Какво ще кажете за името Кръсто

  • 7 706
  • 200
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 2 109
баща ми се казва Кръстю, може би затова си го възпримем съвсем нормално
щерката е на него-Кристина
имам и позната, която се казва Кръстина- също хубаво име според мен Peace

# 166
# 167
  • Мнения: 217
Според Петър Дънов / тъкмо го чета, защото и аз избирам име/ добре е да се избягват комбинации  в името на буквите кр и ст.

# 168
  • Мнения: 116
Според Петър Дънов / тъкмо го чета, защото и аз избирам име/ добре е да се избягват комбинации  в името на буквите кр и ст.

 А защо?  newsm78  Дай линк, моля те...

# 169
  • Мнения: 1 900
Не ми допада Кръсто, виж Кристиян ми звучи добре Peace

# 170
  • Мнения: 116
Според Петър Дънов / тъкмо го чета, защото и аз избирам име/ добре е да се избягват комбинации  в името на буквите кр и ст.

 А защо?  newsm78  Дай линк, моля те...

 Не няма нужда. Намерих го.... Аз имам книгата, но в момента не мога да я намеря и доколкото си спомням "К", "Х" и "Й" се водеха Царски числа. А в тази таблица са дадени "К"- на 10-та и 2-ра позиция, "Х" - на 11-та и 4-та позиция, а "Й" го няма ... как да изчисля? Нещо не ми е ясно...  newsm78
 А иначе за комбинацията на буквите не споря. Не съм запозната и ....

# 171
  • Мнения: 145
Толкова много от вас казват,че детето щяло да страда и да му се подиграват с такова име!
Ние като майки трябва да възпитаме децата си да не се подиграват за такива неща!
Аз харесвам много имена,които обществото смята за остарели,Кръсто също ми харесва.На фона на модерните изгъзици ще е много интересно име.
А това се превръща в поредната тема спор за семейните традиции и "остарели имена". Айде стига вече!

# 172
  • Мнения: 573
И трите не ми допадат. Confused

# 173
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Кристо ми харесва - близо е до името на свекър ти и до Христо, което е пак хубаво бг име.

# 174
  • Мнения: 4 527
Нито Кръсто, нито КрЪстофър (за първи път чувам за такъв вариант Embarassed), нито КрисТчън. Съжалявам, ама и трите не звучат добре, особено последните две. Confused

# 175
# 176
  • Мнения: 232
Детето има да се срамува от името си /извинявай ,че го казвам/ А другите две също не звучат добре. Кристиан или Красен.

# 177
  • Мнения: 511
Нито Кръсто, нито долните две ми харесват, сори...
Shocked

# 178
  • София
  • Мнения: 2 109
Детето има да се срамува от името си /извинявай ,че го казвам/ А другите две също не звучат добре. Кристиан или Красен.

Защо? Мислиш ли, че Кръстьо Лафазанов се срамува от името си например?
Или по-добре да го кръсти Елвис или Силвестър?  Mr. Green

# 179
  • Мнения: 363
стига,моля ти се! ужасно е това име!!! Кръсто!  Shocked
мойте уважения към свекър ти,но все пак!
аз бих го кръстила Кристиян!

Общи условия

Активация на акаунт