някои чувал ли е за американското чудо alli?

  • 39 303
  • 98
  •   1
Отговори
# 45
147 лева за 84 хапчета. Т.е. не стига и за цял месец. Това ми казаха днес в аптеката.

Много се ядосах  #Cussing out като видях за какви пари става въпрос в нашата мила татковина. Продукта е хубав и доста популярен, но от БГ няма смисъл да се купува!!
В САЩ alli вече е 40лв. за 90бр. и още десетина за доставка  Party

ето я и офертата, която видях преди 2 дни - ТУК alli струва само 40лв.

С удоволствие ще помогна на всеки, който реши да си поръча и не разбира нещо stiflar@mail.bg . Който го е пробвал да сподели дали има ефект, че и моята приятелка ме натиска за такова. Успех
За съжаление не доставят извън САЩ - съжалявам за заблудата.

# 46
  • Мнения: 25
Какво става момичета? Темичката потъна....
някой има ли нещо да каже за резултатите от али? Аз ги пия от седмица, което е прекалено малко, за да мога да споделя резултат...това, което мога да кажа, е че наблюдавам, че като хапна нещо с повече мазнини и веднага тичам до ВЦто.....това, поне значи че със сигурност изхвърля прекалените мазнини, които се приемат.
Ще се радвам, ако някой сподели нещо  Hug

# 47
  • Viena
  • Мнения: 3 582
на мен ми се омазнява косата и лицето,но не го пия редовно

# 48
  • London
  • Мнения: 2
Да аз сам чувала и в момента го пия. За джа дни без да спазвам диета сам свалила два килограма. Няма такова щастие
Единствената гадост е , когато посещавам тоалетната , но мога да го приживея. Тук в Лондон го купих за 50 пауна-84 капсули, но като видях цената в Бг се шокирах-168лева за сащата опаковка.

# 49
  • Мнения: 25
Аз пък го пия от 2 седмици вече и не съм свалила нито грам.....но продължавам, може успеха да дойде...дано!  Rolling Eyes

# 50
  • София
  • Мнения: 480
Споделете как върви отслабването? Странични ефекти?

# 51
  • Мнения: 186
Споделете как върви отслабването? Странични ефекти?

Имам преки наблюдения:

Приятел 1 - В зряла възраст, BMI 34, взема Аlli от 3 месеца. В първите 4 седмици свали 6% от теглото си. След това почти спря да сваля килограми, но не е качил и грам, което е голям успех. Внимава какво яде, но не винаги може да се спре. Спортува.

Приятел 2 - В зряла възраст, BMI 37, взема Аlli от 2 месеца. В първите 4 седмици свали 10% от теглото си. Не внимава какво яде. Не спортува. Цял живот е имал проблеми с ходенето до тоалетната, вече не - много хубав страничен ефект.

Приятел 3 - В зряла възраст съм, BMI 25.5, вземам Аlli от дъжд на вятър от 2-3 месеца - 2-3 хапчета на седмица. Сега съм с BMI 24. Не спортувам.

Има един нежелан страничен ефект и при трима ни, познайте кой е той, решението е всеки път като ти се пръцка да го правиш в тоалетна за всеки случай.

Цената на медикамента е стряскаща. Ако имате приятели зад граница, помолете ги да ви донесат, ако си идват за лятото. В САЩ има 170 хапчета за $70=100лв. След това си го поделете с други приятели и само ако ви допадне си купувайте още.

# 52
  • Мнения: 25

Приятел 3 - В зряла възраст съм, BMI 25.5, вземам Аlli от дъжд на вятър от 2-3 месеца - 2-3 хапчета на седмица. Сега съм с BMI 24. Не спортувам.


Щастливка....аз го пия вече един месец и не съм свалила нито грам. Внимавам какво ям, но спорта ми е по-малко от колкото би трябвало.... имам още една опаковка за месец, мисля да я продължа и нея и стискам палци да видя промяна.....  Praynig

# 53
  • София
  • Мнения: 16 042
Али е преименуван ксеникал. Може би и активние съставки са малко намалени. Все пак по света се разчуха много случаи на рак на дебелото черво след употреба на ксеникала. Решиха да го произвежда друга фирма под друго име, може би малко изменено, а може и не. И да се скъсвате от спорт - то действа само като изхвърля мазнините от организма по-бързо.

# 54
  • Мнения: 3 157
Много неточно и подвеждащо изказване.
Alli не е преименуван ксеникал,просто активната им съставка е еднаква.За помощните вещества това не е вярно.
Активната съставка в Алли е 50% по-малко отколкото в ксеникала(алли-60мг,ксеникала-120мг орлистат).Така че малкото всъщност не е никак малко.
Това,че се било разчуло нещо е някак си смешно като се говори за ефект от лекарство.От кого се е разчуло-от бабите пред блока ли?
Механизма на действие не е изхвърляне по-бързо на мазнини,а неусвояването им от организма.Разликата е огромна.
Спорта е много важно допълнение за една диета(каквато трябва да се прилага в случая),та ,,скъсването'' не е никак излишно.

# 55
  • Мнения: 186
Съгласна съм с всяка дума, написана от шоколадче.

jelly, пожелавам ти успех в следващите седмици. Знам си аз, че съм "щастливка" - давам си сметка, че с приятелите ми имаме сходни навици за хранене и спорт, но те дебелеят а аз не толкова. Поредния пример, че при много хора не става само със силна воля. И особено за такива хора е хубаво, че има лекарства.

Aisha, добре е да ни посочиш линк за "случаи на рак на дебелото черво след употреба на ксеникала". Аз вчера търсих, но попаднах само на една публикация от преди 10 години за лабораторни мишлета, по-точно плъхчета, на някои от които при колоноскопия им открили вид петънца, които се смятат за предраково състояние.

За сметка на това, попаднах на резултати от изследвания със стотици хора, приемащи Орлистат в продължение на 3 и повече години. Не се споменаваше за рак. Справка www.fda.gov, http://emedicine.medscape.com/, www.webmd.com

И накрая - попаднах на информация, че патентът на Ксеникал е изтекъл миналата седмица "ORLISTAT,XENICAL; PATENT NUMBER #4598089; EXPIRES JUN 18, 2009". С две думи - в скоро време можем да очакваме поевтиняване или по-достъпни генерик медикаменти.

# 56
  • Мнения: 29
Здравейте от мен моми4ета.Преди 2 години съм пила Ксеникал и определено има6е ефект.Беше ми препора4ан от приятел ,който го взима6е по препоръка на лекаря на националния отбор по футбол.Само където после по4наха да ми говорят куп не6та за тях и се изпла6их,но досега ни6то ми няма а и все пак лекар ми ги препоръ4а.Както и да е зна4и и Алли 6те има ефект.

# 57
  • Мнения: 206
Като разбрах, че има съставка, която е и в Ксеникала .... Sick
Преди две години мъжът ми си беше взел Ксеникал по препоръка от баща му. След две седмици пиене започнаха да го болят ставите на краката. Оказа се, че смазващото вещество в ставите му беше намаляла #Crazy  Не беше отслабнал и грам.
Оттогава не купувам никакви химии, за да навреждам на организмите ни.
С мъжа ми си пием едни специални шейкове и супи, които заместват едно хранене и дават на организма всички нужни вещества и витамини. По този начин не се получава глад на организма от нужни съставки. Наистина засищат. И така слабеем Peace

# 58
  • Мнения: 3 157
мъжът ми си беше взел Ксеникал по препоръка от баща му

Извинявай ама мъжа ти пълнолетен ли е?Как така пие лекарство с такъв състав,изписано,не от лекар,а от баща му?Направо ме занити с тая препоръка...
Ако не искаш да се тъпчеш с химии най-доброто решение е повече плодове,зеленчуци и балансирано хранене,тия специалните шейкове не ми звучат като нещо,получено без химия....

# 59
  • Мнения: 206
Да, права си. Това с баща му си беше голяма грешка Embarassed Sad
А, шейковете са от люспи на соя, която като постои известно време набъбва и става тежка. Така се получава чувството на ситост.

Общи условия

Активация на акаунт