Колко всъщност струва разводът?

  • 89 996
  • 109
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
На нас ни излезе 500лв. хонорар за адвоката и мисля 40лв.такса за съда. Развода е по взаимно съгласие, но нямаме общо имущество а само лично. Сега ще платим само таксата към съда която се определя на база издръжка и таксите за копията и оригиналите на решението. Бяхме с един адвокат и двамата.

# 31
  • Мнения: 241
При нас излезе около 280-290 лв.50 лв държавна такса.Плаща се за да ти оформят документите и за съдията-за да те разведе.Всичко се дава на адвоката.

# 32
  • София
  • Мнения: 4 884
Моят развод излезе 500 лв.-по взаимно съгласие. Аз платих всичко, защото "той не искал да се развежда".

Някоя мама беше попитала някъде по-горе-колко струва делото за издръжка, но не видях конкретен отговор. Моля, ако някой има представа, да сподели.

# 33
  • Мнения: 6 442
Някоя мама беше попитала някъде по-горе-колко струва делото за издръжка, но не видях конкретен отговор. Моля, ако някой има представа, да сподели.
И аз това да питам.

# 34
  • Мнения: 183
Аз платих адвокатския хонорар -80 лв/това е минималния хонорар/ и предварително  20 лв за някакви такси .Моя съвет е ,който води такова дело  да не се съгласява на споразумение .

# 35
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112

Някоя мама беше попитала някъде по-горе-колко струва делото за издръжка, но не видях конкретен отговор. Моля, ако някой има представа, да сподели.
i men me interesuva
sorry za latinicata

# 36
  • Мнения: 2 655
Да 200-250 лева.

# 37
  • Мнения: 448
Адвокатският хонорар за делото за издръжка-ако имате предвид увеличаване на размера-се определя от новия размер, но доколкото увеличаването в повечето случаи е с цел да се стигне размер от 130-150 лева, конкретно моят хонорар е около 300 лева. Разбира се варира с оглед дохода на майката, сложността на случая и т.н.

Аз съм адвокат от София и се занимавам точно с такива дела,както и с разводи. Чета тук из форума, че това са най-лесните дела и т.н., но за нас  са работа, и то не малко.

Поздрави на всички и успех.

# 38
  • Мнения: 1
Искам да споделя,че аз водя дело за издръжка без развод.Плаща се само на адвокат,самото дело е без пари,но и трябва да имате голямо тарпение и нерви,ако някой има още въпроси по тази тема да ми пише на Л.С

# 39
  • Мнения: 262
някой може ли да ми даде по-прясна информация за разводите във Варна.
по-точно за цените, защото бях чула за вдигане на цените.

# 40
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
някой може ли да ми даде по-прясна информация за разводите във Варна.
по-точно за цените, защото бях чула за вдигане на цените.
Попитай твои познати за адвокат, от който се доволни, отиди и питай колко точно ще ти струва. Няма определена цена.

# 41
  • София
  • Мнения: 224
Здравейте Мами,искам да попитам може ли някой да ми даде някакви координати на адвокат занимаващ се с бракоразводни дела за София.Незная къде да търся и за това се обръщам към вас за помощ.

# 42
  • Мнения: 1 931
Развода ми излезе 345 лв. 300 е хонорара за адвоката и 45 лв. държавна такса. По взаимно съгласие се разведохме и по споразумението трябваше да си поделим разходите, но той не плати нищо. Ходил си при някаква адвокатка в София, която взела пари и той на нея платил за консултация, но тя на делото не дойде, само 2 пъти ми се обади по телефона.НО това е без значение, аз исках развод, получих го.
Определиха за бащата някаква такса от 83 лв. която се изчислявала в зависимост от размера на издръжката на децата.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 890
700 лв - по вина.  Peace

# 44
  • Мнения: 1
Здравейте, предстои ми развод по взаимно саъгласие, интересува ме отделно ли трябва да се подава молба за родителските права? Попринип какви са критерийте и на кои от двамата родители ги предоставят? Можели бащата да ги получи? Благодаря предварително на тези които ще ми пишат!

Общи условия

Активация на акаунт