Прегьрбени ли сте?

  • 47 483
  • 112
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 625
Усещам се,че понякога ходя леко изгърбено newsm78

# 62
  • Мнения: 5 001
Не ,не съм прегърбена....

# 63
  • Мнения: 528
Старая се да не се прегърбвам.

# 64
  • Мнения: 929
Старая се да не се прегърбвам.
И аз се старая, ама някои път като ме заболи гърба и се усещам, че съм се прегърбила. Едно време  майка ми ме базираше - " увиснала ти е блузата" или нещо от този род. Пробвах с книгата ама нищо не можех да свърша накрая баба ми ми уши един специален колан - а съм се изгърбила, а са ме заболели рамената  Wink

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Като не се усетя и се прегърбвам. И мен ме потупват и се ядосвам.
Това е подходящ колан.

# 66
  • Мнения: 304
като вървя не се прегърбвам,а когато седна да пиша-когато се усетя си поизправям и след това пак...това едва ли се оправя

# 67
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 959
aval,днес ходих и си взех колан.Не е същият като този дето аз го гледах,но пак върши същата работа.Сега съм го сложила,но ме болят раменете от него.
При теб как е?

# 68
  • София
  • Мнения: 1 231
На размери ли са тези колани или..... Rolling Eyes

# 69
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 959
Да на размери са:1 ,2, 3, 4
http://paragongr.com/product_info.php?cPath=27&products_id=93- моят е подобен ,но отзад не е толкова широк.Имаше го и него ,но на мен лично не ми беше удобен.

# 70
  • София
  • Мнения: 4 052
Не бих казала, че съм прегърбена, но често се улавям напоследък, че го правя. Попрегърбвам се и когато ми е занижено самочувствието.

# 71
  • Мнения: 130
До момичетата, които са си взели такива колани - дали можете да споделите колко точно струват и от къде са ги купили. Аз съм толкова прегърбена, че приличам едва ли не на въпросителен знак...

# 72
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 959
Cecko05 от санитарна аптека на Попа се намира. В същност на бул. Левски и Граф Игнатиев, като застанеш с лице срещу сградата на Булгартабак, до нея в дясно (по Левски) има магазив за обувки, до него е аптеката. Взех си го миналата седмица. Така, че не вярвям да са вдигнали цените. Загледала съм ги още от лятото (те и тогава бяха на такава цена), но тъй като са стагнати ластиците, трябва да се носи върху тениска, че иначе убива малко. Затова и чак сега, като захладня си го закупих.

# 73
  • Мнения: 55
aval,днес ходих и си взех колан.Не е същият като този дето аз го гледах,но пак върши същата работа.Сега съм го сложила,но ме болят раменете от него.
При теб как е?
И мене ме болят раменете. Предполагам от напрежението дето сме изправени. На упътването пише първоначално само по два часа на ден да се носи, докато поукрепне мускулатурата и постепенно да се увеличава времето. Там където ми убиват ластиците си сложих подплънки за по-мекичко, че иначе почва да боли.

# 74
  • Мнения: 423
Опитвам се да не се прегърбвам, но често се улавям, че нямам чак толкова изправена стойка. Не съм сигурна, че тези колани ще ви помогнат много.....

Общи условия

Активация на акаунт