Прегьрбени ли сте?

  • 47 485
  • 112
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 186
Lady Marmalade, не се захващай за думите ми де  Hug Heart Eyes

Майтапя се Hug

# 31
  • Мнения: 3 830
Само когато съм седнала, се прегърбвам много. Когато ходя обаче, няма по-изправена и дори по-напъчена от мен. Grinning

# 32
  • Мнения: 3 211
Само когато съм седнала, се прегърбвам много. Когато ходя обаче, няма по-изправена и дори по-напъчена от мен. Grinning
и аз така и всички ме смятат за много надута Laughing
но пред компютъра, понеже съм късогледа все се навеждам напред да видя по-добре.
даже вече имам гърбица малко под тила  Twisted Evil

# 33
  • Мнения: 1 447
Като по-малка всичките ми приятелки бяха доста по-ниски от мен и винаги се навеждах на долу да не бия много
на очи.Често ми казват изправи се какво си се прегърбила това си ми е навик от малка.

# 34
  • Мнения: X
Изгърбена съм и съм много въмутена от себе си, вероятно отстрани съм ужасно грозна Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 6 017
Само когато съм седнала, се прегърбвам много. Когато ходя обаче, няма по-изправена и дори по-напъчена от мен. Grinning
Все едно си го написала за мен.  Laughing

# 36
  • Мнения: 3 414
Офф,ей т`ва е от малките неща,благодарение на което като се видя пред огледалото  в профил ми иде да се набия Banghead

# 37
  • Мнения: 928
И при мен си е спомен от училище - започнах да се развивам преди моите съученички, това ме тормозеше и все се изгърбвах, за да прикрия каквото си нося, ама толкова ми е бил акъла    Banghead

# 38
  • У дома !
  • Мнения: 700
И аз съм леко прегърбена и като мина през огледало и витрина се сещам и се изправям, но само за 5мин. и пред компа така седя прегъната на 100. Доста съм се чудела за тези колани, защото при мен е малък проблема и се чудя дали ще ме оправи един такъв колан  newsm78
Май ще си взема един сега зимата да пробвам не е скъп , тука ме подсетихте за него  Peace
Като си купиш ми пиши моля те......от къде и за колко за да си купя и аз Rolling Eyes

# 39
  • У дома !
  • Мнения: 700
Няма оправяне явно......но ще пробвам с колана и ще споделя.....

# 40
  • София
  • Мнения: 4 397
tofini   тука при нас гледах минала година такива колани 2 модела имаше цена не помня но не бяха скъпи.
Като си взема ако има още ще пиша как се чуствам и дали си заслужава  Peace

# 41
  • Перник
  • Мнения: 726
аз имам съвсем леко изкривяване като седя.Като си купиш колана,моля те сподели с нас дали помага Hug

# 42
  • Мнения: 1 176
Само когато съм седнала, се прегърбвам много. Когато ходя обаче, няма по-изправена и дори по-напъчена от мен. Grinning
и аз така и всички ме смятат за много надута Laughing
Пишете ме и мен във вашия отбор.Да си кажем честно и това понякога създава проблеми.

Упражненията с книга на главата или с тояжка наистина подобряват стоежа на тялото.Постави си за цел да ходиш изправена.Опитай се да го превърнеш в навик.Е, не е лесно, но си струва да се контролираш.

# 43
  • Мнения: 2 386
Temata ne e za KM,  a za Zdravnia..

# 44
  • Мнения: 231
Temata ne e za KM,  a za Zdravnia..

Що бе на не намекваш че прегърбените не са красиви мами Crossing Arms
Иначе и аз съм много наперена като вървя,ама като седна ела да ме видиш Rolling EyesМи не се усещам,по си ми е удобно да се превия,пуст навик,като съм пред хора се святкам от време на време да се изправя....Сега като ви слушам за болките в гърба и разбирам че трябва да взема някакви мерки по навреме, но как да стане, не мога да ходя из офиса с тояжка през кръста  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт