корема след раждане и увиснала кожа

  • 51 284
  • 173
  •   1
Отговори
Година и половина след раждането корема ми почти се е прибрал,но кожата е увиснала и набръчкана  Sick Ще се прибере ли някога и кожата или все така ще ме е срам  #Cussing out Мазила някакви помагат ли въобще? newsm78 

# 1
  • Мнения: 2 013
Според мен мазилата няма да помогнат.С тях само се залъгваш,че правиш нещо.
Единственото,което има ефект са коремните преси, (при възможност) по няколко пъти на ден.

# 2
Дали ще има се стегне увиснала кожа с коремни преси? Thinking

# 3
  • София
  • Мнения: 44 122
имах една позната с много разтегната и увиснала кожа беше след второто раждане....нищо не помогна, накрая направи пластика и оформиха даже пъп и т.н.....

# 4
  • Мнения: 2 011
Според мен мазилата няма да помогнат.С тях само се залъгваш,че правиш нещо.
Единственото,което има ефект са коремните преси, (при възможност) по няколко пъти на ден.

Съгласна.

# 5
  • Мнения: 82
И аз съм за коремните преси, вече съм с прибран корем  Peace

# 6
  • Мнения: 447
Според мен увисналата и набръчкана кожа едва ли би се прибрала с коремни преси или мазила,само под ножа на някой добър специалист е решението /това е лично мое мнение нека и други да се изкажат по въпроса /

# 7
  • Мнения: 764
Най-вероятно зависи колко килограма си напълняла по време на бременността и колко си свалила после и на какво се дължи увисването (прекомерното разтягане не винаги е единствената причина). Мазила не вярвам да помогнат, а по-скоро спорт и упражнения. Консултирай се със специалист - не вярвам, че пластична операция е единственото и най-добро решение...

# 8
  • Мнения: 180
Аз ходя да бягам на стадиона,това също помага,защото корема ми започна постепенно да се прибира и да се стяга....  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 44 122
Консултирай се със специалист - не вярвам, че пластична операция е единственото и най-добро решение...

естествено, все пак написах конкретен случай и какво там в крайна сметка 3-4 ггодини след ражданет осе наложи.....
просто понякога не всичко се оправя със спорт за съжаление.

# 10
  • Мнения: 325
След първото раждане корема ми се прибра напълно,изобщо не ми личеше че съм раждала.Комбинирах диета(понякога направо глад)+мазила+упражнения (когато мога). Сега,след второто раждане,се бях отчаяла (качих 17кг Embarassed),но напоследък виждам че започва отново да изглежда добре,пак използвам същия "метод".
Мисля обаче,че зависи каква е ти е кожата,някои са по-еластични ,други по-малко...

# 11
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз не мисля, че провиснала кожа може да се събере с коремни преси или упражнения.  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 594
И моята е попровиснала. Не смятам, че ще се прибере доброволно. Нужда от пластичен хирург има!

# 13
  • Мнения: 2 658
И аз не мисля, че провиснала кожа може да се събере с коремни преси или упражнения.  Rolling Eyes
И аz не мисля, особено ти пишеш, че вече е минала година и половина.. Много ми се струва на мен. Аz лично си се поzнавам и zнам, че zа моето тяло първите три месеца са достатъчни. После не чакам.. Но пък хората са раzлични.
Да, всичко, иzредено до тук zаедно може и да помогне, но няма да събере цялата кожа, нито ще я поправи, когато вече е посъсипана. Писах в една друга тема zа това, на мен проблем ми е също корема, макар че чак провиснала не съм. Меко ми е, едно такова, не ми харесва.. Мноого сериоzно се zамислям zа "под ножа"  Wink , искам да е опъната, а не вярвам, че ще стане просто така.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 079
Моят много бързо се прибра и двата пъти. Дано и сега се стегне бързо. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт