Euroline-кредитна карта

  • 7 086
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 517
Три месеца си чаках писмото с ПИН кода , така и не дойде.Обадих се да ми го доставят до офиса и го направиха до 3-4 дена срещу 2 лева.
След като ми приключат задълженията , никога повече Пощенска банка няма да ползвам.

# 46
  • Мнения: 4 300
Жози, Жгмъц, мисля че мненията ви са непрофесионални и не се основават на адекватна информация.
Наясно ли сте с начините за източване на пари от карти, имате ли идея какви данни ви трябват за да го направите?

Изпращането на ПИН в запечатан плик без данни за картата не дава възможност за източване.

Личното ми мнение е, че най добрият вариант е клиентът сам да попълни в искането си за издаване на карта как ще я получи.

# 47
  • София
  • Мнения: 11 116
Жози, Жгмъц, мисля че мненията ви са непрофесионални и не се основават на адекватна информация.
Наясно ли сте с начините за източване на пари от карти, имате ли идея какви данни ви трябват за да го направите?

Изпращането на ПИН в запечатан плик без данни за картата не дава възможност за източване.

Личното ми мнение е, че най добрият вариант е клиентът сам да попълни в искането си за издаване на карта как ще я получи.


Така е, аз съм прост потребител не съм професионалист...

А с картата се сдобих, чрез магазин за мобилни телефони, взех телефон на изплащане, никой не ме попита как искам да получа картата също и ПИН-а.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 472
И моята карта изтича март месец. Получих пина си по пощата в началото на месеца, и аз не очаквах . Обадих се да питам за картата - щели да я доставят с куриер в края на месеца.  Crazy 
Куриерът е от световно неизвестните - тип топ или нещо подобно. сега трябва да ги издирвам по картата за да отида да си я взема от офиса им, защото идвали в 13 ч !!!

# 49
  • София
  • Мнения: 11 116
И моята карта изтича март месец. Получих пина си по пощата в началото на месеца, и аз не очаквах . Обадих се да питам за картата - щели да я доставят с куриер в края на месеца.  Crazy 
Куриерът е от световно неизвестните - тип топ или нещо подобно. сега трябва да ги издирвам по картата за да отида да си я взема от офиса им, защото идвали в 13 ч !!!

О да и при мен беше идвал по обед в работен ден ! Нямали практика да се обаждат по телефона предварително ....
Офи са им е в Надежда, аз не ходих до там, казаха ни че ако не си я взема я връщат в централния им офис ....

# 50
  • Сливен
  • Мнения: 894
не съм много запозната с политиката на тези карти,
ако например изтегля 100 лева в брой през банкомат колко ще върна Thinking

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
 Зависи колко време ги врьщаш.Ако е за няколко дни няма да е много ,но ако го проточиш  с минимална вноска 15 лв ще ти излезнат ,,златни,, Не забравяй,че при теглене от банкомат  банката ти прибира задължително  5 лв или 3% от сумата  ако е по-голяма.  Можеш да си сметнеш сама 18,5 %годишна лихва.Значи на месец  лихвата ти е 1,54% Умножаваш то по дните и ще видиш.Домавяш си 5 лв за теглене +2,5лв такса за извлечение . ако имаш и друго да плащаш си добавяш и тази вноска.

# 52
  • Мнения: 148
не съм много запозната с политиката на тези карти,
ако например изтегля 100 лева в брой през банкомат колко ще върна Thinking


НЕ ТЕГЛИ И СТОТИНКА!!!!!!
ПОВЯРВАЙ МИ! НЯМА ДРУГА БАНКА КАТО ПОЩЕНСКА И НЯМА ДРУГИ КРЕДИТНИ КАРТИ КАТО Euroline!!!!  Това си е направо доживотен кредит!!!
В тази банка никой не е в състояние да ти обясни схемата с връщането на парите. Известно време внасях само минималната вноска, посочена в извлечението. В последствие се оказа, не само че парите са потънали незнайно къде, ами и съм прехвърлила кредитния лимит!!!! Shocked  имах да връщам 600лв , а в един слънчев ден се оказа , че дължа на банката 724!!!!!. Без да съм теглила или правила други покупки с въпросната карта!!! "Компетентни" служители на банката ми обясниха , че тази минимална вноска покрива само лихвите по кредита , ама някак си и тя не стига , та се трупали наказателни лихви и бла, бла. бла....  Е това го няма в никоя друга банка! Казват ти минимално плащане, внасяш и дължимата сума намалява. Да, ама в пощенска банка явно  работят по друга схема.
Да не говорим колко нерви ще ви коства , ако решите да покриете задълженията си и да закриете картата. Е, тогава ви третират по-зле и от престъпник и правят всичко възможно за да ви съкратят живота за отрицателно време!   Ако можеш покривай, закривай и бягай по-далеч от клоновете на банката!

# 53
  • Мнения: 1 685
 Twisted EvilСтанала съм вече "роб на картата"-влагам,дърпам,влагам дърпам и все така-но нямам друга удобна алтернатива под ръка за онлайн-шопинга и това е-та въпроса ми към някой по-запознат е:
Ако се налага друг/чужд човек,на който пзарувам с моята карта/-да ми внесе пари по картата,как е най-удобно и безопасно за мен-с ЕГН-то ми или с номера на картата/без четирицифрения код естествено Mr. Green/? newsm78

Последна редакция: сб, 14 юни 2008, 14:45 от teo_71

# 54
  • Мнения: 49
Май бая народ сме в кюпа Mr. Green.За ПИН-а и 2-та пъти по пощата ,като последния път ми натикали писмото под вратат на офиса #Crazy.За куриерската ф-ма с която работят съм без коментар.Бях възмутена когато ми вдигнаха лимита без мое знание(защото аз не исках,знаете жените как са Mr. Green).Изводът ми е ,че  от кято и банка да ползвам кр. карта е все същата.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
към   Тео  По -добре да ти върне парите на ръка и ти си ги внеси. или му дай IBAN на кр карта.Само ,че  ако човека не е коректен ти си вътре защото ,ще пащаш и лихви на закъснялата сума..

# 56
  • Мнения: 190
Ох ,същия случай съм и аз.И направо се плаша като ви чета.  В  понеделник отивам да се разправям с много сериозен тон в Пощенска банка.

# 57
  • Мнения: 1 685
 Twisted EvilИ какво толкова ви притеснява,че се впрягате-винаги при желание може да се разплатите до стотинка и да я закриете-аз пък така се радвам на увеличиения лимит Crazy-и сега е толкова голям,че ми иде да се гръмна Mr. Green-ама като вляза в ибей и подобни и не мога да се спра ooooh!

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Малко встрани от темата, но да направя няколко уточнения за новата Euroline American Express:
- това е международна карта, която не само може да се използва в чужбина и за он-лайн пазаруване, но и предлага доста предимства (застраховка на закупените стоки, застраховка при пътуване в чужбина, различни отстъпки в някои магазини и т.н.)
- наказателни глоби при просрочване на срока за плащане отдавна вече няма, просто си текат лихви  Peace
- огромен проблем с отказването от картата няма - плащаш си всичко дължимо и спираш да я ползваш или отиваш в някой офис на Пощенска банка, срязват я пред теб и приключваш  Mr. Green
- ако човек се запознае добре с условията на банката, може да борави много добре с картата, така че почти да няма допълнителни такси и лихви;
- Тип-Топ куриер, които разнясят картите, че са смотани, смотани са, но в никой случай не са световно неизвестни, отдавна са на пазара, просто се занимават с друг тип доставки, по-различни от Спиди и Еконт примерно  Peace
А сценариите за източване на картата, които разиграхте, са толкова смехотворни, че хич няма и да ги коментирам  Rolling Eyes
За протокола: не работя в Пощенска банка, и аз съм като te0_71: тегля, връщам, тегля, връщам, тегля, връщам  Mr. Green
И сега си чакам новата карта, съответно и пин-кода по пощата, а с кредитния ми лимит може да се купи сносна кола на около 6-7 години, та викате да се оглеждам като се прибирам, а  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 1 685
Малко встрани от темата, но да направя няколко уточнения за новата Euroline American Express:

 LaughingИ аз съм с "новото картонче"вече-тъкмо навреме ми изтече срока на стария вариант-този път и на мен ми бавиха много пин-а,пък се губи,пък пдавах молба за преиздаване и много се бях изнервила по едно време,но не ми се наложи да го използвам в този период/то и сега май не съм newsm78/-ползвам я изключително за нет-а-там съм я регистрирала в ПейПал за по-сигурно и нямам никакви проблеми засега.Не ми се занимаваше със записи и срещи-горещи,та затова питах как друг човек,от друг град да ми внася,но щом препоръката е на ръка/запис/-чудя се с ЕГН-то ми какъв може да е риска Thinking

Общи условия

Активация на акаунт