Разни приказки

  • 6 714
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Во истина возкресе!
брей какъв купон сте заформили тук- мъже, торти и козунаци.
Мата страхотни козунация и страхотен братовчед Flutter Flutter
Иланг страшен си майстор на тортите, разгледах с обилно слюноотделяне цялата галерия торти.
Хич не ми се отдават такива неща Embarassed Embarassed

# 76
  • Мнения: 921
.... лелееееееееееееее, как ми се пие една ракия със салатка от български домати. тук има едни шушлякови, а краставиците им са селектирани явно от тикви.

Мата, тази вечер сме на мастика с благоверния, ама те черпя от сърце. А като дойдеш лятото ще има и ракийка, обещавам. Peace

http://images25.snimka.bg/005704789.jpg

П.П. Забравих, че има парола - ама ти си я знаеш!

# 77
  • София
  • Мнения: 9 517
Не руса, Мата - побеляла   smile3534
Айдееееее и тук се заформиха групички - едните знаят паролата, другите не я знаем  smile3516

# 78
  • Мнения: 921
Няма такова нещо, Фокси.  Naughty На всички, които поискаха бях пратила парола за снимките на Йоана и понеже съм тъпа и не помня съм сложила същата парола и на другите албуми. Ама няма проблем, пак ще ти я пратя на ЛС, просто съм снимала салатка от български домати и краставици за Мата, че поне окото да изплакне. Макар че "очи пълни - ръце празни", едва ли я топли.  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 2 172
Таня, и аз си поизплакнах окото, то било без парола, иначе я имам!

# 80
  • Мнения: 921
 doh Ми да, щото аз пуснах линк, директно към снимката , не към албума. Съжалявам, че съм такава .... заспала. Laughing

# 81
  • Мнения: 4 138
тез домати не ги принзвам Naughty
онез, биволското сърце. аууууууууууууууууууу. и смешното е, че най-обичам парникови краставици.
иланг-иланг, аз откакто се обебих Crazyкачих 16 кила. сега с огромен зор свалих 4. естествено, че ни от раждане, ни от кърмене съм се въстановила. кво пък толкова Mr. Green
днес бяхме на бирена градина. печени свински ребърца, геврек и бира. аз пия от живата. по наще места се раздава в еднолитрови чаши. после ядохме сладолед. преди малко се дотъркалях до вкъщи. грух.

# 82
  • космополитно
  • Мнения: 941
качих 30 кила Cry.И незапознатите го отдват на това,че не съм се възстановила от раждането.
 
Странен феномен!  newsm78И аз все повече си тежа на мястото! И ме е обзела една нирвана... И срещам разбиращи поклащания на глава: "От бременността и раждането ще да е!?" Интересно, че наскоро тук някой потърси съмишленици за диетата на Дюкан! Не че я познавам, ама май е дошло времето да си отворим темичка за подкрепа и споделяне на успехи в насока редукция а?...

# 83
  • космополитно
  • Мнения: 941
Во истина возкресе!
брей какъв купон сте заформили тук- мъже, торти и козунаци.
Аз пък се смях от сърце! Напоследък профучавам обикновено през форума и гледам , чудя се, вътрешно недоумявам, защо ВаВа си е сменила ника на Лиллиан ?... Случвало ли Ви се е да асоциирате човека през аватара му?...
Защо ли досега не съм срещала някой доблиращ моя? До редка порода ли е или?... newsm78
Май е добра идея смяната на аватара, та да  започна(ем) да разпознавам(е) човек по индивидуалността му през стила му?...
Е, май пак осериозних темата! Ма приказка да става!

# 84
  • София
  • Мнения: 9 517
Няма такова нещо, Фокси.  Naughty На всички, които поискаха бях пратила парола за снимките на Йоана и понеже съм тъпа и не помня съм сложила същата парола и на другите албуми. Ама няма проблем, пак ще ти я пратя на ЛС, просто съм снимала салатка от български домати и краставици за Мата, че поне окото да изплакне. Макар че "очи пълни - ръце празни", едва ли я топли.  Mr. Green
Имам я паролата, Танче, ама нали разбра - руса съм по душа  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 2 084
Во истина воскресе!
Нападам хладилника!

Общи условия

Активация на акаунт