Интерпретация на сън

  • 22 357
  • 218
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 836
Кофти знак? Какво да очаквам?  Thinking

Промяна в кабинета... Joy
Ще излезеш права  Joy

# 121
  • Мнения: 335
Силви, ако ще си местиш бюрото под друг прозорец, сънят ти няма общо.

Като гледам колко е часа обаче, съм на път да повярвам, че при теб важи друг "съновник"...

# 122
  • Мнения: 836
Хи, хи.
Ми, аз си преместих бюрото вече.

...
Като гледам колко е часа обаче, съм на път да повярвам, че при теб важи друг "съновник"...
Thinking

# 123
  • Мнения: 167
Много интересна тема  Hug
И аз съм от онези, които сънуват асансьори, които не спират на последния етаж. С тази разлика, че при мен не продължава да се движи нагоре, а се опира в покрива и се смалява. Някой дали ще има обяснение за това? Мерси   bouquet
Явно се страхуваш да продължиш...
  bouquet Ще помисля в/у това, може би има доста истина в това, което ми казваш...

# 124
  • Мнения: 335
Хи, хи.
Ми, аз си преместих бюрото вече.

Повишиха ли те? Вече?

Какво сънува преди това?

# 125
  • Мнения: 4 392
  bouquet Ще помисля в/у това, може би има доста истина в това, което ми казваш...

Шшт, тихо newsm43 !
Холограма ще загуби монопола. smile3534


# 126
  • Мнения: 335
...може би има доста истина в това, което ми казваш...

...Холограма ще загуби монопола. smile3534

Е, хайде, кажи, че и една руса жена й завижда.
Тогава ме утепА.  Laughing

# 127
  • Мнения: 836
Хи, хи.
Ми, аз си преместих бюрото вече.

...
Какво сънува преди това?
Кошмари, естествено.  Laughing

# 128
  • Мнения: 335
... И аз съм от онези, които сънуват асансьори, които не спират на последния етаж.
С тази разлика, че при мен не продължава да се движи нагоре, а се опира в покрива и се смалява. Някой дали ще има обяснение за това? Мерси   bouquet
Явно се страхуваш да продължиш...

Между другото, Точка, защо не си признаеш, че ти нямаше предвид секс...

Първо признай, после ще говорим и с авторката (на съня).


# 129
  • Мнения: 4 392
Между другото, Точка, защо не си признаеш, че ти нямаше предвид секс...

Първо признай, после ще говорим и с авторката (на съня).
Разбира се, че нямах предвид това.  Whistling

Е, хайде, кажи, че и една руса жена й завижда.
Надявай се... Laughing

Авторката да продължи! Grinning

П.П.
Моля, изписвайте ме правилно!  bouquet

# 130
  • Мнения: 335
... Моля, изписвайте ме правилно!...


Пиши се поне удивителен  Simple Smile

# 131
  • Мнения: 4 392
... Моля, изписвайте ме правилно!...

Пиши се поне удивителен  Simple Smile
Ааа, страхувам се, да не  ме баннат.. Crossing Arms Прекалено много насилие съдържа. Joy

# 132
  • Мнения: 2 700
Ще ми разтълкувате ли днешния ми сън Praynig Не се събудих в лошо настроение, но като се размислих се притесних.
Сънувах майка ми, която почина преди 9 месеца и която беше болна. Сънувах, че съм с някого (не помня кой) в някаква стая, в която мака ми спеше. Докато си говоря с човека, майка ми се събужда и аз виждам, че в устата си няма зъби. Отидох да видя какво е станало и видях под нея паднали няколко зъба от горните, а два от долните стърчаха сякаш ще паднат всеки момент. Първата ми мисъл беше, че вече ще трябва да й пасирам храната, след което будилникът ме събуди.
Доколкото знам ако ти падат твоите зъби на сън е смърт на човек. Ако боли - на близък човек. Тук зъбите не бяха мои и не ме боля, но гледката беше страшна.

# 133
  • Мнения: 4 392
Ще ми разтълкувате ли днешния ми сън Praynig Не се събудих в лошо настроение, но като се размислих се притесних.
Сънувах майка ми, която почина преди 9 месеца и която беше болна. Сънувах, че съм с някого (не помня кой) в някаква стая, в която мака ми спеше. Докато си говоря с човека, майка ми се събужда и аз виждам, че в устата си няма зъби. Отидох да видя какво е станало и видях под нея паднали няколко зъба от горните, а два от долните стърчаха сякаш ще паднат всеки момент. Първата ми мисъл беше, че вече ще трябва да й пасирам храната, след което будилникът ме събуди.
Доколкото знам ако ти падат твоите зъби на сън е смърт на човек. Ако боли - на близък човек. Тук зъбите не бяха мои и не ме боля, но гледката беше страшна.
Не си го навивай на пръста! Сън-менте. Нищо лошо няма да се случи!

# 134
  • Мнения: 167
Тълкувателките на сънища, нещо много ме объркахте   bouquet
Холограма, кажи ти какво мислиш за сънуването на асансьори?

Общи условия

Активация на акаунт