Ламинат или мокет?

  • 4 898
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 170
Определено ламинат.
Почиства се много лесно и бързо, а като отделите отново средства ще може и лесно да сложите килим.  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 39 777
И у нас сме с мокет и в хола и в детската. Няма по-непрактично нещо от мокета. Набива се прах, прането е една голяма одисея. Държал по-топло, но какво от това.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 603
Ламинат.
Сто пъти по-бързо и лесно се чисти, не събира прахоляци.

# 18
  • Мнения: 3 782
Ламината е по-малкото зло от мокета, макар, че и двете настилки не ми харесват.
Това е интересно, ти какво предлагаш като алтернатива Thinking

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
Твърдо съм за ламинат. По-лесен е за подръжка.

# 20
  • Мнения: 122
От двете - ламинат.
Ще ти е лесно за почистване и няма да ти събира прахоляци.
Не се чуди ама никак.

# 21
  • Мнения: 3 770
10х , Rakovina  newsm03

# 22
  • Мнения: 2 211
Мокетът вече е отживелица. Ламинат е по - добре.

# 23
  • Мнения: 5 393
Ламината е по-малкото зло от мокета, макар, че и двете настилки не ми харесват.
Това е интересно, ти какво предлагаш като алтернатива Thinking

Паркет или дюшеме. Но са по-скъпи, а авторката пише, че в момента средствата им са ограничени, затова не ги предлагам като вариант.

# 24
  • Мнения: 3 782
Може ли да ми кажеш нещо повече за дюшемето, надявам се авторката да не се разсърди, че разводняваме темата. Просто на нас ни предстои цялостен ремонт и живо ме интересува. Три от стаите са с дъски, само ще ги изциклим и ще ги лакираме, доста са запазени, за другите се чудим. Твърдо не искам мокет, нито пък плочки.

# 25
  • Мнения: 1 107
Определено ламинат....майка ми нарича мокета "брашнян чувал"...защо ли? Wink

# 26
  • софия
  • Мнения: 2 140
Мокетът не е добра идея. Naughty

# 27
  • Мнения: 1 800
При нас е с мокет (така  купихме), няма изчистване, дори и след 20 минутно чистене с прахосмукачка, пак има боклуци по него. Нямам търпение да го сменим това лято.

# 28
  • Мнения: 5 393
Може ли да ми кажеш нещо повече за дюшемето, надявам се авторката да не се разсърди, че разводняваме темата. Просто на нас ни предстои цялостен ремонт и живо ме интересува. Три от стаите са с дъски, само ще ги изциклим и ще ги лакираме, доста са запазени, за другите се чудим. Твърдо не искам мокет, нито пък плочки.

Ами какво да ти кажа- естествен дървен материал си е. Винаги е за предпочитане. Ламината ми стои много изкуствено, освен това държи студено.Под дюшемето се слага изолация и след това се реди.Запазете дъските, няма да сбъркате Peace

# 29
  • Мнения: 1 175
Наистина ламината държи по-студено от мокета.Но аз мокет не бих сложила.Това нещо няма изчистване,постоянно е набито с прах.Кошмар.Не препоръчвам.

Общи условия

Активация на акаунт