мами в ГЪРЦИЯ - 5

  • 27 797
  • 280
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 558
ако не се бъркам,гарата е директно на Larissa station,там минава метролиния 2(червената),качваш се за 2 спирки до Омония и там се прехвърляш на метролиния 1,крайната му спирка е Пиреа...внимаваш в коя посока взимаш метрото!!! като излезеш в Пиреа от метрото, морето и корабчетата са директно  през улицата.
план на метрото :
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/57/Athens_metro_2007.png

# 226
  • Мнения: 74
Благодаря!!! newsm10

# 227
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
OLYMPIA,благодаря за споделеното,и аз се замислям за музикално гърненце.Сетих се,че тези дечица,които гледах ги бяха научили да казват на английски(понеже е лесно)когато им се ходи до тоалетна.Пи-пи(за пиш) и пу-пу(за ак).Аз исках да попитам дали си го будила през нощта,но явно той сам се буди.
 pepelja6ka и ddd87d-за сертификата от Кембридж,аз имам такъв,както и завършена английска филология,но не пожелаха да ме вземат никъде на работа по специалността.Само като чуят,че съм българка...За обучение като козметик или фризьор и аз се бях замислила,но не ми остана време да изкарам курс,докато бях в България.Иначе много се търси подобен персонал,затова ddd87d можеш да се възползваш от изкараният курс.Ще се повторя,но за мен гледането на деца не е неприятно(с уточнението,че зависи в какво семейство ще попаднеш,защото има не само невъзпитани и капризни деца,но и родители и това е неприятната ситуация).
  Приятен ден на всички! Hug

# 228
  • Мнения: 558
и мен ме притеснява,че като чуят,че съм българка и изобщо няма да ми дадат шанс да покажа какво знам и мога Sad
но позитивното мислене не трябва да ни напуска... ша съ оправим Peace

# 229
  • загубено
  • Мнения: 6 541
 Привет момичета
Как я карате в тези жега?
Тук днес беше 43 градуса.А вечерта в 21:00 беше 38.Не ми се мисли как е в Атина.
Как понасят жегите дечицата ви.?

# 230
  • Мнения: 4 111
Здравейте!
Ние за първи път спахме на климатик. Нагласих го на 28 градуса, нощен режим. Бебчо се буди 2 пъти по-малко и изпи 200 грама чай. Спестихме нощното хранене. Не знам с точност градусите тук, но водата си тече от мен.  Sad

# 231
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
По 24часа сме на климатик, почти не излизам. Снощи решихме да се разходим към 10ч вечерта, направо щях да припадна, прибрахме се след половин час. Влажността беше 70% Confused, това е което ме мъчи мен, липсата на въздух, иначе беше 28градуса. През деня е към 38-40.

# 232
  • Мнения: 56
 waveyЗдравейте моми4ета!
Отдавна не съм се вклю4вала при Вас.В тия жеги ще измрем....не сам си подавала носа на ван 2 дни..климатика работи постоянно...дано само да не издаде багажа от толкова ба4кане.Дано паднат темп. тия дни..надявам се вси4ките да сте добре  bouquet

# 233
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
Тук излиза вятър вечер и дори успяваме да се разходим за час-два.Вчера се запознах с Beborina и малката чаровница Ванеса.Алекс получи първата си целувка от момиче(Ванеса).През деня пазим къщата и правим разходки из стаите,гледаме телевизия и т.н.Малко ми липсва общуването с хора-ограничавам се само с мъжът ми,а ми се иска да имам поне една приятелка наблизо.

# 234
  • загубено
  • Мнения: 6 541
Привет на гръцката банда!
Днес тук е по хладно.Доста прилични темперетури.Така че идва и към вас.
очаквайте захлъждане,хем че казаха че почивните дни пак ще е топло.
Дано задържи по дълго така хладничко.
Хайде пращам ви от тукашното време

# 235
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
mamKami , дойде и тук, слава богу! Диша се вече, но за колко ли ще задържи.

Къде се загубихте всички?

# 236
  • Мнения: 4 111
Здравейте, сладурки!
Тук още не е дошла тази хладинка. Само духа повече, но е много горещо. Е, все е нещо.
На нашето тати му предлагат работа в Патра за двойно повече пари и сега се чудим, мислим и умуваме.
Има ли някой, който да живее в Парта? Някакви впечатления имате ли?
Прегръдки на всички и весел петък!

# 237
  • Мнения: 2 925
аз съм в Патра.
Не  е лош град.
Нормално голям .Е малко по-скъп от Атина,/поне така казват/,но си струва да се живее тук ,
ако например ти харесва град ,който комбинира добрите черти на Варна и Пловдив.
Всъщност Патра е третият по големина град в Гърция.
Ако те интересува нещо конкретно питай:)

# 238
  • Мнения: 4 111
Хипатия, благодаря ти! Не знаех, че си в Патра или не си спомням. Интересува ме по колко вървят квартирите, например двустайните. Не се сещам какво друго да питам. Много сме объркани. Харесвам Пловдив и Варна, дори "харесвам" е меко казано.  Grinning

# 239
  • Мнения: 4 111
Хипатия, ако не знаеш точно двустайните, ако искаш кажи вашето жилище колко стаи е и колко е наема, ако сте под наем де, и ако не е много нахално  от моя страна. Благодаря ти!

Тук вече се захлади, вятъра довя хладнинката. И при нас вече се живее!   Grinning

Приятна вечер на всички сладурки!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт