За глупостта и N-тите шансове

  • 15 445
  • 227
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 6 999
...да не говорим какъв поведенчески модел ще заложиш в детето си...

Ми как какъв? - Да се смята, че щом не пие и не я бие няма нужда да се развежда с него, а ако й прави подаръци и помага в домакинството е идеален съпруг  ooooh!...  Мда - като се замисля трябва публично да се самолинчувам, че се разделих с бившия - той какви подаръци ми правеше мале мила...  Whistling

# 181
  • Мнения: 2 336
Иса, засрами се.   People No Good newsm43

# 182
   Мунеска, здрасти и от мен!
Жените сме различни, едни от нас стискат зъби, други бягат... кои са прави?  Наскоро пуснах нещо подобно до обсъдим тук, но ми се обидиха, заключиха темата и т.н.
   Аз за себе си мога да ти кажа, че едно дете се учи на морал и норми не само от собственото си семейство, мойте родители които съм смятала за истинско семейство се оказа, че са си играли на такова дълги години, че са имали свойте страсти и сигурно майка ми много пъти, както аз сега се е питала ДОКОГА И ДАЛИ...
  Аз за разлика от жените тук стискам зъби и знам, че с БНД трябва да се опитам да бъда и да си затворя очите, защото детето обича НЕГО такъв какъвто е!

# 183
  • Мнения: X
ем стискай
дано да не цъфнеш тука след н години и да не кажеш - ама защо стисках
и това го има, годините са си твои, ти си решаваш какво да правиш с тях
 Peace
щом е пич твоя мъж - ОК - само мога да подкрепя поведението ти

# 184
  • Мнения: X

Коментирах единствено, че не приемам раздяла единствено поради изневяра на другия партньор.
ха
ха
ха
значи той да си хойка, тя да му пере чорапите
ха
ми добре де - животът си е ваш, както написах по-преди - годините и те са си ваши, всеки може да си ги пилее както си иска
 Peace

# 185
  • Мнения: 2 336
Мисля си, че жената се бърка с майка. Или просто се отъждествява с нея.
Аз две деца си имам, трето не ща.

# 186
  • Мнения: X
Малко ми е трудно на мен да те разбера. Аз имам драстично негативно мнение за хората, прекратили брак/сериозна връзка, плод на която е дете/деца заради изневяра на партньора/съпруга(та). Това е проява  на много по-долно от егоизъм нещо.
Да родителите и децата са отделни хора и имат отделни нужди и ничии не са по-важни.
Но, обясни ми, моля те, как дете на разделени родители прекарва по-равно време и с двамата? Как родител, който не живее под един покрив с другия родител на детето си общува максимално пълноценно с него? И равна ли си във възможностите си за общуване с другите ти, която предполагам си пълнолетна, работеща, независима и едно 3-годишно хлапе, което не може, например да стигне само от единия до другия край на София, за да се види и общува с неживеещия при него родител?
Някой да лиши детето си от другия родител, само щото на другия родител само ти не си достатъчен в интимно отношение е проява на жестокост. Детето какво е виновно? А то няма как да не пострада.
Мислех, че в 21 век думата "изневяра" е само речникова реалия, но уви...
олеле
оле оле олелееееее
виж ся, тук с нас няма да се разбереш очевидно, и изобщо какво се случва, какво лишаване от родител какви 5 лева. ха. ха. ха.
невероятно гледище, неописуемо интересно, даже и баба ми не говори така....
а за изневярата, ми очевидно не си от моногамните самата ти, та затова си толкова толерантна към изневярата
още малко ще кажеш, че Всеки е свободен да си търси ЩАСТИЕТО.... офф.. аман спирам

# 187
 Laughing Каси пич!!! си ти (в жески род, звучи малко цинично  Embarassed), ама дечко си иска него!
Ще видим в кой отбор ще съм накрая... снощи ми мина през акълчето, че може да гледа бебо, а аз да поизляза  hahaha и да се върна преди съмване  Peace
   Ще си купя каска и ще го питам тогава Simple Smile
   Трудно е в днешно време да си моногамен, пътуваме, общуваме и винаги има нещо ново и интересно... а дали е правилно да си с някой 50години и дали на 51-та го обичаш или просто той е сраснал с теб.
   Поне съм наясно, че едно дете само взема решение за това какъв морал ще има!

# 188
  • Мнения: X
... (преживяла съм развода на родителите си и смятам ,че това е повлияло на целият ми живот до сега, вината изцяло беше на баща ми ,но майка ми предприе това начинание, за което никога няма да и простя). ...
много грозно изказване. горката ти майка... вместо да я подкрепиш, ти си решила да я обвиняваш цял живот за това, че не е решила като теб "да се примирява". а ти вместо да кажеш, че никога няма да простиш на баща си за това, което е причинил на майка ти, явно си решила да стовариш вината върху нея. аз, честно казано, не мога да си обясня такива разсъждения  Thinking

ааааааа мога мога да си обясня
значи, това е оправдание на нея си
ако каже - майка ми беше права - автоматично значи че тя греши
а човек да живее , да ляга и да става с мисълта, че греши - няма да стане
оттук следва, че ще трябва да зареже мъжа си
но тя не иска
оттук следва обратно - тя е права значи а майка й греши
оправдание, не може да си признае някой, че другия, правещ коренно противоположното - на 180 градуса - е прав.. няма как да стане

# 189
  • Мнения: X

   Трудно е в днешно време да си моногамен, пътуваме, общуваме и винаги има нещо ново и интересно...
ха така
ха
браво на вас
оле

# 190
  • София
  • Мнения: 6 999

   Трудно е в днешно време да си моногамен, пътуваме, общуваме и винаги има нещо ново и интересно...
ха така
ха
браво на вас
оле

Каси, наистина е трудно... за някои. Ма пък хората са различни. Ето аз си казвам, че повече едва ли ще бъда моногамна и вярна. Ма да крия от партньора си няма. Ако и партньорът ми е такъв - супер. Ще си споделяме един вид Simple Smile

Имаше го в една пиеса, която гледах като дете. Ст. Мутафова там обясняваше, че мъжът й искал 'отворен брак', ама 'отворен' само откъм неговата страна, щото ако и тя го 'отворела' щяло да става течение.  Mr. Green Laughing Whistling Такива ми ти работи...

# 191
  • София
  • Мнения: 8 348
течение, а
знаем ги тия мъже

и аз разправям на хората като ме питат защо още съм сама, че ако искам още едно дете ще си го родя, а няма да се омъжвам за него
или ще имам партньор до себе си или ще си партнирам сама
още преди години реших и отсякох, че няма да живея с примирение
ако това означава да живея сама - ами ще го правя - колкото дълго се наложи
и - вметка за съчустващите - не, не ми е зле и не съм самотна
затова давам един път шанс и на втория ме гледат в гръб
поне аз не правя една грешка два пъти..... значи човек може да се научи ако иска

# 192
   И в природата обикновенно е така, особенно при бозайниците - мъжкия да се маха!! Ако една жена е независима, силна и красива, то тя да не е само за един мъж  smile3533

# 193
  • София
  • Мнения: 8 348
тъй де, няма все ние да сме прецакани

# 194
  • София
  • Мнения: 6 999
...поне аз не правя една грешка два пъти.....

Че защо пък...Толкова много грешки можеш да направиш различни, да ги повтаряш е скучно някак.  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт