Какво помага срещу сериозни киселини?

  • 20 834
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Попово
  • Мнения: 687
диня, хлебна сода с лимон и захар, газирана вода, талцид... нищо не помага, ще си ги преживееш както бебенцата си преживяват коликите  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 391
Талцид-а ми помагаше в повечето случаи, вечер киселините бяха най-силни, спях на две вдигнати възглавници в полу седнало положение.
Дано минеш по-леко през тях. Леко бременеене и здраво бебче.

Все едно съм го писала аз Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 93
лимонов сок с малко захар,разтворени във вода,сипвах последно сода 1 ч.л. и докато шупва го пиех-само това ме спасяваше.

# 18
  • Мнения: 242
газирани напитки и прясно мляко Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 17 592
Студено, сурово прясно мляко облекчаваше малко болката.

# 20
  • Мнения: 119
Сода за хляб,нищо друго.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 191
На мен ми помагаха само прости слънчогледови семки.

# 22
  • Мнения: 160
на мен само Талцид ми помагаше

# 23
  • София
  • Мнения: 39 766
С Алекс имах много киселини. В общи линии нищо не ми помагаше. Сода бикарбонат и сода малко облекчаваха положението, но малко.

# 24
  • Мнения: 9 973
талцид

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
на мен ми бяха исписали Стопацид - те се хрускат и са много приятни хапчета. Питай лекарката си за тях.

# 26
  • Мнения: 645
от самото начало съм с киселини,пиех преди Ранитидин но после разбрах че не за предпочитане много че има други хапчета които са по безобидни,иначе ми помагаше,гинеколожката ми предписа Стопацид ,не съм доволна помага ми само за малко и после пак ме почват киселините  Sadи започнах да пия сода за хляб за сега само тя ме спасява Simple Smile

# 27
  • Мнения: 24
и мен талцида ме облекчава само за малко(около 1 час)някои знае ли колко често може да се взима?

# 28
  • Мнения: 80
на мен талцид хич не ми помагаше Cry
знам,че не е никак полезно за стомаха,но мен единствено сода за хляб ме спасяваше Tired

# 29
  • София
  • Мнения: 2 658
и аз последните месеци имах страхотни киселини, нито сухар, солети, от хляб и вода получавах киселини. Дъвчех по 4 Талцида, но с краткотраен ефект. Щом родих и изчезнаха моментално, както и други разни болежки.

Общи условия

Активация на акаунт