Какво е новото при мен 10

  • 27 428
  • 366
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 179
Към Mama_Galia_66  и Фоксче - бързо оздравяване ви желая. newsm17
Лилия, честита ти дата ! (Ох, как искам и аз)
Вчера купих първите чорапки, залъгалка и пухена играчка. Голям кеф. Направих го за да си поглезя душата. От другата седмица започвам истинското пазаруване.

# 361
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Бързо да се оправят болните дечица и майки Hug Много ви съчувствам.
Лили, честито за датата за делото.
merianna, честито ви съкровище!
Новото при нас е, че от понеделник Марина е на детска градина и мен яко ме тресат нерви.

# 362
  • на път
  • Мнения: 2 804
От това с болетите по-лошо няма ..... съчувствам дълбоко от позицията на препатила миналата седмица и за да отърва Марти го пратих при баба му на вилата. В резултат дупето му е перфорирано от бълхи, като е разчесал пъпките до кръв ....

Бързо възстановяване и на малчовците и на мамите (че без тях ....)  Hug

wa_wa, честита ти "ученичка"   bouquet. Дано да се адаптира бързо и да случите на градина и обичливи госпожи.

# 363
  • Мнения: 11 916
Wa_Wa, честита ти "ученичка"!Желая и късмет с госпожите и да си намери нови приятелчета!Пиши как се адаптира детето, харесва ли му изобщо всичко, за мен е много важно като майка на дете, осиновено на по-висока възраст.

И само прекрасни, радостни дни!

Последна редакция: нд, 14 сеп 2008, 13:30 от Светкавица

# 364
  • Мнения: 1 669
Мамо Галя, Фоксче, бързо оздравяване на  всички!

Ва- Ва, честита ти ученичка!   bouquet

# 365
  • София
  • Мнения: 9 517
Изненадващо Исак днес е без сополи и изобщо не вдигна температура. Преди 3 седмици го ваксинирах с Превенар, чудя се дали това чудо помогна  newsm78

# 366
  • Мнения: 1 612
На болните пожелавам бързо оздравяване. Тия лекари акъл си нямат. Какво значи рано сте отишли. Пневмония ли трябва да стане за да вземат някакви мерки? Ако трябва карайте им се. Това им е работата! Ако ли пък не - декември можете да си смените лекарите.
4 GP-та смених докато се харесахме накрая с мойта докторка.

Аз сега съм в процес на тръсене на добър педиатър във Варна. Една моя близка лекарка ми обеща да ми препоръча някой, та сега чакам да направи проучването.

На Ва пожелавам безпроблемно ходене на градина - дано не плаче малката.

А новото при нас е: кошара, количка, дъждобран за количката, чадърче за количката, столче за кола, пееща играчка за кошарата, 2 комплекта с чаршафчета и завивки, бебефон, играчка за количката, одеалце за по-топло време, хавлийка за баня, още малко дрешки, стерилизатор за шишета, шишета, беберони, всички тоалетни принадлежности (гребенчета, ножика за нокти и т.н.), ваничка със стойка. То май има и още ама като не мога да се сетя сега.  Wink
Толкова е приятно пазаренето. Запълва ми времето. Като има още нещо ново ще се похваля!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт