Малко весели историйки с нашите деца стига само притеснения!

  • 43 609
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 138
по темата за циците, аз отдавна научих алекс, че кравата има цици. обаче, сега като питам къде са и циците, си сочи дудата.
умно е детето, вимето на кравата е там.......

# 256
  • Мнения: 1 325
Ние периода с циците го минахме. Вече не са й интересни. Сега, когато (недай боже ги види) ми ги скрива да не се виждат и казва "Мама няма цициии". Вече схванахме, че не бива да се виждат току така Wink

# 257
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
Моят син гледал с баба си някакъв турски сериал и днес подхваща разговор: Мамо, как така Х е дъщеря на У, а пък Z е съпруг на майка й?
Аз обяснявам: У е дал семенце на майката и именно от това семенце се е появило бебето в коремчето. "Значи Х има двама татковци, така ли?  newsm78 А кой е истинският?" Аз се замислям за момент и отговарям с контравъпрос: "Ти как мислиш?" "Ами май и двамата трябва да ги смятаме за такива. Защото Z си е съпруг и си живеят заедно и са си семейство, и се обичат. Обаче У е извадил и дал семенцето. Ти знаеш ли това какъв труд и усърдие е?" (наскоро си обяснявахме думичката усърдие и сега е много оборотна)

# 258
  • Мнения: 2 172
Обаче У е извадил и дал семенцето. Ти знаеш ли това какъв труд и усърдие е?" (наскоро си обяснявахме думичката усърдие и сега е много оборотна)

Определено  Joy

# 259
  • Мнения: 1 669
Ганката, развесели ме Hug

# 260
  • на път
  • Мнения: 2 804
Марти се е подковал теоретично по въпроса за сменянето на млечните зъби и е в очакване това да му се случи.

Днес баба му мина през нас след зъболекар. Обяснява кахърно жената, че не иска да си загуби зъба.

Марти и се чуди:
"Бабо, нищо че ще ти падне зъбчето. Ще си го сложиш под възглавничката и феята на зъбчетата ще ти остави подарък".
Бабата отговаря троснато:
"На мен Марти тази фея нищо няма да ми даде - ще ми изпразни джобовете за нов зъб .... "

 hahaha

# 261
  • Мнения: 91
Една историйка от онзи ден, доказваща силата на рекламата:

Обръщам се към Еми с "Любов, дай една целувка!". Тя поднася устенца, след което изтърсва в заключение "Любов, любов... Брускети Марети!"  ooooh!

# 262
  • Мнения: 367
И нашата историйка е повлияна от рекламната пауза. Става въпрос за бебето, което реве и му запушват устата с беберон.
Снощи вечеряме и Никито през цялото време все за нещо говори. /Понякога се чудя как дори не прави пауза между отделните теми/ Дъвчи и говори, и накрая баща  му не издържа и му каза да млъкне за малко, а Ники вика: Не наказвай детето си с мълчание!
Ние започнахме да се смеем, а той вика: Не се смейте, щото забравих как е нататък в рекламата. Laughing 

# 263
  • София
  • Мнения: 9 517
Моята история не е смешна, но ме трогна и ми се ще да я споделя.
Нали са ми болни децата, та им правя инхалации. Направих на ситната (тя издържа точно 3 минути) и правя на брат й. Сложила съм го на един голям стол, пуснала съм му детско да не му е скучно, сложила съм му инхалатора и действам. След минута поглеждам - ситното седнало до стола на земята и му държи ръката - да не му е мъчно. Стоя така 10 минути без да мръдне, а иначе не се задържа на едно място.

# 264
  • на път
  • Мнения: 2 804
.............. ситното седнало до стола на земята и му държи ръката - да не му е мъчно. Стоя така 10 минути без да мръдне, а иначе не се задържа на едно място.

Миличката Дара  Hug

Марти вчера в парка даваше "съвети" на една приятелка от детската градина как да се сдобие сестричка при положение, че си нямат татко в къщи (девойчето е голям фен на Мая). На момиченцето все не му ставаше ясно точно каква е нашата рецепта щото е родено от мама и питаше:
- Купихте ли я?
- Не - отговаря Марти - тогава нямахме парички - поискахме си я и ни я дадоха от бебешката къща.

# 265
  • Мнения: 737
Хайде и аз да споделя - днес имам повече време.

От умора отдавна не сънувам. Сигурно има едно десетилетие. Не щеш ли в събота сън - глупав, абсурден. Разказвам го на майка ми със смях, как съм я спасявала без да подозирам, че малкият се е събудил, станал и слуша зад мен:

До прозореца идват извънземни и хоп, единият хваща майка ми и да отлитат! Аз здраво се вкопчвам в нея и не я пускам..-

Изведнъж зад мен едно мълниеносно възклицание "Ииии... и що не я пусна да се повози?!?" Тук се включва и майка ми "И що не ме пусна да се повозя?!?"

Ужас, имам син авантюрист и майка авантюристка!

# 266
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
Нали за гаджета стана въпрос тия дни...

Албена чула думата и пита: "Мамо, какво значи гадже?" Започвам аз да обяснявам, Иван се намесва в разговора и довършва обясненията с: "Ето, и аз си имам гадже." Питам аз коя беше и чувам неочакван отговор: "Габи!", на което реагирам: "Нали беше Яна?" (Че и ние миналата година подаръци носихме, "каквото каже тя всичко правя" беше.) Мойто момче най-невъзмутимо отговаря: "Ами сега е Габи. Ама като я няма нея пак си е Яна."

 ooooh! Късно станах майка, ама да видим дали в скоро време няма да се обабя както е тръгнало. Само новородени не съм гледала, може и това да ми тръснат един ден.

# 267
  • Мнения: 2 172
Не знам защо са ми заключили темата "Кефи ме", може би пък тази е точната.
Кудку, това от репертоара на твоя батко  ли е? Не се притеснявай, скоро ще се умножат по две номерата и няма да ти пука...
http://www.umora.ru/view.cgi?s=video&id=125560525427647&page=1#c0

# 268
  • Мнения: 3 715
Почти като него, аз нали го пусках веднъж, ама ето го пак
http://www.youtube.com/watch?v=OHfvbsEmITM

# 269
  • Мнения: 2 172
Леле, кудку, една вода не даде на детето,издадена си на социалните Mr. Green
Пък то толкова добричко, и чехъла си прибра и чао каза.. Crossing Arms

Кудку, много е сладък Hug и на теб Hug Hug Hug

Последна редакция: пт, 23 окт 2009, 21:55 от аистенок

Общи условия

Активация на акаунт