някои чувал ли е за американското чудо alli?

  • 39 299
  • 98
  •   1
Отговори
# 30
  • Viena
  • Мнения: 3 582
аз ги ползвам вече ,щв пиша дали има ефект newsm78

# 31
  • София
  • Мнения: 3 271
аз ги ползвам вече ,щв пиша дали има ефект newsm78

За колко пари си ги купи, и колко бр хапчета са вътре?

# 32
  • Мнения: 2 013
147 лева за 84 хапчета. Т.е. не стига и за цял месец. Това ми казаха днес в аптеката.

# 33
  • Мнения: 3 157
Дали ще ти стигне или не за месец зависи от хранителния ти режим-orlistat се пие само когато ядеш мазно.Иначе-пропускаш хапче.

# 34
  • Мнения: 6
Иска ми се и аз да пробвам тези хапчета, но няма ли някоя девойка, която каза, че ги ползва да се похвали с резултата вече...

# 35
  • Viena
  • Мнения: 3 582
Иска ми се и аз да пробвам тези хапчета, но няма ли някоя девойка, която каза, че ги ползва да се похвали с резултата вече...
аз ги пия от скоро

# 36
  • Viena
  • Мнения: 3 582
147 лева за 84 хапчета. Т.е. не стига и за цял месец. Това ми казаха днес в аптеката.
моите хапчета са 90 и са точно за месец

# 37
  • Мнения: 6
Иска ми се и аз да пробвам тези хапчета, но няма ли някоя девойка, която каза, че ги ползва да се похвали с резултата вече...
аз ги пия от скоро
И как се чувстваш от тях? Колко време ги вземаш, усещаш ли някакъв ефект... нещо странични ефекти?

# 38
147 лева за 84 хапчета. Т.е. не стига и за цял месец. Това ми казаха днес в аптеката.

Много се ядосах  #Cussing out като видях за какви пари става въпрос в нашата мила татковина. Продукта е хубав и доста популярен, но от БГ няма смисъл да се купува!!
В САЩ alli вече е 40лв. за 90бр. и още десетина за доставка  Party

ето я и офертата, която видях преди 2 дни - ТУК alli струва само 40лв.

С удоволствие ще помогна на всеки, който реши да си поръча и не разбира нещо stiflar@mail.bg . Който го е пробвал да сподели дали има ефект, че и моята приятелка ме натиска за такова. Успех

# 39
# 40
  • Viena
  • Мнения: 3 582
така моита приятелка ми донесе аллито,опаковано с много книжки към неко и с кутия за капсулите

# 41
  • Мнения: 6
147 лева за 84 хапчета. Т.е. не стига и за цял месец. Това ми казаха днес в аптеката.

Много се ядосах  #Cussing out като видях за какви пари става въпрос в нашата мила татковина. Продукта е хубав и доста популярен, но от БГ няма смисъл да се купува!!
В САЩ alli вече е 40лв. за 90бр. и още десетина за доставка  Party

ето я и офертата, която видях преди 2 дни - ТУК alli струва само 40лв.

С удоволствие ще помогна на всеки, който реши да си поръча и не разбира нещо stiflar@mail.bg . Който го е пробвал да сподели дали има ефект, че и моята приятелка ме натиска за такова. Успех
Дано не съм халаствала, но ти писах на ЛС Simple Smile

# 42
147 лева за 84 хапчета. Т.е. не стига и за цял месец. Това ми казаха днес в аптеката.

Много се ядосах  #Cussing out като видях за какви пари става въпрос в нашата мила татковина. Продукта е хубав и доста популярен, но от БГ няма смисъл да се купува!!
В САЩ alli вече е 40лв. за 90бр. и още десетина за доставка  Party

ето я и офертата, която видях преди 2 дни - ТУК alli струва само 40лв.

С удоволствие ще помогна на всеки, който реши да си поръча и не разбира нещо stiflar@mail.bg . Който го е пробвал да сподели дали има ефект, че и моята приятелка ме натиска за такова. Успех
Дано не съм халаствала, но ти писах на ЛС Simple Smile

Не, не си. А аз ти отговорих.

Само да вмъкна, че от днес (20.05) има корекция във офертата им, която наистина е временна и махнаха варианта с 90 хапчета има само от 60бр, като може да се поръча и пълнител със 120бр. С една дума излиза около 115лв за 180 хапчета с вкл. доставка до врата. 180бр/3 на ден = 3 месеца - на сайта им пише че за най-добър ефект трябва приемане около 4-6 мес.
А иначе 115лв. са 2стека цигари - заслужава си да се опита вместо да се тровим с катран - само може да спечелиш Simple Smile

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 23:40 от stiflar

# 43
  • Мнения: 6
Още довечера ще направя поръчка...
Много ми е кеф Simple Smile хихихи

# 44
  • Мнения: 25
Кажете някакви резултати има ли?
 Аз си поръчах от ибей, чакам си ги....дано скоро дойдат, че май доста разчитам на тях....
тая борба вече взе доста да ме изморява  Confused

Общи условия

Активация на акаунт