ВМ-НВХ Low carb for people smart -18част

  • 16 252
  • 520
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 897
Aз 2 дни папках сирене - Фета на Роса, много вкусно, солено доста, но не брутално, до обяд, не се чувствах зле, ама след петък вечер и цялата събота (надути) сега съм една стресирана да не се повтори и не мога да вкусна млечни. Ако няколко дни подред не съм надута и се чувствам добре ще си хапвам пак сирене и ще опитам домашния кашкавал. Но само АКО не съм надута 3-4 поредни дни.

# 511
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ето как изглежда току-що извадената от фурната зеленчукова мусака, отивам да ям  Grinning


Тук имаше една еретична снимка, премахната да не пречи на артистките,въздържащи се от млечни

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 12:45 от tonimirka

# 512
  • Мнения: 5 873
Ето как изглежда току-що извадената от фурната зеленчукова мусака, отивам да ям  Grinning
                                       

   



# 513
  • Мнения: 2 897
Добър апетит!

Аз ще ям един малък патладжан на шайбички печен на тиган.

# 514
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ванче, емотикончетата ти изразяват абсолютно точно как се чувстваш Heart Eyes
Грешката е моя, не трябваше да ви пускам снимка-доста хора са на безмлечен режим и това едва ли помага да се въздържате

# 515
  • Мнения: 5 873
Тонче,няма грешка  ...нищо не ми пречи да си направя и аз една мусакичка...ама искам да видя 5-чка в единиците...след няколко дни може .....

# 516
  • Мнения: 3 453
Хайде, добрър ден!  bouquetАз се завърнах от плаж..бях за вда часа че за първи път тази година и да не прегоря JoyЗамътих се де.Бях ви казала,че ще лунувам..ноооо след плажа у нас имаше три вида мръвки задушени с 6 вида зеленчуци, между които по малко царевица и грах и си хапнах с един домат.Доволно ми е на тумбака и не ми е тежко Laughing

Дени
, що е туй Форантрил?Много хубави неща си писала за него..няма ди подуването гледам, ха честито  bouquetСподели какъв е тоз вълшебен цяр? Hug За лудостта и аз съм същата..твоя пост все едно аз съм го написала..пищисвам се като се притегля и съм и подута ooooh!

Тони
, мерси запесента! HugСупер е  bouquet Аз изтървах снимката Cry

За сватбената рокля аз още не съм готова,ама нали ще съм главната артистка та съм и най-капризна..все едни кичозни по тия магазини..едни натруфени поле като торти...та ще видим до къде ще я докарам.На 27ми заминавам на море за седмица и след това ще уточнявам модела и така..

Редакция
: Благодаря Тони, мен ме е страх дори от разхлабващите чайове и не бих го пила, но наистин ами стана любопитно..

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 13:27 от Kpuccu

# 517
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Криси фурантрила не се пие ей тъй-той е за хора,които имат проблеми и задържат вода-бъбречно болни, такива с нарушена функция на пикочния мехур и подобни, а не като нас-яли солено или диня и се подули. Пие се по лекарско предписание, не е за препоръчване-Денито го е пила незнам защо, но аз дори и 5л вода да задържа няма да опитам. Не е отровно, няма да ти стане нещо вредно от него-освен,че ходиш на всеки 20 мин във ВЦто, но с хапчетата не се заигравам и стоя настрани.
Не опитвай изобщо-има си естестени начини да се отводниш

# 518
  • Мнения: 2 897
Toни е права.
Майка ми е медицинско лице и има всякакви лекарства у нас.
Колко часа я врънках да ми даде хапче. Тя определено не искаше.
Може да се купи само с рецепта.
НЕ ГО ПРЕПОРЪЧВАМ.
Затова лудите, като мен и явно като Крисси hahaha (тя сама се провъзгласи за такава, аз диагнози само на себе си поставям  Laughing), не трябва да имат достъп до лекарства, за да не злоупотребяват.
Аз го пих, защото съм паника и исках да се отводня ако може на секундата и се чувствах ужасно и бях готова на всичко.
А явно съм била яко задръстена, защото въобще не ходех през 20 мин до тоалетната. За 16 часа отидох напълно нормалните за мен 4-5 пъти. Аз и иначе по толкова си ходя.
Дори си мислех, че нещо не ми действа.
Малка промяна в обяда - към патладжана има 2 яйца и 1 лъжица зехтин.

# 519
  • Berlin
  • Мнения: 11 263
ее, изпуснах и аз мусаката   Rolling Eyes. май всички сме на вълна нели фуртадо Grinning, щото от сутринта само say it right слушаме тука. защооо всички пропускате млечните  newsm78, аз без кашкавал не мога. не съм забелязала да ми действа зле, макар че аз много не ги забелязвам подобни работи. Thinking
п.п.: напоследък нели фуртадо изкара доста хитчета.. не че преди беше зле, ама ...  Heart Eyes

# 520
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Молим, заповядайте на новата сцена да са изявити подобаващо Sunglasses

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=203195.new#new

Общи условия

Активация на акаунт