Какво помага срещу сериозни киселини?

  • 20 833
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 521
Само раждането ми помогна на мен Laughing

# 31
  • Мнения: 4 434
Ох познато и аз имах много кисилини,нищо не съм пила просто изяждах една ябълка или лягах на по-висока възглавница

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
Талцид - на мен ми помагаше, макар и временно, но без него беше непоносимо.  Sick

# 33
  • Мнения: 42
При мен помагат газираните напитки независимо дали е бира,кола и подобни,важното е да е газирано и от 1-2 чаши киселините са история Hug инача така ми изгарят хранопровода и болият #Crazy ooooh!

# 34
  • Мнения: 780
Сода, зелена ябълка, хлебна сода и...сладолед.

# 35
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Ох..... пиенето на сода кара стомаха да образува още киселина...
По-добре да се пие лимонов сок, айрян, Мезим форте. Газираните напитки са газирани с въглеродна киселина, т.е. от гледна точка на киселинността са ОК, но пък газираното предизвиква уригване и пак качва киселини нагоре.
Да не се преяжда вечер. Да не се ядат тежки храни вечер.
Да се спи на по-висока възглавница, най-добре - на 2 високи възглавници.

# 36
  • Мнения: 11 004
Сода бикарбонат с вода, кисело мляко, дъвкане на дъвка. Избягвай тежките храни и изобщо тези, които ти дразнят стомаха. Не яж люто, кисело, пържено, солено или гледай да е в минимални количества.
Вечерното преяждане също води до гадни киселини.

# 37
  • Мнения: 263
Само раждането ми помогна на мен Laughing

 smile3521  Панацея е нали Joy И за болките в кръста и за отоците в краката.... киселините ще са ти най - малкия проблем последните месеци Grinning Успех Peace

# 38
  • Мнения: 152
На мене ми помагаха сурови фъстъци, ябълка и сода за хляб. И никаква по-сериозна храна след 18 часа. Но единстеното спасение е раждането.

# 39
  • Мнения: 569
  На мен тук към края на бременността ми бяха изписали това:

Имах ужасни киселини , но много ме облекчаваше!

# 40
  • Мнения: 4 335
На мен сьщо ми помагаше газираната вода и постоянно гледах да дьв4а дьвка,сьщо ме облек4аваше за кратко.

# 41
  • Мнения: 76
Ах,тези киселини... ooooh! незабравим спомен от бременността  Simple Smile на мен ми помагаха киселото мляко и хляба

# 42
  • Мнения: 506
Талцид помага много.

# 43
  • Мнения: 2 960
и аз съм за Талцид-на мен много ми помогна.

# 44
  • Мнения: 583
Спрайт, обикновени бисквити, хляб, лимонада от сода,захар, лимонена киселина /пие се докато шуми/. Имах проблеми в 9 месец, около 1 седмица, но беше мъчително, особено вечер.

Общи условия

Активация на акаунт