Какво помага срещу сериозни киселини?

  • 20 831
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 807
Единственото, което ми помагаше (киселини имах основно с втората си бременност) -> кока-кола и тиквени семки.

Имаше периоди, в които постоянно се движех с тиквени семки у себе си  Wink

Лека и безпроблемна бременност!  Hug

# 76
  • Мнения: 2 149
Мен ме спасяваха сухарите Hug

# 77
  • Мнения: 32
Някъде бях чела ,че за да се облекчат киселините трябва да се пие затоплено прясно мляко,след което да си легнеш на лявата страна и ще минат.Повярвай ми ДЕЙСТВА!!!Вече почти осем месеца имам киселини(не само вечер,а по всяко време),все едно съм гълтала бръснарски ножчета,но наистина само това ме оправя.П Peaceпробвай,дори да не ти помогне поне няма да ти навреди.Успех

# 78
  • Мнения: 26
здравеите и от мен  на мен ми предписаха квамател по 1 на 12 часа и ако ми е много гадно талцид и доста ми помага преди се скапах да повръщам

# 79
  • Мнения: 78
i az iskam da znam otgovora na tozi vapros.oba4e razbrah edno-ni6to ne mi pomaga.v 8 mesec sam i ot 1,2 meseca po4naha serioznite kiselini-DENONO6TNO-napravo ujas,lekarkata mi kaza Talcid ili zelena qbalka 30 min.predi hrana,no ni6to ne pomaga.talcida samo za polovin 4as mi oblek4ava adskite kiselini i pak nanovo se po4va.taka 4e s netarpenie 4akam da se rodi momata i da mi olekne.samo dva meseca-ko da se pravi 6te se tarpi. Peace

# 80
  • Мнения: 5 026
На мен ми помагаше дъвкането на дъвка-незнайно по какви причини ме облекчаваше  Rolling Eyes

# 81
  • Мнения: 339
В началото ми помагаше прясното мляко. В края на осмия месец минах на сода.

# 82
  • Мнения: 305
Имах ужасни киселини по време и на двете бременности. През втората направо беше непоносимо.
Нищо не помагаше, освен - временно - сода за хляб, като това обаче не е много добър вариант за постоянно, по ред причини.
Единственото, което до някъде ми помагаше, беше хранене на малки порции, с харни, които по принцип не предизвикват много киселини (по-малко въглехидрати и пикантни храни).

# 83
  • Мнения: 3 675
Зантак и Анциацид помагат, но трябва консултация с гинеколог за всякакви лекарства по време на бременност.Аз съм чувала за бисквитки с джинджифил в полулегнало положение.

Общи условия

Активация на акаунт