Край!До тук бях.........

  • 11 097
  • 110
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 750
Като ми писне на джанката,казвам 'баста'!
И щом така съм го почувствала значи е така.
Никога не съжалявам!

# 91
  • Мнения: 2 099
Няма обич втори дубъл...

# 92
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Ние видимо нямаме проблеми,но много често съм сама и се чувствам ужасно самотна.

Господи, все едно аз съм ги сложила тези думи там  Cry Целият пост!
Благодаря ти за подкрепата djili   bouquet Hug
Защо хората смятат че не се карате и т.н. всичко ви е наред?!?!? Другата крайност също е ужасна, но ... Понякога тишината е просто подлудяваща.
Много  Hug и за теб...и за всички самотни души, около има толкова много хора, а няма с кого да споделят истинската си болка
И аз при вас Hug Hug Hug
самотна и често плачеща

# 93
  • Мнения: 71
И аз при вас Hug Hug Hug
самотна и често плачеща

Ako искате пишете на лс, че да си плачем заедно  ooooh! Понякога олеква да си поговориш с някой, който знае какво ти е на душата.

Последна редакция: пт, 11 юли 2008, 09:26 от wee.jess

# 94
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Не съм прочела темата и без да искам може да цитирам някого - По-добре ужасен край, отколкото ужас без край.

# 95
  • Мнения: 604
И при мен като ми писне на фустата и казвам СТИГА!
После може и да съжалявам, но не си го признавам Naughty·
По- важното е,  че винаги се чувствам удовлетворена Peace·

# 96
  • Мнения: 175
Аз казвам край когато МНОГО ми писне и не виждам изход от ситуацията. Ще ви дам пример от моя живот. Преди 3 месеца прекратих съжителсвото с бащата на детето ми, много ми беше тежко-не исках да говоря с никого доста време но бях сигурна че повече компромиси няма смисъл да правя. От говедото човек не може да стане-говорих, виках, молих,обяснявах години наред и полза никаква. Сега съм с предизвестие за напускане от работа и единствената причина е абсолютно неколегиалното отношение на хората с които работя пряко. Не успях да влязя в тяхната среда за всичките 8 месеца, в които работя с тях. Имаше злобни упреци, изолация от тяхна страна и други действия за които не се сещам в момента. Едната от обкръжението се разбра че ще заеме моето място и вече всички са по-спокойни.Държат се по-добре от всякога. Много пъти се питах къде сгреших, единствения отговор който намирам е че просто заместничката ми е искала мястото ми и найстина успя да го постигне. Друга част от колегите ми казват: Правиш и евалла по този начин но аз смятам че няма по-важно нещо в този свят от спокойствието си, което не намерих нито в брака си, нито в работата си. Продължавам да го търся и надявам се да го намеря. Пожелавам на всички да открият това от което се нуждаят-било в брака си или извън него.  bouquet

# 97
  • Мнения: 71
 sarabia  bouquet
Успех!!!

# 98
  • Мнения: 175
Благодаря, сигурна съм че и на моята улица ще изгрее слънце. Hug

# 99
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Благодаря, сигурна съм че и на моята улица ще изгрее слънце. Hug
Възхищавам се на силата и оптимизма ти. Искрено!
Браво - желая ти успех, късмет и да срещнеш човека, който сте те направи щастлива и ще си винаги обичана!

# 100
  • Мнения: 2
Момичета,стискам ви палци да преодолеете ужаса в момента...Имайте предвид,че това е временно...Аз също съм изпадала в подобни ситуации,имала съм усещането ,че ако някой ми поиска душата в момента,веднага ще му я дам,не ми се е живеело чак...Страхотен срив,но винаги съм си давала и кураж,просто "стискам зъби"докато отмине...Разберете,че незаменими хора просто няма...Това е живота,не е само"цветя и рози",трябва да устискваме...След време,когато се върнете назад и си спомните,ще разберете,че просто е нямало смисъл да страдате толкова...Искрено ви подкрепям в този тежък за вас момент...Кураж!!!

# 101
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Това са изпитания, на които ни подлага животът. Минаваме мъчително през разни житейски ситуации и ако има нещо ценно и положително във всичко това, то е, че ни се дава възможност да научим уроци с, с помощта на които да продължим напред. Според мен най-важно е човек да има ВЯРА, да гледа и върви напред. Обръщането назад и вкопчването в миналото имат смисъл само дотолкова, доколкото да си направим изводите и да не повтаряме едни и същи грешки.
Пожелавам на всички оптимизъм, вяра и късмет!

# 102
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Това са изпитания, на които ни подлага животът. Минаваме мъчително през разни житейски ситуации и ако има нещо ценно и положително във всичко това, то е, че ни се дава възможност да научим уроци с, с помощта на които да продължим напред. Според мен най-важно е човек да има ВЯРА, да гледа и върви напред. Обръщането назад и вкопчването в миналото имат смисъл само дотолкова, доколкото да си направим изводите и да не повтаряме едни и същи грешки.

Подкрепям на 100%  Hug

# 103
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Има един човек,който непрекъснато ми повтаря,че живота има само 2 дни.
Между тези 2 дни просто не си струва да си вгорчаваш живота излишно!
Живей по най-приятния за теб начин,не плащай данък обществено мнение,не живей в норми и с догми измислени от други.....!
Казъл го е някой....Прави каквото трябва,пък да става каквото ще  Peace

# 104
  • Мнения: 2 070
Има един човек,който непрекъснато ми повтаря,че живота има само 2 дни.
Между тези 2 дни просто не си струва да си вгорчаваш живота излишно!
Живей по най-приятния за теб начин,не плащай данък обществено мнение,не живей в норми и с догми измислени от други.....!
Казъл го е някой....Прави каквото трябва,пък да става каквото ще  Peace
не става просто.човека е 'стадно животно'и това как ще изживее живота си,не зависи само от него.за данък 'обществено мнение 'съм съгласна,но за жалост,определяме действията и постъпките си,съобразявайки се с околните

Общи условия

Активация на акаунт