някои чувал ли е за американското чудо alli?

  • 39 339
  • 98
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 157
,,Xenical намалява абсорбцията на някои хранителни вещества,разтворими в мазнини особено бета-каротин и вит.Е.Поради това трябва да спазвате съветите на лекаря,да пазите добре балансирана диета,богата на плодове и зеленчуци.Може по съвет на лекаря да вземате и  допълнително мултивитамини.''

vaninavoice,затова според мен и Али,и ксеникала трябва да се пият само ако са изписани от лекар.Не всеки може да се сети,че освен с мазнините се елиминират и мастноразтворимите витамини.

# 76
  • Мнения: 0
Да, шоколадче, аз си пиех витамините и диетата ми не е никак лоша. Просто реших че за да ям всичко, но да не усвоявам мазнините Алли-то е перфектното решение. Уви, оказа се обратното, защото си навредих на организъма. Затова и писах тук. Други нежелани ефекти не съм имала ,даже се чувствах перфектно и никога гузно ако си хапна повечко пържолки или шоколад. Просто изведнъж рухнаха нешата. От месеци вземам имуномодулатори по схема за да си засиля организъма. Този път с лекарско предписание. Wink

# 77
  • Мнения: 186
Е, да се продава с рецепта ми се струва прекалено за сега. То всеки медикамент си идва с листовка и трябва да я четем. Разбира се и аз съм от тези дето не винаги вземат на сериозно поднесената информация, но рецепти само заради такива като мен?

Сега сериозно. vaninavoice, какво значи срив на имунната система? Едно време съм си мислила, че така казват, когато не знаят какво ти е, но май съм доста крайна.

# 78
  • Мнения: 3 157
Pisateva,какво значи ,,такива като мен''?Хора,с ниска здравна култура,които пият и ядат каквото и да е,само защото се рекламира по ТВ?Или обратното-хора с много висока здравна култура,които знаят много повече от лекарите за групите лекарства,взаймодействията им с други лекарства и храни,страничните ефекти и противопоказанията?

# 79
  • Мнения: 186
Pisateva,какво значи ,,такива като мен''?

Мисля, че съм точно посредата, обаче често съм и "това на мен не може да ми се случи".

Конкретно за витамините и другите полезни неща, от които ни лишава Алли, пише и по кое време от денонощието да ги пием, обаче...
Моите наблюдения, като човек вземащ Алли от дъжд на вятър, са че ми помага да не усвоявам мазнините не само от обяда/вечерята, когато съм го пила, а за по-дълго време (48 часа?). Възможно е само така да ми се струва и да ме заблуждава нормалното време, необходимо на храната да мине през цялата храносмилателна система. Но ако съм права, то и витамините стават зян. Значи май е добре да се правят няколко дневни паузи, в които да пия витамини, но да не пия Алли.

И отново сериозно: как да позная/предположа срив на имунната система?

# 80
  • Мнения: 0
Момичета, изпила съм всичко, което предлагат по аптеките и нищо.

# 81
  • Мнения: 0
Е, да се продава с рецепта ми се струва прекалено за сега. То всеки медикамент си идва с листовка и трябва да я четем. Разбира се и аз съм от тези дето не винаги вземат на сериозно поднесената информация, но рецепти само заради такива като мен?

Сега сериозно. vaninavoice, какво значи срив на имунната система? Едно време съм си мислила, че така казват, когато не знаят какво ти е, но май съм доста крайна.

При мене значеше "вечно болна", хващах всеки вирус под слънцето дори и кожни проблеми (пак от вируси), въобще всичко, което заболях се дължеше на лош имунитет. Общо взето всичко, което е вирус се превърна в заболяване. Отговорих ли ти на въпроса или искаш повече подробности? Например, нямаш енергия, нямаш сили, всичко ти се струва на забавен кадър, защото си изтощен и боледуваш. Отначало си мисех че е лош късмет, но след много прегледи и ходене по доктори... се осъзнах!

За другия ти коментар: Ако си чела книгата, която идва с Алли, ще знаеш че ефекта му върху мазнините действа с натрупване. Тоест ако го спираш за почивки, ефекта е по-малък. А що се отнася до колко часа действа, то ако съдиш по това кога си "издрискваш" Wink мазнините, зависи от много неща. Перисталтика, метаболизъм, тип храни и т.н.

Последна редакция: ср, 23 сеп 2009, 22:12 от vaninavoice

# 82
  • Мнения: 186
Отговорих ли ти на въпроса или искаш повече подробности?

Съжалявам, че изобщо попитах. Тона Ви и думите, които използвате, не ми допадат. А информацията е като преписана от последната страница на жълт вестник. Не искам да омаловажам това, което Ви се е случило, но не е убедително.

# 83
  • Мнения: 0
Отговорих ли ти на въпроса или искаш повече подробности?

Съжалявам, че изобщо попитах. Тона Ви и думите, които използвате, не ми допадат. А информацията е като преписана от последната страница на жълт вестник. Не искам да омаловажам това, което Ви се е случило, но не е убедително.

Не е лош тон. Напротив. Просто не исках да изброявам всичките диагнози, които ми "праснаха" докторите.
Виж, за "праснаха" може да го намериш в жълт вестник... Аз съм чела няколко такива през живота си и определено се вписва повече, отколкото предходния ми отговор, с който споделих много лошия си опит с "alli".
Не искам да убеждавам никой, всеки има право на избор, важното е че има хора, които искат да вземат информирано решение.
Това според мен е и една от причините да посещават този форум.
Simple Smile

# 84
  • Мнения: 0
Мен пък ме интерсува дали наистина отслабваш с още 50% ! Тази година съм абитиурентка и трябва да сваля наи малко 15 кг преди да си купя рокля с диетата на Дюкан свалям 15 кг за месец а ако пия и али това означава ли че ще сваля и още поне 7 ?

# 85
  • Мнения: 3 157
Не,няма да свалиш още 7.Али-то разгражда само мазнините,а в Дюкан май няма такива екстри.15кг/месец не са ли огромен стрес за организма ти?

# 86
  • Мнения: 0
Ами не, чуствах се много добре, и ме надъхваше това, че дрехите ми стават големи, местих дупчиците на колана и всички забелязваха, че съм отслабнала, лятото обаче се отпуснах на сладоледи и такива работи и сега покрай тея празници направо съмм станала ужасна!!! Имам 2 месеца да отслабна и този път мисля да е завинаги! Обещавам да пиша за резултата Дюкан + Али! Дано се справя!  Rolling Eyes

# 87
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Дюкян, т.е много протеини и минимално количество витамини от редките случаи, когато ти е позволено да ядеш зеленчуци + алли - струва ми се, че ще си навлечеш доста главоболия. По-добре пробвай разделно хранене + спорт - резултатите може да дойдат по-бавно, но поне ще е по-безболезнено за организма

# 88
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Аз изпих едно шишенце Алли, 60 мг. 42 капсули, не мръднах и грам надолу.Струва скъпо, не си давайте парите за тая простотия. Ксеникала е в пъти по-евтин и Орлистата в него е доста повече.

# 89
  • Мнения: 25
Момичета, аз използвам Alli и резултатите са видими. Разбира се, никой не бива да очаква, че за 10 дни ще свали 5 килограма. На мнение съм, че добри резултати не биха се постигнали, ако не се спазва определен хранителен режим (не говорим за драстични диети) и разбира се повече движения и физически упражнения. Постепенното отслабване, придържането към здравословно хранене и повишаването на активността за дълъг период са съществени за успешното, устойчиво намаляване на теглото.

Специално за Alli бях чела, че това е първото и единствено официално разрешено от Европейския съюз помощно средство за отслабване, което се продава без рецепта. Това ме накара да се доверя на него, а за всички странични ефекти, които се описват по форумите ...., е да чукна на дърво, при мен не са се появили до този момент. Очарована останах, защото ти предоставят програма и общо взето с помоща на тази програма постепенно ти променяш навиците си, а смятам, че това е пътят към успеха:))

Лично аз съм за него с двете ръце, но не забравяйте да се движите. Сутрин аз ходя пеша на работа, изкачвам стълби, избягвам тежки, мазни и тестени храни, както ограничавам сладкото и газираното и има ефект. Направила съм си регистрация на сайта им, там има яки рецепти и си следя ... развитието, така да се каже!
Ето тук, на моите инструменти има можете да си следите и определяте хранителен режим - http://www.alli.bg/TakingAlli/MyAlliPlan/default.aspx

Успех на всички:), иде лято, трябва да се вземем в ръце! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт