Малко весели историйки с нашите деца стига само притеснения!

  • 43 606
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 91
Хайде най-сетне и аз да се разпиша в тази тема.

В събота, при посещението в Дома, момата беше на вълна "Тате, гушни ме!", "Тате гушни ме, за да отидем до въртележката" и т.н. А тате е малко нисичък, 165 см и далеч не е културист. Та по едно време взех да се озорвам и и предложих "Искаш ли сега и мама да те гушне". След 2-3 секунден размисъл, ми бе отговорено: "Добре тате, хайде ти ме гушни и ме дай на мама!"

 Hug  Laughing  Hug

# 241
  • на път
  • Мнения: 2 804
..............."Добре тате, хайде ти ме гушни и ме дай на мама!"
...............

 Laughing Никакво скатаване от тук нататък! Девойките са глезанките на татковците и .... яка да им е гърбина  Wink

# 242
  • космополитно
  • Мнения: 941
Хайде най-сетне и аз да се разпиша в тази тема.

В събота, при посещението в Дома, момата беше на вълна "Тате, гушни ме!", "Тате гушни ме, за да отидем до въртележката" и т.н. А тате е малко нисичък, 165 см и далеч не е културист. Та по едно време взех да се озорвам и и предложих "Искаш ли сега и мама да те гушне". След 2-3 секунден размисъл, ми бе отговорено: "Добре тате, хайде ти ме гушни и ме дай на мама!"

 Hug  Laughing  Hug

Поздравления за първия Ви бисер Наци! (поне за тук и... за мен)! Вече си с две дами за гушкане- честито да ти е!

У дома пък след много: "...шшт, тихо-новините са важни!" Тя започна да ги заслушва с довода: "Да разбера какво става по света!" Rolling Eyes

Како чува и какво разбира кой би могъл да каже но си нагажда непонятното й чуто през познати и думи: Така Майкъл Джексън се оказа: "...Слушам новините за... Инжекцията Майката"

Д_Ива  и   ние направихме своя изборен прощапулник. Имаше и развалнуван разказ за това как сме се скрили в една стаичка и никой не ни видял къде "сме врътнали колелцето"...

# 243
  • Мнения: 301
март, 2008...
Два дни откак Евгени живее в кооперация, с асансьор... а не в "ДОМ".
Вече е на 6 и половина, но такова чудо не е виждало детето, а аз без да съобразя му поръчвам: Айде сега извикай асансьора!
И чувам:
АСАНСЬОРЕЕЕЕ ЕЛА!!!!!
 Rolling Eyes Embarassed

# 244
  • София
  • Мнения: 9 517
март, 2008...
Два дни откак Евгени живее в кооперация, с асансьор... а не в "ДОМ".
Вече е на 6 и половина, но такова чудо не е виждало детето, а аз без да съобразя му поръчвам: Айде сега извикай асансьора!
И чувам:
АСАНСЬОРЕЕЕЕ ЕЛА!!!!!
 Rolling Eyes Embarassed
Това е класика - и при нас беше така  Hug

# 245
  • София
  • Мнения: 9 517
Най-добрия приятел на баткото се казва Ники. Майка му е бременна в начална бременност - още няма дори и коремче. Нашия знае, че чакат бебе. В момента са на море в същия хотел, в който ще ходим и ние. Прибирам се аз в къщи и му разказвам, че съм срещнала бабата на Ники и е казала, че хотелът е страхотен, басейна също, морето - приказка и т.н. А нашия ме пита "Мамо, а каза ли, дали вече се е родило бебето?".

# 246
  • Мнения: 737
По повод избори, на миналите:
Бях решила да не ходя да гласувам, а да си направим най-хубавия излет с малкия. Но у дома му наговорили, как щял да ходи с мама да гласува, да пуска бюлетинка и той нахъсан, та се смирих...
Пуснахме бюлетинката - нищо особено, разходихме се в парка, връщаме се и баба му:
- Е Анди, гласува ли, пусна ли бюлетинката?
- Ами, писа-ахме, писа-ахме... и после пуснахме бюлИтинката на бУкУчето!.. - каза той разочаровано.

На тези избори, за ужас на комисията, реши да разгърне бюлетинката да я покаже на всички, че я е попълнил Laughing

# 247
  • космополитно
  • Мнения: 941


...На тези избори, за ужас на комисията, реши да разгърне бюлетинката да я покаже на всички, че я е попълнил Laughing

 newsm62 Е, не!-С деца на избори!

На наща кръстница синът и на влизане се провикнал: "Дядоо, да не забравиш: с бюлетина №---" А, на излизане се изфукал: "Пък ние гласувахме за---"  ooooh!

# 248
  • Мнения: 367
На последните избори Ники ходи с баба си да гласува и като излезнали казал на всички:" А ние, с баба, гласувахме за Христо Ботев!
Защото до  вратата на класната стая стоял портрета на Ботев и той решил, че в тази стая се гласува за Ботев.

# 249
  • космополитно
  • Мнения: 941
Пък аз вчера се засмях и на себе си: говорехме за това как хората са различни, че никой не си избира какъв да се роди, но всичко в природата прилича, на онези, които са го създали...

Нещеш ли притичва огромна черна хлебарка.
Тя: " И тази гадна хлебарка не е искала да се роди хлебарка, ама като са я създали ... хлебарки. Мамоо бе, родителите й нали са хлебарки?"
Аз (авторитетно):"Даа, майка й е хлебарка, а баща й-хлебар!" Embarassed

# 250
  • Мнения: 91
.... Нещеш ли притичва огромна черна хлебарка.
Тя: " И тази гадна хлебарка не е искала да се роди хлебарка, ама като са я създали ... хлебарки. Мамоо бе, родителите й нали са хлебарки?"
Аз (авторитетно):"Даа, майка й е хлебарка, а баща й-хлебар!" Embarassed
Обучила си го детето!  Laughing

# 251
  • Мнения: 367
Тя, историйката, не е много за тук, но не знаех къде да я сложа.
Вчера на обяд звъни телефона и понеже бях на мивката, казах на Ники да вдигне /предполагах, че е майка ми, тя звъни по 100 пъти на ден/.
Слушам аз : Кой се обажда? А,аааа, не, не , трябва да затварям веднага.
Извиках му да не затваря и тичам в хола, но от другата страна вече бяха затворили. Номера не можах да видя, явно се звънеше от аналогов телефон. Питам го кой беше, а той:  Един човек и ми каза, че е вуйчо ми, ама не беше вуйчо, аз вуйчо го познавам. Този е от лошите хора, дето са звънили и на баба.
Преди няколко дни бяха звънили на майка ми, уж от полицията, та тя го разправя на всеки срещнат и съответно Ники е попил цялата история.  Така и не разбрах, дали наистина някой такъв е звънил, ама няма и кой да е друг, защото иначе пак щеше да звънне. Казах му Браво и пак повторихме как не трябва на никой да казва адреса и т.н.

# 252
  • Мнения: 91
Абе я малко да се посмеете и на мой гръб!  Simple Smile

Преди няколко дена Еми си облича пижамата след къпането и споделя:
"Тате, на мен ми растат цицките!"
Аз - "Вярно ли?" newsm78
"Ами да!"
"Ще станат като на мама ли?"
"Неее. Като на тебе, тате!"  Thinking

Това дете направо ме разби Hug

# 253
# 254
  • София
  • Мнения: 9 517
По тази тема с циците де, моята щерка на крехката възраст от година и 8 месеца вчера каза първото си изречение:
"Мама има тситси (разбирай цици).".
Не случиха на родители децата ми и това си е. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт