Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 1 511
Благодаря ти Gwen! В 10-та седмица ми се вижда по-нормално да си по-добре... Преди това имала ли си подобни "проблясъци"? Сигурно ме гони параноя... Simple Smile
Гони те... Mr. Green
Я,иди се разходи да си проветриш мозъка,както се изразява майка ми.  Hug

# 271
  • Мнения: 407
Имаме ли нова тема, или аз не я виждам.
Ако има дайте линк.

# 272
  • Мнения: 371
Здравейте на всички аз пак ще питам нещо  Embarassed с обикновен ехограф виждат ли се ръчички и краченца или трябва да е триизмерен?

# 273
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Здравейте и от мен днес,

Вече четири пъти сме гледали бебо на видеозон, но не сме чули сърчицето, а се вижда че пулсира. Моята лекарка каза, че е рано още да се чуят тоновете. Преди с дъщеря ми си спомням, че чак в петия месец и чухме сърчицето.
Това зависи ли от апаратурата и, или няма да е лошо да посетя и друг лекар?  newsm78

Уф, направо ще се побъркам, преди не бях такава параноичка ...  doh

# 274
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Здравейте и от мен днес,

Вече четири пъти сме гледали бебо на видеозон, но не сме чули сърчицето, а се вижда че пулсира. Моята лекарка каза, че е рано още да се чуят тоновете. Преди с дъщеря ми си спомням, че чак в петия месец и чухме сърчицето.
Това зависи ли от апаратурата и, или няма да е лошо да посетя и друг лекар?  newsm78

Уф, направо ще се побъркам, преди не бях такава параноичка ...  doh

Milenni, тоновете не се "чуват" с ехограф. Трябва да е доплер.

# 275
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Здравей Asaly   bouquet Добре дошла в априлския отбор.


Имаме ли нова тема, или аз не я виждам.
Ако има дайте линк.

Още няма нова тема, тази не сме я изписали. Гласувайте за предложенията за нова тема, сложила съм ги на първата страница.



Здравейте,
и аз април месец ще се радвам на второто си детенце, синът ми на почти 4
наистина се очертава много хубав месец Simple Smile Simple Smile

Добре дошла maria_t   bouquet  Hug Знаеш ли кога ти е термина?



# 276
  • Мнения: 165
милени,щом го виждате,че пулсира значи всичко е ок.ако искаш да го чуеш отиди на друг лекар Peace

# 277
  • варна
  • Мнения: 147
Здравейте,мили мами!
Ние с моята докторка вече 2 пъти чуваме сърдечната дейност на бебо.Гледа ме с вагинален ехограф,видяхме и как мърда с ръчички и крачета.На Вики сърдечни тонове чух чак в родилното.Поздрави

# 278
  • Мнения: 4
Здравейте мами аз не съм влиза отдавна но просто немога да смогна с всичките си задачи. Днес ходих на преглед  бебчо се развива добре .

# 279
Здравейте и от мен момичета.Добре дошли ма всички нови мами.  bouquetУжасно се радвам, че дружинката ни е пораснала толкова много.Аз и отдавна не сам влизала де....и докато изчета написаното...свят ми се зави Laughing
Напоследък ужасно много ми се гади.Драйфам нон стоп. SickЕдвам смогвам да ходя на работа нощем, защото през деня сам на лекции.Надявам се да ми мине по скоро това неразположение, че наистина се побърквам.Кажете ми ако знаете някой трик с който поне малко да се почувствам по добре...особенно сутрин.
Целувам ви и приятно бременеене на всички Grinning

# 280
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Здравейте и от нас! Мнооого, ама мноого ми се гади, от сутрин до вечер, че дори и през нощта, чувствам се страшно изтощена......... Sad

# 281
  • Мнения: 70
Вече сме на 15 страница. Какво стана с гласуването?
На мен ми допада предложението на Лурдес - Ще си имаме АПРИЛско бебче сладко - награда за мама и татко!

# 282
  • Мнения: 2 751
Кажете ми ако знаете някой трик с който поне малко да се почувствам по добре...особенно сутрин.
Ето как се спасявам аз:
Сутрин още в леглото преди да стана пия Деган с малко чай. Изчаквам малко и после хапвам нещо. После полежавам още малко и чак тогава ставам и си мия зъбите. Много по-добре се чувствам после.
През деня пия газирана вода. Можеш да пиеш натриев цитрат, като ти се догади. По една глътка на всеки 5 мин.
И колкото може повече лежане  Tired
Успех!
Аз все още ставам с Деган. Иначе през деня съм горе-долу.
Ако съм се наспала, съм по-добре.
Но по цяла нощ се въртя и не спя много добре Tired

# 283
  • Мнения: 70
На мен все още не ми прилошава и не ми се гади. Обаче последните няколко нощи не мога да спя. Заспивам за малко, и после се събуждам и започвам да се въртя по цяла нощ чак до сутринта малко преди да ми звънне часовника за работа. А от началото на бременността до преди няколко дни само да ми замиришеше на възглавница и заспивах и спях непробудно до сутринта.

# 284
  • Русе
  • Мнения: 154
Здравейте и от мен   bouquet !!!Нека и аз да се запиша в гласуването за новата темичка  Wink .На мен също ми харесва предложението на Лурдес:Ще си имаме АПРИЛско бебче сладко-награда за мама и татко!

Общи условия

Активация на акаунт