Euroline-кредитна карта

  • 7 086
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9
Здравей,ПИН-кода на новата ти карта би трябвало да бъде старият....  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1 685
 PeaceДа бе,ама на теория Wink/и на практика само че така беше с дебитната ми на Райфайзен/-не знам служителката кочто ми прие молбата за преиздаване ли се обърка/защото изришно я питах за това-и аз знаех че кода остава същия/или какво беше,но не ми се спомня колко тура правих до банката и обаждания в офиса в София-накрая яко ми беше кипнало и повиших тон и на двете места Mr. Greenче честно на маймуна ме направиха близо 2 месеца с тоя ПИН-докато го получа то пак ще ми изтече картата Joy Joy Joy

# 62
  • Мнения: 4 292
И аз имам такава карта. Другия месец мисля да я закривам. Погасям всичко и у лево. До гуша ми дойде от нея, от Пощенска банка и служителите и.  Grinning
Помня, че като ми изтече картата, някакъв куриер ми  донесе новия код, като за целта си праснахме среща в един парк. Той беше с колело, раничка на гърба и ужасно бързаше.  Laughing

# 63
  • Попово
  • Мнения: 687
то и аз май ще си закрия моята и то зарди отношението на служител- касиерката в офиса на банката

# 64
  • Мнения: 148
Да ви се похваля! Аз закрих моята Euroline newsm68 smile3534 smile3533 smile3533 smile3534 newsm44

Най -накрая се отървах!!!!

А за интернет пазаруването си направих дебитна карта в друга банка ,с която може да се пазари on line.  Вкарвам пари колкото ми е поръчката и ми е мирно на главата.

А като чета, то май в тая банка имат проблем с подбор на кадрите. Има ли въобще някой, който да е доволен от обслужването им????  newsm78

Последна редакция: ср, 18 юни 2008, 15:46 от kiki.

# 65
  • Мнения: 49
 kiki. в коя банка си направи такава карта?

# 66
  • Мнения: 148
Прокредит. Имат клон наблизо и много удобно време за тези, които са на работа до 17.30-18.00h - до 7 вечерта, а и работят и в събота /с това ме спечелиха, че с тоя пусти La Redoute...все си харесвам по нещо Rolling Eyes/. Само требва да уточниш, че ти трябва дебитна карта, с която можеш да пазариш чрез интернет.

# 67
  • Мнения: 148
Taka...кви 2-3 месеца чакане за ПИН бе,хора Shocked
Издадоха ми Американ Експрес,втора седмица вече чакам тъпия ПИН код,но пък оня ден си получих извлечението с начислена годишна такса за картата.Та не мога да разбера как то пристигна бързо-бързо,а още чакам за другото.Звънях им,а те ми казаха да изчакам до края на седмицата....вече изпушвам,дали пък вярно да не им кажа,че съм им изпратила по пощата вноската за заема!? А?

# 68
  • Мнения: 49
Благодаря ти kiki.   bouquet

# 69
  • Мнения: 62
Да се съберем дружно всички унизени и оскърбени и да им теглим по един бой!
Миналия път като ми преиздаваха картата, взех плика с пластиката от пощата залепен отзад с тиксо! Развиках се, разбира се, срещнах се и с началничката, която вместо да вземе адекватно отношение, се развика на свой ред на служителката защо била допуснала да ми даде писмото!!!!!
Пина пък въобще не дойде  Mr. Green Сега е друуууууго, дойде пина по пощата, картата я няма! И българските пощи и банката им да вървят на ;;;;;;;-та си!
Лошото е че и не можеш лесно да се отървеш от хиените  #2gunfire

# 70
  • Мнения: 49
Лошото е че и не можеш лесно да се отървеш от хиените  #2gunfire
Няма отърване,ако не е тази банка друга ще е  Mr. Green.Моето лично мнение е ,мче всички са хиени Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт