Твърде консервативна ли съм...

  • 10 278
  • 161
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 721
а, точно това и аз щях да питам-на колко години е племенника

# 16
  • Свищов
  • Мнения: 874
Въпреки, че съм на 23 и аз съм в кюпа на консервите. За мен от една страна е неразбираемо на тези години да има гадже, което да мъкне по чуждите хора. От друга страна си е огромно нахалство от страна на племенника ти и на въпросната "дама". Бих се изказала в насока, че не обичам непознати да нощуват в дома ми и, че няма да им стане нищо, ако 3-4 дни не преспят заедно. Тук вече се спомена и за законната страна на въпроса. Да не си отнесеш нещо неприятно като приютяваш малолетни и им осигуряваш "любовно гнездо". В крайна сметка ти си си у вас и можеш да кажеш до къде да се простират роднините ти в собствения ти дом.

# 17
  • Мнения: 958
А дали родителите наистина знаят?
Децата за изобретателни и понякога доста убедителни.
Аз лично не бих го допуснала в къщата си.
Ако ще и да съм най-консервативната. Голям пример ще дам на мойто си дете, така.

# 18
  • Мнения: 4 841
Ясно е, че тази тема ще е пълна само с потресени майки, които биха допуснали подобно гостуване само след представяне на нотариално заверени бележки от родителите и разрешително от Агенцията за закрила на детето  Joy

Всъщност, у дома ми със сигурност не би могло да се осъществи подобно гостуване.  Naughty

Нооо, в интерес на истината и фактите трябва да отбележим, че по селата подобна практика е твърде честа. Пътувания до съседни села или близки градчета с преспиване, с автомобил, взет от тате и каран в повечето случаи от неправоспособен шофьор са ЕЖЕДНЕВИЕ. Не казвам, че случая на авторката е точно такъв, просто не се учудвам, защото лятото се нагледах на къде - къде по-неадекватни родителски реакции...

# 19
  • London,Istanbul,Varna
  • Мнения: 30
      Аз категорично бих отказала да ги приема. Струва ми се прекалено неморално. И.....опасно ooooh!

# 20
Младежът е на почти 20 години...Говорих с майка му, която ме осведоми, че девойката най-редовно гостува (с преспиване) у тях, тя лично познава и е говорила с родителите и, които са благословили връзката с нашето момче и са на мнение (приблизителен цитат)"...ми по-добре да знаем с кого и къде е, вместо да ги прави тия работи зад гърба ни..."
От няколко дни вкъщи сме се вкарали в едни дебати... ooooh!

# 21
  • Мнения: 958
тя на 13 той на 20, това дали е законно, въобще  newsm78
Ох аз май съм от крайните консерви Simple Smile

# 22
  • out of space
  • Мнения: 8 573
С риск да ми се изпоразсърдят всички роднини директно бих отказала на младежа гостуване при тези обстоятелства. И аз съм консерва пък  Crossing Arms

# 23
  • София
  • Мнения: 17 283
И аз като Ерика.
 Peace

# 24
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
сложи камера и сподели че пускаш клипчета в в-бкоса

# 25
  • София
  • Мнения: 18 679
Мммм, прокурорско чедо под покрива ми newsm78 Знаеш ли колко дела има за такива дребни, дето забременяват и после внезапно - ох, ама той ме изнасили...Ходи доказвай, че нямаш сестра...
Не казвам, че при вас нещата ще се развият по този начин, но...имай си едно наум.

Аз - ако бяха и двамата по на 13, може би бих се навила, щото и аз съм имала на 13 гадже, спали сме заедно, не сме правили секс. Можеше и тук случаят да е такъв, знам ли. Но 20-годишен надали кара на романтично шепнене в тъмното, така че бих отказала гостуването.

# 26
  • Мнения: 721
да наистина е обезпокоително момичеНЦЕ на тази възраст да гостува с преспиване.моята дъщеря е на 14год. и за нищо на света не бих разрешила подобно нещо.но в случая щом родителите са наясно и са съгласни с това(да си и берат ядовете за напред)не бих се притеснявала толкова.с моето или без моето одобрение връзката е факт

# 27
  • Мнения: 293
Аз май ще съм първата ама не виждам кой знае какъв проблем.
Родителите са проверени,знаят.Плюс това децата не се знае дали ще правят секс /това е само във вашите глави  Mr. Green /. Е,като имам дете не се знае дали и къде бих го пуснала но определено на мен да ми гостува племенника ми с приятелката си няма проблем.

# 28
  • Мнения: 46 518
Аз май ще съм първата ама не виждам кой знае какъв проблем.
Родителите са проверени,знаят.Плюс това децата не се знае дали ще правят секс /това е само във вашите глави  Mr. Green /. Е,като имам дете не се знае дали и къде бих го пуснала но определено на мен да ми гостува племенника ми с приятелката си няма проблем.

И според мен, ако родителите на двамата са взели решени, не бих се месила.

# 29
  • Мнения: 672
Писах, трих... Думи нямам. Само ще кажа, че такова нещо в дома си не бих допуснала.

Общи условия

Активация на акаунт