"И в Стамболийски есента дойде, ела при нас да пием по кафе!"

  • 16 654
  • 250
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 168
Жабче, радвам се, че сте добре! Затискай леглото, че после няма и не бой се от нищо!
Знам, че прегледът е с ехограф, ама пуста интуиция - знам си, че всичко ни е наред Simple Smile
Марианка, малко разнообразие добре ще ти дойде сигурно.
Дори, от "Произведено в България"  ли напазарува? Много го обичам това изложение - всичко накуп.

# 226
  • София
  • Мнения: 676
Знам, че прегледът е с ехограф, ама пуста интуиция - знам си, че всичко ни е наред Simple Smile
Дори, от "Произведено в България"  ли напазарува? Много го обичам това изложение - всичко накуп.

 Да, от там са покупките  Peace. Много си го тача, поради причината, която си изложила  Hug. Харесах си и една фирма, която напролет намерих.
 Радвам се, че гледаш позитивно на нещата  Peace
 

# 227
  • Мнения: 4 451
Dori, а изложението свърши ли вече?

# 228
  • Мнения: 23
Здравейте и от мен.
Седиме си ние в къщи и се гледаме.Даже се замислям дали да не ги пускам на градината вече.Иванчо е доста по спокоен когато е с лепенката.Мисля че свикна доста с нея.Шарката ни се размина за сега.

Дори браво за покупките. PeaceБлагодаря ти за това че мога да разчитам на теб за лепенките но за сега съм намерила начин,ако имам нужда ще ти пиша.  bouquet

Rodelinka при нас се налагаше да носим 6 месеца едни ортопедични гащи,че по време на бременноста в корема ми Жорката беше натиснал Иванчо и така крачето му беше изкривено.Беше им доста тясно в коремчето.И така при Иванчо имаше видим проблем,но за Жорката въобще не съм и мислила,но като го прегледа се наложи и той да носи тези гащи.Та тогава ортопеда при който ги водих д-р Пещерлиев каза,че личните доктори много бъркат като карат майките след 4 месец да водят децата си на ортопед.Трябва след раждането да се водят  децата.На една приятелка от чакане да дойде 4 месец,детенце носи едни каиши близо 4 месеца.

Марианка честито за новата работа.  bouquet

Жабче радвам се че сте добре с бебоците.  bouquet

# 229
  • София
  • Мнения: 676
Dori, а изложението свърши ли вече?
  Продължава до тази неделя. Раб. време е от 10-18/19 часа.

Станка, ако децата са здравички може да ходят на детска. Така ще се подготвят и за коледното тържество  Peace.

# 230
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
...,детенце носи едни каиши близо 4 месеца....
А това с каишите повярвай ми е доста мъчителна картинка, както за майката така и за детенцето. Да не дава господ!  Praynig
Видях това при една позната. Sad

# 231
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711


Тази сутрин закуската и кафенцето от мен
с пожелание за лек и усмихнат ден!
  Hug

# 232
  • София
  • Мнения: 676
     Честит Празник на Християнското Семейство!

  Много любов, разбирателство и сбъднати мечти!
         

# 233
  • Мнения: 4 451
Момичета, честит празник и от мен! Много любов и мир в семействата ви!

Веси е със шарка. Варицелата не ни подмина. Първо Мими, сега малката. Тази сутрин срещнах една приятелка с детето и. И двете от няколко метра разстояние си викнахме в един глас: "По-далече, че сме със шарка". hahaha
Тържество ще има и в нашата детска градина на Никулден. Темичката е за буквите и цифрите. Мими вече научи своето стихче, но не гарантирам, че на самият празник ще го каже. Обикновено многото хора я изнервят. Confused
Момичета, измислихте ли какви ще са коледните подаръци за дечицата и половинките ви? Споделете, хайде да почерпим взаимно идеи.

# 234
  • Мнения: 168
Айде викам сбор, че се загубихме. Къде сте, да не ви е затрупал снега?Много се зарадвах миналия ден като видях снежинки, ама само толкова. Сега пак се радвам на слънцето. Абе радост да има.

# 235
  • Мнения: 2 484
Марианкаа поне ще ти минат шарките наведнъж

Аз подарък още не мога да измисля то нашта е сложна,трябва да фалирам ако искам да взема подаръци на всички трябва да е нещо малко и от сърце,а половинката има на 6 имен ден,на 27 РД ,наколеда отделно подарък ако трябва ,свеки има имен ден на 27,детето иска и то подаръци,и аз искам,и на 8 ще празнувам и този месец ако въобще мине без него ще е хубаво ама няма как Crazy Crazy Crazy

# 236
  • Мнения: 168
Ели, не е лесна твоята с толкова празници. Ние решихме да си купим семеен подарък, който да изберем заедно. Бебето ни е малко, за да го изненадаме с нещо, така че няма да имаме трудности тая година Simple Smile

# 237
  • Мнения: 168
Марианкааааааааааааааааа, отваряй нова тема, че ще ни изтрият.
Къде се загубихте всички? То сняг добре, ама мъгла няма.

# 238
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Въх, верно бая странички сме направили.  Laughing
...
Къде се загубихте всички? То сняг добре, ама мъгла няма.
rotfImbo rotfImbo  rotfImbo много ме разсмя  Joy Joy Joy
Иначе сме си тук, но Габи ми е с температура и аз съм   Cry
Ели, това му е хубавото да си студент. Празниците и купоните. Но с дете няма как да им се насладиш за съжаление.  Confused
А Марианка нямаше ли утре да започва работа?  newsm78
Между другото писахте ли вече писмо до Дядо КоледаHug

# 239
  • Мнения: 2 484
Можем до 20та страница  да пишем споко  Peace

Общи условия

Активация на акаунт