някои чувал ли е за американското чудо alli?

  • 39 300
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 427
                     Да побутна темата  Grinning че нещо не се развива.
                     Аз също днес реших да пробвам това чудо, дано има ефект  Praynig
                     Но , имам въпрос към тези които са го пили.
                     При приема на тези хапчета , консумирали ли сте алкохол?
                     Ако да , какъв и в какви количества?
                     Аз например ,почти всеки ден пия по чаша-две червено вино.
                     Това го правих и при приема на "Линдакса" /изписан ми от лекар/.
                     Ще бъда благодарна да получа инфо. Grinning

# 91
  • Мнения: 5 435
Да, и на мен ще ми е интересно да се продължи темата......, хайде тези които са го пили да пишат! Приятелка фармацефт ми го предложи, струва около 63лв, но честно казано ми е скъпо и се чудя дали да си го купя????

# 92
  • София
  • Мнения: 7
Според становището на US FDA не е много ясно дали Али и Ксеникал са причината за чернодробните усложнения. Освен това хората, при които са се получили усложнения, са вземали и други лекарства. Само в 13 случая от 40 млн регистрирани вземания на ксеникал и али имало усложнения. Никъде не видях официално съобщение, че предизвиква рак на дебелото черво.

Ето още малко инфо.

# 93
  • Мнения: 0
аз вече написах достатъчно...
не смятам че мога да допълня повече, затова ви оставям да си прецените сами
да, резултати има, въпроса е не само на каква цена купувате лекарствата, но и какво може да ви коства да ги пиете

# 94
  • Мнения: 1 280
Лелеее,Момичета не пийте никакви такива хапчета...Аз живея в САЩ,от 8-9 г,..като дойдох и по ред причини,най-вече стрес,за 2 месеца качих 15 кг..ама и много хапвах..така се утешавах... Embarassed  Взех се в ръце и започнах уж диети разни,и естествено ,веднага притичах до рафтовете за  "ЧУДЕСА"....Тогава нямаше Алли...Пробвах много неща..свалях по малко,качвах,ама чак чудо да е имало,нямаше...Пих най-различни  хапчета за намаляване на апетита...Наистина апетита минамаля,свалин малко,но в момента,в който спрях хапчетата ,такъв апетит ми дойде....направо полудяваш...и хайде пак нагоре с килцата...Не се лъжете!   Всичко е един омагьосан кръг. Някой на предните страници ви даваше акъл,за Зинтаг ли беше...него го има преди Алли...но страшно лошо се отразява на стомаха. Аз имам здрав стомах и по принцио нямам ядове с каквото и да е....Пазара бъка от какви ли не чудеса...от нета може да си ги купите и за не толкова много пари,но това не е решение...Имам една позната,която тук и изписаха Алли,не защото беше кой знае колко дебела...обаче си имаше ядове с щитовидната жлеза и някакви хормоннални проблеми,и лекарката и-голяма умница,и изписала и и Алли ,защото трябвало да отслабне...дрън дрън,жената я знам,не  беше повече от 75 кг....Да ,добре е да отслабне,дори и никакви проблеми да няма,ама сега вече има затлъстяване около черният дроб и около други органи..и не знам как така е станало,като не е надебеляла още много ,обаче някак си тия мазнини са се преразпределили около  органите и...сега ще си сменя лекарката..../голям праз,като вече има сериозни проблеми/...Аз започнах да отслабвам,когато започнах да спортувам и да съм много сериозна с режима,който си избрах...Не искам и да чуя за тия боклуци... изобщо не им се връзвайте на обещанията...дори и да свалите 5-7 кг,после ще си ги върнете,а рисковете за здравето са много големи....Знам,че всеки взима сам своите решения, аз просто исках да ви кажа за всичко това ,като човек,които е пил не едно и две....докато не сте си навлякли сериозни увреждания,спрете се!  някой от проблемите ,може да се установят доста време след като сте пили последното чудо,и дори да не се усетите,че е от това....Дано не  ви звуча ,като закостеняла  лелка,но повярвайте  ми,не го правете !!!!! Hug  По добре с 5 те кила отгоре да си живеете цял живот,ако толкова не можете да ги свалите,но да сте здрави,отколкото  да клечите пред кабинетите болни..... Hug

# 95
  • Мнения: 0
Пинки, звучиш ми много правилно!
Подкрепям мнението ти за всички такива химични способи за отслабване!

# 96
  • Мнения: 25
Виждам,че отдавна не е писано,но аз имам нужда от помощ сега и ако някой се отзове ще се радвам много Cry

Много съм отчаяна вече и не знам какво да правя,
нищо не помага-нямам воля за 5 пари да направя каквото и да е било,какво ли не пробвах-дието,режими,фитнес,разни слаби хапчета дето ги има из аптеките.. нищо и половина! Имам да свалям 20 кг...
Това са мн килограми които довеждат човек до отчаяние и до крайни мерки,трябва ми нещо радикално,вече не знам какво друго да направя,трябва ми силно хапче явно..
По цял ден (и по някога и по цяла вечер) работя на компютър,и съм толкова изморена( а да си призная и ме мързи до болка),че нищо не ми се прави освен да си почивам; имам вкус към най-редните и мазни храни,не обичам плодове,обожавам Макдоналдс и тем подобни.. толкова ми е трудно,постоянно се измъчвам задето ми се яде а пък не трябва - ясно е че никаква диета не мога да спазвам,така че това отпада.
Какво друго ми остава?? това са 20 кила,момичета.. не са 5/10..
А дори не мога да намеря диетолог в Пловдив,явно от 2006 никой нищо не знае по темата

# 97
  • Мнения: 2 275
съжалавам,но ще те разочаровам:
няма хапче,което да прави чудеса,нито отвари и други магии Wink
ако имаше чудеса,нямаше да има толкова дебел народ
а това alli го забраниха по френски земи
тези килограми не са ти дошли от някъде за 20 дни и няма да си отидат за толкова,за съжаление
диетите са с временен резултат Peace
трява да си намериш начин на хранене,който ти е по вкуса и за мноооооого дълго Laughingдо живот
не съм сигурна,че Макдо ще ти е от полза
на мен лично нито ми е по вкус,нито ме засища
аз не мога да гладувам Embarassed обичам да ям и това не ми пречи да имам прекрасен за годините ми силует bowuu

# 98
  • Мнения: 25
 Rolling Eyes ах ами.. благодаря все пак
все се надявах нещо да изскочи от някъде

Аз преди 3 години бях отслабнала с едни хапчета (няма да спомена име,че ще ме линчувате)
за.. месец и 1/2  - 15 кг.. нищо не мис е ядеше ама и доста се движех тогава,че бях сервитьорка - признавам,не беше само от хапчето - то просто ми уби желанието за непрестанно тъпчене. А си ядях всяка сутрин по 1/2 грейпфрут,смених всичко в хладилника с някакъв нискокалоричен вариант и чудото стана мн бързо.. но ми беше лесно-лесно е когато не мислиш само за храна и не се чувстваш като наказан задето се лишаваш от това и онова,а другите си ядат край теб каквото им е кеф  Tired

Както и да е,върнах си килограмите след година упорито ядене-постарах се да си усложня живота отново,ако не бях нямаше да има йо йо ефект,а въпросните хапчета вече не стават за нищо защото им промениха съдържанието с цел намаляне на страничните ефекти


Общи условия

Активация на акаунт