Какво четете?

  • 3 614
  • 96
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 322
МисисГ, Мистик вероятно има френското издание на Венити Феър.
Германците пуснаха първото издание преди месец, ако не се лъжа.
Те си имат местни издания от този тип и бая се чудеха дали ще има успех.

По принцип такива списания прелиствам само във фитнес студиото. За четене - наблягам на Фокус, Щерн и Шпийгел. Има за всеки по нещо и няма клюки.

# 61
  • Мнения: 3 423
Вечернице, ти верно ли четеш Фокус?
Не ти ли мирише лошо? Точно заради
гадната му миризма не мога да го чета.
Не мога да го дишам, както се казва.

# 62
  • Мнения: 11 322
Вечернице, ти верно ли четеш Фокус?
Не ти ли мирише лошо? Точно заради
гадната му миризма не мога да го чета.
Не мога да го дишам, както се казва.

Ама те всичките миришат Mr. Green (и отвътре и отвън)
Заради хартията е. Разхитители Joy

# 63
  • Мнения: 3 423
Не, не, Фокус смърди не, ами бъзди.
Има разлика. Другите се четат.

# 64
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Бубка,не споря,както вече казах,нямам идея за какво се пише по другите страни в него,но тук е под сякаква критика Confused,сериозно говоря.То и Воуга не е кой знае какво,немският Воуг ми харесва  много повече,в италианския няма особено за четене,например.
Забравих само да отбележа че тона ми по-горе е шеговит,дано да няма обидени,че тук понякога трябва да се стъпва по пантофки Rolling Eyes.

Остава и за Ванити Феър да се хванем за косите...  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 2 563
"Историкът" на Елизабет Костова на мен също ми хареса, но не можех да я чета вечер  Laughing

Последно четох и ми допадна "Кафка на плажа" на Харуки Мураками. Доста е странна, но кара да се замислиш.
Хубава книга, която препоръчвам е и "Пауновото перо" на Лиляна Джурович.


Кафка на плажа ми хареса, но наистина трябва да се чете втори път, за да бъде разбрана...

Почнах Парфюмът, но не ми харесва как разказва, пошло ми е... Може и от превода да е.

# 66
  • Мнения: 3 491

 

Почнах Парфюмът, но не ми харесва как разказва, пошло ми е... Може и от превода да е.
На какъв език я четеш? Аз съм я чела преди 10-тина години в България, на български, и много ми беше харесала. Може да е от превода, не знам, а може и да не е твой тип книга.

# 67
  • Мнения: 2 563

 

Почнах Парфюмът, но не ми харесва как разказва, пошло ми е... Може и от превода да е.
На какъв език я четеш? Аз съм я чела преди 10-тина години в България, на български, и много ми беше харесала. Може да е от превода, не знам, а може и да не е твой тип книга.

На български, издание на Унискорп, в превод на Юлия Симова...

Ти беше писала някъде за The Corrections. Изядох я преди няколко дни.  Laughing Подобна кинга е Ordinary People. Изключително ми е любима.
 http://www.amazon.com/Ordinary-People-Judith-Guest/dp/0140065172 … 221831&sr=1-2

# 68
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
И аз съм чела Парфюмът на български - уникална книга! Не знам кой я е превеждал, де.

# 69
  • Мнения: 3 491
Ааа, "The Corrections, да! И аз я "изядох". Но като е станало дума какво четем - чета му вече насериозно есетата на Джонатан Франзен от книгата "How to be alone". Но хич не е като с романа, така са ми преседнали, че едва ги гълтам, тук-таме само понабирам малко скорост.
Ще погледна "Ordinary People", някъде из другите читателски сайтове също имаше препоръка, че ако харесаш едната, ще харесаш и другата.  Simple Smile

# 70
  • Мнения: 1 147
A1104, благодаря много за отзивчивото и мило предложение!   bouquet
Всъщност имам близък, който ще пътува относително скоро от БГ за насам, та ще помоля него за книгата-
не ми се ще да те притеснявам с пратки и прочие- ти си зает човек.
НО наистина благодаря много!  Hug
Винаги съм обожавала Димитър Димов и ще ми е много интересно да видя какво е досътворила дъщеря му след него.

MrsG, като прочета Майките, мога да ти я изпратя по пощата, ако искаш да я прочетеш и ти. Тук поне проблеми с пратките нямат.

# 71
  • Мнения: 1 128
Моми4ета,дайте ми идея каква книга да подаря на милото за седмата ни година откакто сме заедно.Да е нещо подходящо за такъв повод,но не блудкаво.По принцип не си правим материални подаръци по тези поводи,но книжка винаги му харесва.

# 72
  • Мнения: 2 051
Фрики, кажи какви са литературните вкусове на мъж ти, в коя област да го целим........

Диана, "Кафка на плажа"  намира ли се из мрежата?

# 73
  • Мнения: 2 427
Бубка,не споря,както вече казах,нямам идея за какво се пише по другите страни в него,но тук е под сякаква критика Confused,сериозно говоря.То и Воуга не е кой знае какво,немският Воуг ми харесва  много повече,в италианския няма особено за четене,например.
Забравих само да отбележа че тона ми по-горе е шеговит,дано да няма обидени,че тук понякога трябва да се стъпва по пантофки Rolling Eyes.

Остава и за Ванити Феър да се хванем за косите...  Mr. Green
Бубка,виж сега,аз бях решила да си трая,ама нали не мога боб да държа в устата си,реших да си призная без бой,обърках Ванити Феър с Kосмополитън Embarassed Embarassed Embarassed.Онзи ден като реших пак да разлистя броя на това списание което така много хвалите се оказа че не е ВФ а Kосмополитън.Ванити Феър явно не съм вземала до сега,така че Уфффициално полагам извинения на фенките му Confused.

# 74
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Бубка,не споря,както вече казах,нямам идея за какво се пише по другите страни в него,но тук е под сякаква критика Confused,сериозно говоря.То и Воуга не е кой знае какво,немският Воуг ми харесва  много повече,в италианския няма особено за четене,например.
Забравих само да отбележа че тона ми по-горе е шеговит,дано да няма обидени,че тук понякога трябва да се стъпва по пантофки Rolling Eyes.

Остава и за Ванити Феър да се хванем за косите...  Mr. Green
Бубка,виж сега,аз бях решила да си трая,ама нали не мога боб да държа в устата си,реших да си призная без бой,обърках Ванити Феър с Kосмополитън Embarassed Embarassed Embarassed.Онзи ден като реших пак да разлистя броя на това списание което така много хвалите се оказа че не е ВФ а Kосмополитън.Ванити Феър явно не съм вземала до сега,така че Уфффициално полагам извинения на фенките му Confused.

Абе, поу4удих се аз в4ера, ама нейсе Laughing. само не се извинявай кой знае колко, Щото въпреки, 4е не е боклук, не е и кой знае какво. има малко политика, статии от все съЩите италиански журналисти, които пиШат навсякъде и говорят навсякъде. останалото е розова хроника, интервЮта на актьори, политици и т.н.  Confused
(е, не е на нивото на Космополитън, де  Mr. Green)

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт