Какво не бихте направили в секса?

  • 36 249
  • 331
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 733
Зная, права си. Дано не съм те обидила с тоя мой хилеж, но си го представих направо образно Embarassed

# 31
  • Мнения: 46 518
... При това положение не виждам какво ще бъде мястото на вторият мъж.Само ще заема място.

Вагинален + орален, после си сменят местата  Sunglasses

# 32
  • Мнения: 2 161
Никол,аз съм смотана,както казах.Не ги разбирам нещата,очевидно имам пропуски. Grinning

# 33
  • Мнения: 1 761
Ами...как,например,да кажеш в съда защо искаш да се разведеш,ако причината е,че жена ти иска да я биеш с камшик (купен за 160 лева от секс-шопа)?Или да обясниш,че понеже мъжа ти изведнъж след 15 години брак нещо му стана и сега се възбужда само и единствено,ако те наблюдава как си вършиш работата на гърнето в тоалетната?И какво да кажеш на децата-кой е виновен,че мама и татко не се разбират както преди?
Сигурно е смешно.И аз се смях,когато ми го разказваха.После ме хвана страх какво ли може да ми се случи на мен....Преди да се оженим с мъжа ми съвсем сериозно го попитах харесва ли групов секс,анален секс,мъже,животни и т. н.Беше толкова шашнат,че очите ми за малко да изхвръкнат.Нямам нищо против взаимното удоволствие,но ако на мен нещо не ми допада няма да съм щастлива,колкото и да съм влюбена.
Та, от тази гледна точка съм твърдо ЗА сексуалния опит преди сватбата.Пък на който му е смешно-нека се смее.

# 34
  • Мнения: 4 447

1.секс с животни,писинг,дрисинг
Ай сиктир. Мъжът ми ще ме помисли за луда, хиля се с глас от 5 мнути Joy Joy Joy

Аз не само на това, а на всичко. Счупих се от смях! Толкова откровено е написано.  Hug

Картинка, наистина постинга ти е страхотен, без да те подигравам с тези си думи! Hug

# 35
  • Мнения: 4 447
Ами...как,например,да кажеш в съда защо искаш да се разведеш,ако причината е,че жена ти иска да я биеш с камшик (купен за 160 лева от секс-шопа)?Или да обясниш,че понеже мъжа ти изведнъж след 15 години брак нещо му стана и сега се възбужда само и единствено,ако те наблюдава как си вършиш работата на гърнето в тоалетната?И какво да кажеш на децата-кой е виновен,че мама и татко не се разбират както преди?
Сигурно е смешно.И аз се смях,когато ми го разказваха.После ме хвана страх какво ли може да ми се случи на мен....Преди да се оженим с мъжа ми съвсем сериозно го попитах харесва ли групов секс,анален секс,мъже,животни и т. н.Беше толкова шашнат,че очите ми за малко да изхвръкнат.Нямам нищо против взаимното удоволствие,но ако на мен нещо не ми допада няма да съм щастлива,колкото и да съм влюбена.
Та, от тази гледна точка съм твърдо ЗА сексуалния опит преди сватбата.Пък на който му е смешно-нека се смее.
'

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Мила, ти ме раз-би! Смяла съм се и на това, корема ме заболя! Кефиш!

Кас, на мъж ми думите: "Бе, кво ти става, бе? Успокой се Stop!"  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 2 161
Е,от кое точно ви стана смешно?Явто само аз не усетих.

# 37
  • Мнения: 677
И аз не виждам нищо смешо. Смешно е, че камшика бил извращение.

# 38
  • Мнения: 4 447
Е,от кое точно ви стана смешно?Явто само аз не усетих.

Ами от явто-то ще да е.  Twisted Evil

# 39
  • София
  • Мнения: 2 884
Не правя това, което не ми доставя удоволствие Peace

# 40
  • Варна
  • Мнения: 672
Тук за секс с хора или за секс с животни става въпрос?  newsm78
 Mr. Green
Определено животните не са ми по вкуса  Sick
 А за секса с човек - мисля, че когато един човек предразположи другия/те, и желанието го има и от всички страни, всичко е без задръжки...
И докато човек не опита нещо, не може да твърди дали е хубаво или лошо!

# 41
  • София
  • Мнения: 408
И аз като теб не съм правила анален секс,изключено е да "гълтам" и дори да свършва върху мен,не съм за тройките нито за секса с жена.
Всеки сам преценява къде да постави границата

# 42
  • Мнения: 674
Човек никога не бива да казва никога.
Плюс това секса колкото и да ни се струва класически и еднотипен последните 20-25 години доста се доразви и продължава да се включват и измислят нови неща техники пози и т.н.
Не се смейте а помислете какъв секс са правили нашите баби 20-те години и какъв секс правят тинейджърите 2007г. е може някой неща да са извратени но след 10-20 години може да са нормални- незнам....
Но такива дрисинги  hahaha Joy камшици връзвания - не благодаря! Naughty Naughty

# 43
  • Мнения: 674
И аз като теб не съм правила анален секс,изключено е да "гълтам" и дори да свършва върху мен,не съм за тройките нито за секса с жена.
Всеки сам преценява къде да постави границата
Не се учудвай ако скоро попаднеш в пасивна тройка - тоест третия или по точно третата да е някоя колежка позната или каквато щеш нова любовница на мъжът ти.

# 44
  • Мнения: 4 733
Не се учудвай ако скоро попаднеш в пасивна тройка - тоест третия или по точно третата да е някоя колежка позната или каквато щеш нова любовница на мъжът ти.
E, това беше много грубо. Защо си мислите, че каквото поиска благоверния и трябва свише да се изпълнява? Че то може и на мен да ми е кеф да го гледам как се заиграва с коза, а той да не иска. Това да не би да означава, че ще си намеря друг, който е склонен да се прасне пред очите ми с чифтокопитно?!

Общи условия

Активация на акаунт