Бързо 9мес. ще отлетят, ДЕКЕМВРИ наште бебета ще се родят!

  • 13 300
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 114
Здравейте мами.Такава глава ме боли,че не съм мигнала цяла вечер.А относно пишкането-като някой кон съм Laughing,на всеки кръгъл час съм в тоалетната за да си изливам мъката.Страшна работа.Аз все още си спа по корем,но за кратко защото гърдите ме болят адси много.А иначе и на мен ми беше любимата поза.
Миналата седмица не ми се гадеше толкова много както преди,но от вчера се завърна с пълна сила.Добре,че поне не повръщам. 

# 256
  • Мнения: 254
Към края на годината ще сме завършени специалисти, само едно изпитче и може да практикуваме в някое АГ отделение  Laughing
   Моят лекар ми каза "Ти като родиш можем да си те дръпнем да работиш тук, в Шейново." Толкова много съм знаела.  Mr. Green
[/ quote]
[/ quote]
 Joy мен миналия път доктора като го питах нещо ми казваше"Изпитваш ли ме? Нали вее сто пъти си проела всичко по темата в интернет!"

# 257
  • Мнения: 280
За гаденето, само сутрин ми е малко кофти, но като хапна се оправям  Peace

А позата за спане ми е на страни... ту на едната ,ту на другата и все не си намирам място  Simple Smile не е лесно и в тези жеги...  1countingsheep

# 258
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
не е лесно и в тези жеги...  1countingsheep

И по-топло ще става, чакай Laughing

# 259
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
От край време спя обърната на една страна, много рядко по корем или по гръб. Свита като зародишче ми е позата.  Mr. Green

# 260
  • Мнения: 469
Аз много рядко ставам нощем, но пък като се случи после сума ти време не мога да заспя. Но иначе всяка сутрин към седем куквам да тичам до тоалетната и след това вече заспиване няма. Пък си виках, сега поне ще се наспя едно хубаво тези месеци... И аз си спя основно по корем без да чувствам дискомфорт, единствено ако легна по гръб и си опъна краката, понякога ме присвива встрани.

И при мен като че ли отминават повечето симптоми, през деня дори се чувствам доста добре, само вечер от време на време ми става лошо. Сега си хапвам черешки на корем и обмислям какво да сготвя за обяд.  newsm78

Shantal, успех на прегледа днес и дано всичко да е наред Simple Smile Simple Smile

# 261
  • Мнения: 3 072
а мен защо никой не иска да ме включи в списъка...  Cry  Thinking

by the way, може ли да ми кажете дали изследването амниоцентеза е задължително при повишен риск или може да го откажеш... все пак има риск за бебето...???

# 262
  • Мнения: 114
Момичета искам да ви питам  нещо-започнахте ли да правите някакви по-специални гимнастики за бременни? newsm78
А за тези ,които имат главоболие като мен-как се справяте?Толкова е досадно.

# 263
  • Мнения: 43
Здравейте!  Hug
Какво ги правите тия теми, за нищо ги нямате, ей!  Grinning Голямо писане пада, не смогвам да ви чета. Аз съм малко на пътешествие и отвреме навреме само успявам да попрегледам. Да ви се похваля- бях на плаж вече  Grinning Цопнах си коремчето, дето още не личи в океана! Щастие отвсякъде!
Исках и аз да се включа към тези, които спят по корем- на мен ми е страшно удобно, ама вече взех да се притеснявам да не взема да смачкам бебето. Щото то си е бая бебе вече, 4-ти месец. Мислите ли, че нещо може да му стане? Аз гледам да не лягам много много така, но се усещам през нощта, като се събудя все така съм се извъртяла- по корем. И така си спя. Иначе все нещо не ми е точно, неудобно ми е, въртя се постоянно..
И да ви кажа- и за БХС-то реших. Няма да си правя такова нещо. Предпочитам да си карам спокойна бременност.
Много целувки морски на всички и доскоро!  Hug

# 264
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
А за тези ,които имат главоболие като мен-как се справяте?Толкова е досадно.

Аз главоболие получавам като ми падне кръвното.

# 265
  • Мнения: 280
а мен защо никой не иска да ме включи в списъка...  Cry  Thinking

Напиши си термина ,години, зодия и кое по ред бебче очакваш и Ивалинаи ще те впише в списъка  Hug

# 266
  • Мнения: 114
А за тези ,които имат главоболие като мен-как се справяте?Толкова е досадно.

Аз главоболие получавам като ми падне кръвното.

Незанам дали е от кръвното или е друга причина,но не се търпи.Опитвах се да не взимам никакви медикаменти,но днес не можах да издържа и изпих половин парацетамол.И благодаря на Господ-вече отминава.

# 267
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
А за тези ,които имат главоболие като мен-как се справяте?Толкова е досадно.

Аз главоболие получавам като ми падне кръвното.

Незанам дали е от кръвното или е друга причина,но не се търпи.Опитвах се да не взимам никакви медикаменти,но днес не можах да издържа и изпих половин парацетамол.И благодаря на Господ-вече отминава.

Ми премери си кръвното, трябва да знаеш от какво е това гравоболие newsm78

# 268
  • Мнения: 3 072
Момичета, да ви се похваля. Току-що си купих страхотна рокля с висока талия, не е специално за бременни, затова се надявам, че ще ми става и другата година. Много е красива, ама скъпа- 100 лв. Не е кой знае какво, ама за сегашния ми тумбак, май са множко...  Но пусто толкова ми хареса - не се въздържах и я купих.
 

клер, моля те драсни едно лично съобщение от къде е тази рокличка и дали става за по-официален случай, защото аз след месец съм на сватба и съм се насочила към нещо подобно.... благодаря предварително!

п.п. относно протокола: на 29 години съм от София, очаквам първо бебче, а термина ми е някъде на 28 декември (ама още не съм съвсем сигурна, че това е по мои изчисления!).. зодия Скорпион съм  Laughing

# 269
здравейте момичета. вчера бях на доктор и много се смях, това бебе не спира да мърда и да прави номера.
каза ми че трябва да отида пак в 16та седмица  за биохимичен скриининг и след това в 21-22 седмица е прегледът за органи, костички и други. общо взето това били най-важните изследвания.
xixi  относно гимнастиката - аз специално си играя тенис и ходя да тичам от време на време и се чувствам много добре. само дето се уморявам доста повече.
ако нямаш някакви съществени проблеми можеш да спортуваш без да се притесняваш

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт