Ламинат или мокет?

  • 4 898
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 925
Ламинатът е хиляди пъти по-добре от мокета. В къщи сме с мокет, защото сме под наем, толкова трудно се чисти и никога не може да е съвсем чисто, събира много повече мръсотия.  Peace

# 61
  • Мнения: 418
Ламинат разбира се. Вече подробно е обяснено защо.

# 62
  • Мнения: 532
В момента предлагат невероятни мокети, с голяма дължина на косъма...

Dembi или някой друг можеш ли да ни кажеш магазин за такива мокети, но от тези дебели и пухкави. Твърдо сме решили да сложим в спалните и детските стаи такъв, но за съжаление не можем да го открием.  Confused Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 282
Ламинат  Peace - чисто и достатъчно уютно.

# 64
  • Мнения: 1 526
Твърдо ламинат  Peace!
В моята стая, когато бях ученичка имаше мокет от тези пухкавите много хубав и мек.
Но почистването му, както вече е споменато е просто кошмар.

# 65
  • Мнения: 1 900
И аз съм твърдо за ламината. Много лесно се поддържа, а в момента има голямо разнообразие на цветове на пазара. Peace

# 66
  • Мнения: 3 153
Мокетът въобще не е опция според мен.

# 67
  • София
  • Мнения: 749
Мокетът въобще не е опция според мен.
newsm10

# 68
  • Мнения: 51
Съгласна съм с повечето момичета, според мен особено за мястото където спиш не е особено подходящо да сложиш мокет, всяка нощ ще дишаш прахоляци, защото колкото и да го чистиш той си събира мръсотия, не можеш да избягаш от това. 
А иначе има много хубави мокети на city design centre, ето ти линк: http://www.citydesigncentre.com/index_l.html, в офиса ни шефовете поръчаха  от там много яки има, но пак ти казвам не мисля, че за спалня е подходяща тази настилка Thinking

# 69
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
да няма да тупате мокета като ще лягате?
защо да не става за спалня, ако се чисти редовно не виждам да има проблем, а и повечето хотели са с някакви мокети.

# 70
  • Мнения: 3 830
По-добре ламинат Peace

# 71
  • Мнения: 3 219
Паркет Mr. Green

# 72
  • Мнения: 51
Е паркет принципно е най-добре Hug

# 73
  • Мнения: 1 103
И ние сме с ламинат супер доволна съм лесно и бързо се почиства  Peace

# 74
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Не бих сложила мокет в сегашното си жилище. В нашите имахме такъв в едната стая, като се омъжих отидох на друг мокет. Това чудо НЯМА чистене, каквото и да го правиш. Косми, прах, мръсотии - всичко така старателно и трайно се набива в него, че просто е невъзможно да го махнеш от там. Да не говорим, че ако го лекьосаш хубаво с нещо - мастило, домашно вино и други подобни мощни оцветители, ще си гледате петното, докато не изтържете мокета от пода.
Ламинатът се почиства лесно, стои естетически по-добре, а като цена е дори по-евтин от мокета. Хубавите мокети гонят 30 лв., а за тези пари можеш да сложиш прекрасен ламинат. В допълнение към ламината на някои места може да покриеш с пътека или килим -  функционално за зимата.

Общи условия

Активация на акаунт