Използването на тампони

  • 22 659
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 521
Въпрос на навик е. С апликатор и аз не съм ползвала. Иначе трябва да приклекнеш, да не си седнала и да не си стягаш мускулите. С показалеца го буташ бавно и внимателно, докато не вкараш целия показалец във влагалището. Иначе тампонът ще остане между срамните ти кости и ще ти убива.
Много добре го е обяснила Блонди  Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 23 112
Накарай някой да ти покаже как става.
Няма ли някой, който да ти помогне...............
 Crazy Crazy Crazy
Като няма превръзки с апликатор - това е положението, изостанала работа  Mr. Green
Една жена, която от години ползва тампони, трудно може да бъде накарана да ползва превръзки. Най-малкото, че когато съм с тях забравям, когато съм неразположена, тъй като не се усеща гадната превръзка, която ти се мотае мокра между краката...

# 62
  • Мнения: 3 219
Да ,така е, който както е свикнал.
От превръзки се изприщвам, особено от копринени.

# 63
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Използвала съм и с апликатор и без и почти не намирам разлика.Страшно е удобно уви от както започнах противозачатачни почти нямам кръвотечение така че не ми е удобно да ги слагам.Иначе си бяха страшна екстра особено за работа.Момичетата са ти обяснили добре,но не забравяй да драпнеш конеца защото и при най-добрите компании има фабрични грешки а и след поставяне с конеца можесх да си го до наместиш.

# 64
  • Мнения: 559
Накарай някой да ти покаже как става.
Няма ли някой, който да ти помогне...............
 Crazy Crazy Crazy

хахаха, ти бъзикаш ли се  Joy

# 65
  • София
  • Мнения: 23 112
Накарай някой да ти покаже как става.
Няма ли някой, който да ти помогне...............
 Crazy Crazy Crazy

хахаха, ти бъзикаш ли се  Joy
Е това беше по повод изказването ми, че всеки път се оплесквам, когато сложа превръзка... Но и аз не разбрах дали е майтап Mr. Green

# 66
  • Мнения: 4 784
Толкова съм пристрастена към тампоните, че като родих ми беше адски некомфортно с превръзките  Mr. Green
Аха... и на мен така  Peace Embarassed!

# 67
  • Мнения: 3 219
Накарай някой да ти покаже как става.
Няма ли някой, който да ти помогне...............
 Crazy Crazy Crazy

хахаха, ти бъзикаш ли се  Joy
Е това беше по повод изказването ми, че всеки път се оплесквам, когато сложа превръзка... Но и аз не разбрах дали е майтап Mr. Green

Аз пък си мисля, че шегичката не е за теб, а за авторката на темата.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 809
Толкова съм пристрастена към тампоните, че като родих ми беше адски некомфортно с превръзките  Mr. Green
Аха... и на мен така  Peace Embarassed!
И на мен Laughing
А преди това пък ми беше странно как се слагат тампоните с апликатор. Пробвах веднъж ама хич не ми хареса и си продължих без апликатор.
Сега се чудя колко време след секцио могат да се ползват пак тампони? Аз имах усложнения след секциото и тежка инфекция на матката та се чудя мога ли да ползвам тампони newsm78

# 69
  • Мнения: 1 518
Може ли да се ползва тампон и през нощта? - Да, при условие че не го държите не повече от 5 часа. Изберете тампон с необходимата ви степен на попиване, пъхнете го във влагалището точно преди лягане, а като се събудите, веднага го сменете.
Честно казано, никога не съм използвала тампони през нощта, а винаги нощни превръзки. Именно защото не ми се става, за да сменя тампона, а с превръзката нямам проблем до сутринта.

Taзи статия акцентира върху предимствата на тампоните и не отчита недостатъците им, които съвсем не са за подценяване.

# 70
  • Мнения: 489
Предпочитам тампони, превръзките са неудобни и спарват, особенно лятото. Разбира се трябва често да се сменят иначе може да има лоши последици.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Аз почти постоянно съм с тампон по време на цикъла си.Много е лесно,стига да свикнеш. Peace
Въпроса е,да не ти убива,да не ти пречи. Peace

# 72
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Иначе трябва да приклекнеш, да не си седнала и да не си стягаш мускулите. С показалеца го буташ бавно и внимателно, докато не вкараш целия показалец във влагалището.
аууу Блонди, направо го усетих  Crazy Crazy Crazy
 Joy Hug

# 73
  • Мнения: 329
Иначе трябва да приклекнеш, да не си седнала и да не си стягаш мускулите. С показалеца го буташ бавно и внимателно, докато не вкараш целия показалец във влагалището.
аууу Блонди, направо го усетих  Crazy Crazy Crazy
 Joy Hug
rotfImao rotfImbo Вие разбихте горката жен направо!!!
Смело пробвай и не се притеснявай, ако не става-не става, но  в крайна сметка няма нищо страшно, извинявам се, че така ще го кажа, но това са думи на една приятелка, която казваше-"не се глезете, тампона е безобидно нещо в сравнение с други неща дето влизат там"  newsm53
Значи за нчкои неща може, а за други не, а  Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 1 518
Предпочитам тампони, превръзките са неудобни и спарват, особено лятото. Разбира се трябва често да се сменят иначе може да има лоши последици.

Ултратънките копринени превръзки изобщо не спарват. Само който не се мие редовно може да го спарят т.к. все още някои жени неправилно мислят, че миенето по време на менструация може да им засили кръвотечението.

Общи условия

Активация на акаунт