През СЕПТЕМВРИ с есента, очакваме и нашите деца!

  • 13 726
  • 275
  •   1
Отговори
# 30
Поздравления Асенце, много хубави новини
дано със всички да е така

# 31
  • Мнения: 822
Здравейте момичета, и мерси за новата темичка и страхотното заглавие Simple Smile
Бръмбъзъче, и аз съм в сряда на лекар, очаквам да видя/чуя сърчице!
На мен взе да ми става леееко лошо сутрин, днес като ставах за работа и ми се гадеше, ама после отмина, слава богу. Дано само с това да се размина.
Асенцето Simple Smile, и аз агитирах моя приятел да дойде да гледа бебето на видеозона, ама не е навит още нещо. Може би по-нататък, като стане по-голямо и придобие форма  Crazy  Mr. Green
Лека и приятна вечер на всички Simple Smile

# 32
  • Мнения: 945
Пипилота, адашке, съжалявам  Hug . Но следващият път при вас ще се получи.

Аz да ви се оплача, вчера не се чуствах иzобщо като жив човек. Ако не ми беше лошо бях толкова иzморена, че ми се плачеше. Така целия ден се редуваха, понякога и zастъпваха. Не помогна спане, ядене, неядене, нищо... Така до 9 вечЕрта. И така като живнах малко... до 1 не можах да zаспя.
Днес ме боли zверски глава. Имам мигрена и нещата май стават все по zле от минута на минута, а не искам да пия хапчета. Спирам с мрънкането си и отивам сега да поспя, дано ми се раzмине раzговора с тоалетната...

# 33
  • Мнения: 934
Гери, познато ми е усещането...и аз съм отпаднала, такъв мързел ме е налегнал, през повечето време лежа... Rolling EyesЦелият февруари съм отпуска и май в леглото ще го прекарам... Embarassed
Едно ми е такова отпуснато, нищо не ми се прави...а и един световъртеж ме наляга от време на време... Rolling Eyesне си е работа...
Абе здраве да е! Ще го преживеем Hug

# 34
  • Мнения: 400
Ама вие сте се развихрили в нова тема:))))А аз се пънах да пиша в старата:)

# 35
  • София
  • Мнения: 7 673
Запис Hug
Как сте, мамчета?
Нямам търпение да дойде следващия преглед и да видим дали всичко е наред. Simple Smile
Аз днес установих, че съм качила още 1 кг. уик-енда....май наистина този път ще се търкалям Sad
Ама пък - здраве да е. После ще му мислим за килцата. Wink

# 36
  • София
  • Мнения: 7 673
Ама вие сте се развихрили в нова тема:))))А аз се пънах да пиша в старата:)
Скокнах да те прочета.
Да не останеш обидена и непрочетена Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 3 114
Добър вечер и от мен, честита ни нова темичка! Simple Smile

По отношение на повръщането аз имам голям късмет- никога не съм имала този проблем като бременна. Сигурно е супер гадно!  Thinking

За мен изборът на болница ще зависи от това къде има възможност да бъде д-р Власова. Предните два пъти раждах в "Майчин дом"и въпреки че общо взето не помагат много за кърменето (или си остават само с добрите намерения), поне бебетата са при майките. За мен решаващо си остава кой ръководи раждането и болницата да е оборудвана с всичката необходимата техника за бързо реагиране при нужда.

# 38
  • София
  • Мнения: 7 673
Пише, че е 37 мм. човеченце.
Асенце, как 37 мм, мило? Ти да не си августинка под прикритие? Simple Smile тези мм. са като за 10-11 седмица!

# 39
  • Мнения: 11 315
Sheila, сега се прибирам да си оправя зъбите, че ми се счупи керамична корона. Познай цените тук какви са, а нямам допълнителна зъбна застраховка. В България ще ми ги направят на 1/3 от тукашната цена.
Ще стоя 10 дена. Ходя си веднъж годишно и май това ще ми остане ходенето за 2008. Вързана съм с ваканцията на каката, а тогава точно ще се пада да съм в 7 месец и повече няма да ми разрешат да летя вероятно.
Рени, добре дошла. Ще имам предвид питането ти и ще споделя като се върна. Дано да има промяна към по-добро от идването ми през лятото.
Луси, предимствата на водното раждане поне от моя преживяна гледна точка са скъсено време на разширяване на шийката, по-лесно изтърпяни контракции, усещане за лекота, заради безтегловността и най-вече минимализирания стрес за бебето, което минава от една водна в друга водна среда, намаляване на риска от спонтанни руптури и не се налага правене на епизиотомии. Усещането беше неописуемо!

# 40
  • Мнения: 400
irinaradeva не съм обидена lovekissАма изобщо не обърнах внимание,че вече сте се разписали в нова тема,та се разфилософствах в старата.
По отношение  на килограмите...абе,мацки аз още от началото имам чувството,че всичката сланина на света се е залепила на моят корем smile3511Чувставам се една такава напухкавяла,пък по принцип не съм такава:)Качила съм 2 кг.но може да са и от празниците:)Сега съм 58кг на 169см ръст.И с този апетит незнам до къде ще я докарам.

# 41
  • Мнения: 3 926
Ами всъщност при мен нещата с термина са още под въпрос Thinking И всъщност ехографът показа човечето в 10-та седмица. Но това пак си е за септември, само че за 1-ви. Т.е. девета завършена, десета - започната.
Така или иначе си оставам тук. Нали ви казах, че имаме споразумение с бебко да не расте като кака си Wink Тогава терминът ми беше за 19-ти юли, а ехографът я даваше за 1-ви ooooh! Но се роди 3850, така че нищо, че задапаратното устройство е добро, понякога машинките не замерват точно Grinning

# 42
  • Мнения: 288
Здравейте и от мен,ходих днес при доктора-видях си точицата Joy Joy,но е много мъничка и доктора каза че може да съм за по късно.След 2 седмици ще отида да видя имаме ли тупкащо сърчице.Момичета знаете ли дали е противопоказно да се пътува със самолет защото аз в сряда ще летя newsm78

# 43
  • Мнения: 883
Добър вечер, момичета!
чета, че започва да ви се гади... при мен май е рано още, но не чувствам нищо. Само това често пишкане и ранно огладняване сутрин ме карат да се чувствам не както обикновено. Да попитам тия с втора и трета бременност - различни ли са? Или както е било първия път така е и сега? Аз първия път не разбрах, че съм бременна. Нито гадене, нито прияждане... нищо. И сега се чувствам така, но е още много рано. Дали нещо ще се промени?

# 44
  • Мнения: 400
dididi с първата си бременност не чувствах нищо/дори разбрах чак 2 месец/Единственото нещо тогава беше,че ме преследваха кофти миризми и не ми се пушеше:)
Когато забременях за втори път ми се гадеше съвсем от самото начало,гърдите ми бяха порастнали значително,изобщо-всички описани симптоми без повръщане.За съжаление не беше писано тогава....
Сега не усещам нищо.Едва от няколко дни много леко ми се гади.Нито гърдите ми са огромни,не повръщам,не ми се спи като на бременна:)Чувствам се съвсем нормално/чак се поуплаших докато не отидох на лекар и не видях,че за сега всичко е о.к/Дай Боже да е така...
Така,че не се притеснявай,че липсват всички описани симтоми:)

Общи условия

Активация на акаунт