Малко весели историйки с нашите деца стига само притеснения!

  • 43 605
  • 287
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 11 918
Иван: Мамо, днес какъв празник сме?
Не че не знае, но друго си е да попита и пак да си го обясним.
– А утре пак ли е празник?
– Не, утре вие сте на детска градина, а ние с татко ви - на работа.
– Значи утре пак сме под турско робство?! ooooh!

Мъка, мъкааааа Joy Щом е на градина, си е цяло робство...


За градина не зная, но "на работа" си е робство отвсякъде. Joy

# 286
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
Развесели ме темата за пореден път и ще направя още един опит да я възродя.

Щерката ходи на плуване. След всяка тренировка има дежурни хвалби какво е направила за пръв път. Вчера обяснява на баща си, че вече правят ново, "много трудно за някои деца" (но не за неч, естествено) упражнение. "Можеш ли да ни разкажеш за него?" "Ами то се прави на ръба, като отидем на морето ще намерим някой ръб и направо ще видите колко съм добра."

# 287
  • Мнения: 737
Хайде да подхвана, може би не много удачно, но това е най-скорошното:

По повод смешките от детската градина. (Чак ми е неудобно да го пиша). Те не престават да са актуални и в училище.

Събужда се сутринта в неделя (досадно пак в 6,30-7,00). И се чуди как по-бързо да започнем деня.
-   Мамо, какъв сън сънувах смешен (измисля), пръцкам аз силно и излитам към космоса. Ама с дупето напред иии  и от… аСмосферата,  гашите ми изгарят на дупето, а то става червено-червено.
-   От кое ти изгарят гашите?
-   Ами,… от…  аСмосферата
-   Атмосферата.
-   Да. И,… кацам аз и си залепвам дупето на луната, защото е студена, да истине. Пък и да не ми се смеят марсианците, че ще кажат, че хората имат дупе като на маймунките… хи, хи, хи…

Отиде ми и съня, и лошото настроение от недоспиване. Такива ги блещи и измисля, всъщност, почти постоянно. Понякога ми идва да си запуша ушите, но из тоя глупаво-въображаем брътвеж от време на време се среща и нещо, което обезателно трябва да чуя… Та няма как, слушам.
Остава да се надявам, че като поумнее, ще почне да се шегува по-удачно…

И в тоя ред на мисли, малко ми е тъжно – в началото на детската градина, измисляше поетични истории как литнал с облачето на планина „Витошка”, а сега Thinking

Нда, не винаги социализацията е в полза Mr. Green

Последна редакция: вт, 22 мар 2011, 12:47 от mama-Ira

Общи условия

Активация на акаунт