Какво е новото при мен 8

  • 20 718
  • 306
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 138
http://club.biberonbg.com/read.php?14,433021,434702
ето, надявам се да ти е от полза  bouquet
това, което намирам до момента е медикамент за бронхит, астма.............
става дума за немски форуми.
ще се опитам да извадя най-полезното

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 05:22 от matakosmata

# 61
  • Мнения: 3 715
Мислех да си трая до утре, ама пусто, сърбят ме ръцете. Вчера сутринта се събудих с мисълта, че ще ми се обадят за детенце и цял ден не можех място да си намеря. Бях абсолютно сигурна, че това ще е денят. Час по час си гледах часовника и се чудех кога ще се обадят. В 14 ч. си викам: Ей сега започва заседанието и след два часа ще звъннат. И те взеха, че го направиха. Момченце на около година и половина. Утре ще го видим.

Най-интересното е, че след дългото чакане бяхме задействали някои връзки, обаче ни се обадиха от съвсем друго място и нещата се получиха по каналния ред.

Сега се чудя дали да не почна да изкарвам някой и друг лев с гледане.

# 62
  • Мнения: 921
Кудкудяка, най-после! Hug Каква прекрасна новина! Хайде, дано да е вашето детенце и скоро да напуснеш темата на чакащите! Peace

# 63
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Браво, Кудкудяка!!!  bouquet Това е чудесна новина!!! Пожелавам ти всичко да мине ОК! Praynig

Ако ще почваш да гадаеш, я да се запиша първа аз Grinning newsm78

При мен новото е, че днес е последният ден от обучението за кандидат-осиновители. Радвам се, че се записах!

Поздрави на всички  bouquet

# 64
  • Мнения: 224
Кудкудяка   bouquet   bouquet   bouquet

Пу 2-ри номер на опашката за гледане след Луска  Laughing

# 65
  • Русе
  • Мнения: 729
ku[d]ku[d]yaka страхотна новина,дано това да е вашето детенце Praynig.Какво по-хубаво то това денят ти да започва с добри новини.А за гледане нареждам се и аз на опашката Hug Grinning

П.сл- и при нас се получи така,намерих връзки в нашия град, но се обадиха от съвсем друго място.Както е писано така ще стане.

# 66
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Ей кудкудяка, това е страхотна новина, стискам силно палци, дано това е вашето дете.

# 67
  • Мнения: 1 612
Кудкудяка много се раздвам за Вас!
Кога е срещата? Дай малко повече подробности!

П.С. Може ли и аз да се запиша за гледането?  Wink

# 68
  • Мнения: 2 123
Честито Laughing
Ухаааааа

# 69
  • Мнения: 2 722
Куку, стискам палци и тръпна в очакване на новини  Hug

# 70
  • Мнения: 367
Кудкудяка, и аз стискам палци!   Praynig

А какво стана днес с wa_wa  .
Май днес им беше делото!  Дано новините са хубави!

# 71
  • Мнения: 2 172
Мислех да си трая до утре, ама пусто, сърбят ме ръцете. Вчера сутринта се събудих с мисълта, че ще ми се обадят за детенце и цял ден не можех място да си намеря. Бях абсолютно сигурна, че това ще е денят. Час по час си гледах часовника и се чудех кога ще се обадят. В 14 ч. си викам: Ей сега започва заседанието и след два часа ще звъннат. И те взеха, че го направиха. Момченце на около година и половина. Утре ще го видим.

Много, много се радвам!
Значи в сряда.....А във вторник ти пожелах силно нещо, на Благовещение! Помниш ли?
Всъщност исках ти сама да си го пожелаеш! Hug
И това ако не е чудо!Всъщност най-нормално нещо се е случило!
Вест! Дано след нея да има новини!

# 72
  • Мнения: 273
Много много късмет. Чудесни новини, дано още едно детенце намери своите родители и още един дом се огласи от детски смях.........
PS... а за гледането, newsm68 ще се пререждам, та каквото ще да става.

# 73
  • Мнения: 273
А иначе новото при нас е, че Ради, взе да се поглезва от толкова много внимание, храня я като бебе, а  тя дори не  си отворя  устата като хората и се покапваме, заплаших я с лигавник. Вярвам, че още я боли, ама днес е четвъртия ден от операцията, децата прояждат, а мойто реши да спре. И отказва за пие течности, там заплахата е болница на системи и  да видиш как се излоква едно шише вода.... Дечица, какво да ги правим, използват се за каузата, всякакви методи, от добро до заплахи.

# 74
  • Мнения: 3 715
Ама тя наистина Аист е виновна. Първо при нея за гледането Simple Smile

Срещата със социалните е утре сутринта, а кога ще ходим в дома и къде е не знам. Като се освестя утре ще пиша, че още съм в несвяст.

Общи условия

Активация на акаунт