms

Сега ще пиша Лс на всички, които искат да помогнат, за да успеем да купим обувките до 5-ти, когато тя си заминава за Дулово

# 18
  • Мнения: 1 531
Искам да помоля всички майки, точно тук, в Красива мама да ми помогнат да направим едно момиченце сираче, което ще е абитуриентка тази година, щастливо...

Купих и роклята за бала, утре ще я снимам, ако искате да ви я покажа(страхотна е  Heart Eyes), но нямам възможност да купя обувките...

Ако някоя от вас има бежови(слонова кост, мръсно бяло) обувки, които са запазени, но няма да носи, може да ми ги изпрати, за да направим тоалетът и пълен.

Много се надявам да срещна подкрепата ви. Благодаря   bouquet

Допълвам, че забравих: Обувките трябва да са 37-38 номер

Буба, направо кажи къде да ти изпратим парички, за да може момичето да си хареса обувки, които и после да носи с кеф.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 840
Мисля, че и чанта ще трябва.
Най-добре да се изпратят пари - кой колкото може.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
И аз мога да изпратя пари  Peace

Сега извадих моите обувки от бала ,точно отговарят на изискванията,цвят,номер , но макари обувани само няколко пъти си личи ,жалко наистина защото щяхада  са много подходящи за тоалета.

Буба,пиши ми днес,къде да пратя защото от утре няма да съм в Б-с една седмица и няма да мога да чета.

# 21
  • Мнения: 5 622
Момичета, мисля, че писах на всички Лс, ако съм пропуснала някой, моля да ми пише и да ме извини  Embarassed

Мисля, че се събрахме достатъчно хоора за да купим обувки или поне се надявам да е така. Каквото остане ще отиде за чанта или бижу. Днес забравих да питам колко ще струва чантата(ще я направят по поръчка същата акто роклята), но през седмицата ще свърша тази работа....

# 22
  • Мнения: 2 550
Обувки нямам (сревнение с момичето съм направо Голямата Стъпка Simple Smile ), но мога да пратя колие примерно...и гривна  newsm78
Или да пратя пари  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 6 958
Момичета, мисля, че писах на всички Лс, ако съм пропуснала някой, моля да ми пише и да ме извини  Embarassed

Да получих го.  Hug Обадих се и чакам да ми върнат обратно отговор...  Confused Но съм разочарована от приятелките си... Но друга тема... Надявам се все пак да се отзоват по някакъв начин, по бързо ще стане след като и те са от Варна    bouquet

# 24
  • Мнения: 6 958
А до кога трябва да стане това нещо междувременно?

# 25
  • Мнения: 5 622
Аз ти писах и на Лс, но пак да кажа и тук- на 5-ти тя си отива за Дулово. Сега е тук, защото има желание да кандидатства във ВИНС-а и проучва въпросът за някакъв подготвителен курс, купихме също и справочник за кандидатстване  Peace

# 26
  • Мнения: 6 958
Аз ти писах и на Лс, но пак да кажа и тук- на 5-ти тя си отива за Дулово. Сега е тук, защото има желание да кандидатства във ВИНС-а и проучва въпросът за някакъв подготвителен курс, купихме също и справочник за кандидатстване  Peace

Каква добра душичка си само  Hug Браво   bouquet

# 27
  • Мнения: 36
Здравей, Буба. Аз съм нова в този форум, но съм чела много теми тук и виждам че ти си от най- редовните.Много ми хареса жеста който правиш. Аз живея в Пловдив от година и половина, но съм от Варна. Ако беше казала по рано можех и аз да ти направя роклята. Във Варна имах ателие 10 години, но по семейни причини вече съм в пловдив. Но и тази е много хубава. Аз също мога да помогна с някаква сума. Другата седмица ще идвам до Варна и може де се видим да ти дам сумата. Ако решиш пиши да си разменим тел. Още веднъж браво за жеста

# 28
  • Мнения: 8 769
За съжаление не виждам снимката, но имам обувки цвят слонова кост, с които бях на сватбата си (тя беше през май), и са носени съвсем малко. Ако искаш, мога да ти ги покажа (сега трябва и да ги изровя, защото не знам къде са Crazy Имам и едни други много хубави сандали, убийствени са направо, ама не знам девойката дали носи висок ток.
И тях ще ти покажа, ако искаш. Flutter

# 29
  • Мнения: 5 622
Здравей, Буба. Аз съм нова в този форум, но съм чела много теми тук и виждам че ти си от най- редовните.Много ми хареса жеста който правиш. Аз живея в Пловдив от година и половина, но съм от Варна. Ако беше казала по рано можех и аз да ти направя роклята. Във Варна имах ателие 10 години, но по семейни причини вече съм в пловдив. Но и тази е много хубава. Аз също мога да помогна с някаква сума. Другата седмица ще идвам до Варна и може де се видим да ти дам сумата. Ако решиш пиши да си разменим тел. Още веднъж браво за жеста

Благодаря ти за готовността да помогнеш. Ще ти пиша телефона си на ЛС, като дойдеш да ми се обадиш и да решим къде да се видим   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт