Euroline-кредитна карта

  • 7 088
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 11 116
Еми когато ПИН-а се движи отделно от картата какъв е проблема?
С куриер ги пращат ПИН-овете , честно казано спред мен е ОК. За да стане някакъв сакатлък трябва 1во да имат и картата ( или най малкото номер+ дата на валидност+име) и пликът с ПИН-а да е отварян.

Куриера не носи ли пратката до получателя или аз нещо не съм наясно с понятията? Моя пин беше пуснат в пошенската кутия, която не се заключва, това не ли проблем.
А и какво пречи някой да ме фрасне с нещо и да ми вземе чантата, като преди това е прибрал пликчето с пина ?

# 31
  • Мнения: 5 370
Точно същото питане като жгмъц имам и аз.

# 32
  • София
  • Мнения: 17
Абе защо пишете глупости.
Картите се доставят с куриер. Пиновете се пускат в плик с черно от вътрешната страна да не се чете пина.
И кой ще тръгне да ви дебне да ви взима картата, че пощата. Бе нямам думи за глупостите дето ги измисляте.
Има къде по-лесни начини да ви оберат сметката. Някой ще тръгне да ви краде пощата че да попадне на ПИН, че и да ви дебне да ви обере картата.

# 33
  • София
  • Мнения: 11 116
icobgr, както казват старите хора "Бай бабо, да не те стига мечка" ...
Всичко се случва...

Редактирам се за да добавя, че ровенето в чужди пощи не е нещо необичайно ...
Сума време комшиите ми казваха Марианче (не се казвам така), това ие името на майка ми и понеже ползвах сим. карта на нейно име съответно и сметките бяха на името на Мариана...
Накрая ми писна и им казах да не ми ровят в пощата, много комфузно стана...  Wink

Последна редакция: ср, 26 мар 2008, 12:03 от жгмъц

# 34
  • Мнения: 5 370
Ico, тук иде реч, все пак, за ОБИКНОВЕНИ писма, пуснати в пощенската кутия.
Ако греша-то ме КОРИГИРАЙ. Прочети отново постинга на ЖГМЪЦ, както и първия такъв, на Таня.

# 35
  • Мнения: 46
От 5 месеца се ядосвам с тези хора.Ако има други със същия проблем,може би ще ми помогнат да стигна до истината.
Ето за какво става въпрос.През ноември ми преиздадоха  Euroline картата,поради изтичане срока на старата.Донесе ми я куриер и ми каза,че ще получа новия си ПИН-код по пощата.Като аз си мисля,че ще е с препоръчано писмо и т.н.Нищо подобно!Чакам аз месец-два.Няма ПИН-код.Отивам в местния клон на Пощенска банка и там ме посъветваха да си пусна молба за преиздаване на кода,защото явно се е изгубил по пощата. Shocked
Така.Приемаме ги тия,то не ни е за първи път #Cussing outПускам молба.Чакам.Накрая отидох в пощаща и попитах пощальоните.Те отговориха,че наистина е получен и са го оставили върху пощенските кутии във входа.Ама защо,бе джанъм, там.Аз кутия нямам ли си?И така и този път дръвце.Няма го никъде прословутият код.
Отивам отново в клона на банката.Така и така,казвам.Ами...нищо не можем да направим, пуснете нова молба..Пускам на 20 февруари,като посочвам изрично писмото да се достави до клона на банката,за да не се изгуби отново.
Преди две седмици звънях и ми казаха,че кодът е пуснат,обаче тук го няма.
Писмата, по принцип, пътуват три дни в България.Аз чакам вече месец и само беснея.Попитах и в София на телефона за клиенти какъв е реда в такива случаи и как бих могла да си потърся правата,но и там и в клона на банката при нас ми отговориха,че трябва да чакам.Те не знаели какво мога да направя. newsm78 Питам,ако отида в София, на място, ще ми го дадат ли?-Не.
Можело да напиша жалба,но пък грешката била у пощите,не в тях, или да напиша нова молба и пак да чакам.
Така ме въртят вече 5 месеца и започвам  да си мисля,че докато не извикам "Господари на ефира" няма да си ползвам картата.
Трябва да спомена и ,че не дължа нищо на въпросната банка.Плащам си редовно,като лоялен клиент.
Защо,бе мили хора, в тая наша България, никой не си размърдва з......а, докато не се намесят медиите.

Въпросът ми е дали някой е имал подобни проблеми и как бих могла да си получа ПИН-кода,за да я ползвам най-накрая тази карта.Имам крещяща нужда.
Благодаря,че прочетохте гневното ми писмо  Hug


След като платихме два лизинга с ЕвроЛайната (сори Embarassed) и ни излезе златен лизинга и после по "погрешка" продължиха да ни пращат писма за все по-нови такси и лихви и не знам какво си, безуспешно искахме да се доберем до живи хора, с които да се разберем, в крайна сметка им платихме всичко, за което ни написаха. След това предложенията за нова карта и пин просто ги хвърляхме в коша и като не престанаха мъжът ми им написа едно писмо, че ще ги съди за тормоз Joy след което най накрая ни оставиха на мира. Но - честно - сънувах кошмари от тях Laughing.

# 36
  • София
  • Мнения: 17
Ico, тук иде реч, все пак, за ОБИКНОВЕНИ писма, пуснати в пощенската кутия.
Ако греша-то ме КОРИГИРАЙ. Прочети отново постинга на ЖГМЪЦ, както и първия такъв, на Таня.
Какво значи обикновенно писмо?
Принципно писмото е обикновен плик като в часта където се пада пина отвътре плика е четен за да не се вижда пина през плика.

# 37
  • София
  • Мнения: 11 116
Ico, тук иде реч, все пак, за ОБИКНОВЕНИ писма, пуснати в пощенската кутия.
Ако греша-то ме КОРИГИРАЙ. Прочети отново постинга на ЖГМЪЦ, както и първия такъв, на Таня.
Какво значи обикновенно писмо?
Принципно писмото е обикновен плик като в часта където се пада пина отвътре плика е четен за да не се вижда пина през плика.

Да през плика не се вижда, но ако го вземе някой няма да го гледа ще го отвори, чети внимателно ...

# 38
  • Мнения: 5 370
[Какво значи обикновенно писмо?
Принципно писмото е обикновен плик като в часта където се пада пина отвътре плика е четен за да не се вижда пина през плика.
И к'во ми пречи да го чопна и да го скъсам? Joy Joy
Ох, недей, няма смисъл повече, няма да ме убедиш в добрите намерения на разните измислени банки. Stop

# 39
  • София
  • Мнения: 17
И да го види пина какво? Нали я нама картата. Какво ще направи с пина само?

# 40
  • София
  • Мнения: 11 116
И да го види пина какво? Нали я нама картата. Какво ще направи с пина само?

Върни се малко по нагоре в темата и виж, не съм папагал сори ...

# 41
  • София
  • Мнения: 17
Бе нали ако ти откраднат картата първото нещо което се прави е да се обадиш до банката да я блокират.
Стига сте писали глупости.

# 42
Ицо, не знам кой пише глупости, но само измислени карти като евролайн може да се доставят в хартиен плик в пощенската ти кутията. Аматьорска работа...и аматьорска карта Simple Smile

# 43
  • Мнения: 390
Ами остава тези от Вас, които имат кредити или кредитни карти на Пощенска банка, следващия път, когато ви се обадят, че имате просрочена вноска, да им кажете " Е как бе хора, пратих ви кинтите по пощата...Такава ми е практиката. Сори пичове, търсете си ги от тях. нали сте роднини" Simple Smile

Само дето, ако закъснееш с вноската и един ден дори ти се начислява голяма лихва.Но това си го пише в договора още при активирането на картата и ако не ти изнася просто не го правиш.


Аз си знам всички + и - на тази карта.Ползвам я само в крайни случаи, и съм била абсолютно коректна до този момент.А те с мен-не са! Както казва Карлота  "в крайна сметка им платихме всичко, за което ни написаха."
Май ще им кажа "сбогом"  #Cussing out  #2gunfire Ама преди това-що ще ме правят на глупак?..

И забравих да ви кажа,че ПИН кода пристига без плик.Поне така пристигна на съседката ми.Само двете странички залепени- не бяха поставени в плик.

# 44
  • Мнения: 1 492
[Май ще им кажа "сбогом"  #Cussing out  #2gunfire

Най-добре! Ще си спестиш много главоболия и пари.

Общи условия

Активация на акаунт