Raxevsky

  • 16 221
  • 116
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 103
Много тъпо поведение на продавачките.
Аз си пазарувам от този магазин, и винаги са мили и любезни, влизам точно в магазина на Гурко, защото е до маникюристката ми, но се ядосах много като прочетох написаното от авторката.

# 31
  • Мнения: 143
И аз имам случка в тоя магазин влизах да гледам рокля за бала ми и в момента в който отидохме с леля ми до официалните дрехи тая ни каза да не ги пипаме, че тя щяла да ни ги покаже е как се разглежда така и на всичкото отгоре за да пробвам дрехата която съм харесала трябва да имам налични пари, че ако и станело нещо да съм си я платила много ме изнервиха тогава .... а това как гледаше тая овца е отделен въпрос ... #Cussing out #Cussing out  #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Имах идентичен случай. Търся си рокля за бала - в Асеновград. Влизам в някакъв магазин на два етажа и , трудно може да се каже, че ми харесаха, но поне ми допаднаха две рокли. Не само, че ми казаха "Може да мерите, само ако ще я купите след това", ами и казаха, че може да се мери само една рокля..  Shocked Shocked Shocked Shocked
Да не говорим, че за една съвсем обикновена кройка, продавачката влезна с мен в съблекалнята да ми я облича...  hahaha hahaha #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 32
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Знаете ли,най-тъпото е,че собствениците на магазина толерират това отношение и с тяхно съгласие се искат предварително пари и тн. Ако някой така ми поиска пари ще направя невероятен скандал с надеждата,че ще има на кой да се оплача и като дойде собственика и каже,че това им е политиката......нищо не може да се направи.
Аз за това като влизам в такива магазини се държа нагло,поне да знам за какво ще ме обсъждат после `продавачките`без образование.

# 33
  • Мнения: 2 039
Миналата седмица в Манго пробвах няколко неща, но нищо не харесах. Като излязох от пробната и стана ясно, че нищо няма да купя, една от продавачките взе дрехите (които бях оставила в пробната, на закачалки, във вида, в който съм ги взела) и ги хвърли с всичка сила на масата пред пробните.

А в Раксевски преди години искаха да видят, че носиш достатъчно пари, за да пробваш официалните рокли - даваш депозит, за да пробваш.
Shocked Shocked Shocked Еееее,не  hahaha Twisted Evil

# 34
  • Мнения: 6 417
Аз предлагам утре поединично да им се изсипе форума в магазина и да мерим, мерим...  Whistling

# 35
  • Мнения: 274
Рядко влизам там. Може би 2-3 пъти да съм го направила, но не съм останала с подобни негативни впечатления. newsm78 Тъпо са се държали. Комплексарки. #Cussing out

# 36
  • Мнения: X
Аз от както съм тук в Швеция се родих, ходя да пазарувам с удоволствие, а в Бг го правех с голяма досада. Сега се сещам за една случка преди две години в магазина на SASCH, който се намира в ЦУМ. Търся си зимно яке, харесах си едно и си пробвам , а двете продавачки ме гледат тъпо  Twisted Evil. По едно време едната, явно отегчена казва" Отивам да пуша отвън" и грабва едно яке от закачалките с етикет  #Crazy и отива да си павка цигари. Егати простотията, естествено не си купих яке от там.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 423
Аз от както съм тук в Швеция се родих, ходя да пазарувам с удоволствие, а в Бг го правех с голяма досада. Сега се сещам за една случка преди две години в магазина на SASCH, който се намира в ЦУМ. Търся си зимно яке, харесах си едно и си пробвам , а двете продавачки ме гледат тъпо  Twisted Evil. По едно време едната, явно отегчена казва" Отивам да пуша отвън" и грабва едно яке от закачалките с етикет  #Crazy и отива да си павка цигари. Егати простотията, естествено не си купих яке от там.
Е нееее, това вече е УЖАСНО! #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out

# 38
  • Мнения: 393
Незнам ама такова поведенив е недопустимо.Ако имам такива продавачки в магазина си ще ги изгоня на първия ден.Не навсякаде са такива смотани спокоино има и магазини с нормален персонал.А когато на мен ми се случи такова нещо кракът ми няма да стъпи в този магазин та каквото ще да става.
Незнам те не са ли на заплата + процент че така пъдят клиентите си  newsm78

# 39
  • Мнения: 143
Все повече се измуявам.. Колко се дразня на такива продавачки, които за нещастие са все по-често срещани вече. Редовно ми се случва да влезна магазин и продавачката в него и тези от съседните магазини да си говорят и пушат вън, а аз да ги прекъсна. Или пък само да й преча да си чете всетника или книжката.
Ама нали знаете, персоналът е този, който може да провали или да издигне бизнеса, така да се каже. Само се чудя, шефовете къде блеят в случая - защо няма някакъв контрол?  newsm78

# 40
  • Мнения: 4 202
За мен това е обяснението:

...най-тъпото е,че собствениците на магазина толерират това отношение и с тяхно съгласие се искат предварително пари и тн. Ако някой така ми поиска пари ще направя невероятен скандал с надеждата,че ще има на кой да се оплача и като дойде собственика и каже,че това им е политиката......нищо не може да се направи.

# 41
  • Мнения: 176
Мили дами,
В допълнение към всичко, което се е писало по темата само искам да кажа нещичко. Имам една риза и по-спортна блузка от споменатата "марка". Те са ми подарък от моя близка, която работи във малка гръцка фабрика в провинцията, където се шият разни дрешки и накрая просто им се пришиват етикети на помпозните фирми. Е, да уж всичко е за износ, ама явно на практика не е... Едва ли това "разкритие" ще ви шокира, така че мисля е безпредметно да се чудим защо в скъпарските магазини работят не консултанти, а прости продавачки...то стандарт няма по витрините, та какво остава зад тях  Rolling Eyes /това последното нека не звучи заядливо...., аз по принцип съм позитивно настроен човек  Wink/

# 42
  • Мнения: 1 073
Мили дами,
В допълнение към всичко, което се е писало по темата само искам да кажа нещичко. Имам една риза и по-спортна блузка от споменатата "марка". Те са ми подарък от моя близка, която работи във малка гръцка фабрика в провинцията, където се шият разни дрешки и накрая просто им се пришиват етикети на помпозните фирми. Е, да уж всичко е за износ, ама явно на практика не е... Едва ли това "разкритие" ще ви шокира, така че мисля е безпредметно да се чудим защо в скъпарските магазини работят не консултанти, а прости продавачки...то стандарт няма по витрините, та какво остава зад тях  Rolling Eyes /това последното нека не звучи заядливо...., аз по принцип съм позитивно настроен човек  Wink/
Да, донякъде си права. Но, не може да се отрече , че имат и хубави неща.Аз специално имам някои техни неща и ми харесват, като качество. Но са от магазина им в Сити Центъра.Там са много любезни продавачките. На Гурко не съм ходила , но ще взема да отида да се "позаблявам" малко. Как може такова отношение!
Възмутена съм от това , което разказват майките , за продавачките. Наистина е ужасно, но за съжаление в повечето "елитни" магазини е така. Явно с "конкурс" ги избират. Sick

# 43
  • Мнения: 3 782
Аз предлагам утре поединично да им се изсипе форума в магазина и да мерим, мерим...  Whistling
Аз съм за! Peace

# 44
  • Мнения: 511
Що съм си мислила че в София има по- добър сървиз, незнам Thinking
Имаше периоди в които правех скандали, при подобно отношение, но напоследък запазвам ледено спокойствие и си излизам, не се товаря с простотията им.
Много е лошо да се съди по външния вид на клиента, а у нас е масова практика. Tired

Общи условия

Активация на акаунт