Твърде консервативна ли съм...

  • 10 282
  • 161
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 132
Сори, но не бих ги приела у дома?Няма как, мойта е на 11г. ,просто не си представям след 2г. да я пусна с приятелят й в непознати хора и с преспиване Shocked(не че си има приятел, де!!!).

# 31
  • Мнения: 284
Нямам думи.Моята дъщеря през декември ще навърши 13 години.Та тя си е още дете.
Не бих допуснала в дома си такова нещо. 20 годинен младеж едва ли да я възприема като сестричка.........

# 32
  • Мнения: 188
И аз при консервите май, ама и родителите на момичето как приемат това  newsm78, защото 20 годишните момчета правят и други работи...а 13 г си е дете, и на гости с преспиване ooooh!

# 33
  • Мнения: 4 841
Аз пък, четейки тази тема, не мога да не направя аналогия с една българска манекенка ли беше, актриса ли (съжалявам, ама и забравих името), която е родила първото си дете на 14 години, след това има още две (общо три до сега) и в една тема беше станала обект на форумско обожание и възхищение - колко добре изглежда, колко е "еко", как кърми ...найсет години, как добре си възпитава децата... Ако някой се сеща, да разкаже. Тогава - това си спомням ясно! - никой не се възмути от невръстната и възраст...

# 34
  • Мнения: 2 631
Значи, според мен девйчето малко е поспестило подробностите около гостуването си у вас  Simple Smile
Казала е, че ще спи сама в отделна стая или друго нещо подобно.
Или може пък и да са я пуснали родителите въпреки обстоятелствата, и да са съгласни.
Ако имаш чалъм - измисли нещо и сложи някой да спи при тях в стаята.  Party
И няма нужда всички да се вайкате толкоз. В крайна сметка тези "деца" не са децата, които вие сте били на 13. Поколението страшно много се е изродило, а и ако искат да правят секс - кеф ти стълбищна площадка, кеф ти кола, стая, квото щеш. Има ли желание - има и начини.

Към авторката: говори лично с момичето, нека само да ти каже, че родителите му са съгласни за гостито. Поискай стационарния телефон на майка му и си поговорете двете. Simple Smile А след това гостоприемно ги приеми и направи каквото можеш за собственото си спокойствие. В крайна сметка къщата е твоя и трябва да се уважават заложените от теб морални ценности. Ако имаш против - ти и момичето спите в една стая. Лелята на баща ми (лека и пръст) не даваше на 27-годишния ми брат да спи в една стая с 25-годишната си приятелка, въпреки че бяха заедно от 5 години.  Wink
Успех!  Peace

# 35
  • Мнения: 46 518
Аз пък, четейки тази тема, не мога да не направя аналогия с една българска манекенка ли беше, актриса ли (съжалявам, ама и забравих името), която е родила първото си дете на 14 години, след това има още две (общо три до сега) и в една тема беше станала обект на форумско обожание и възхищение - колко добре изглежда, колко е "еко", как кърми ...найсет години, как добре си възпитава децата... Ако някой се сеща, да разкаже. Тогава - това си спомням ясно! - никой не се възмути от невръстната и възраст...

Тя ги зачева непорочно, затова й е простено  Mr. Green
Първото на 15, родила, ок, родила, ама второто на 16!!!
Има и трето, на 20.

http://moetobebe.net/index.php?option=com_content&task=view& … 223&Itemid=92

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
И аз не го приемам за нормално. Присъединявам се към теб  Peace

Чудя се  newsm78 newsm78 какви са тези родители, които си пускат детето ей така newsm78 newsm78

# 37
  • Мнения: 5 710
Не знам дали съм консервативна, все пак говорим за малолетна девойка, законно ли е да не е придружавана навсякъде от родител-или-възрастен? Това е едната страна.
Другата е морална, т.е аз мисля, че на 13 ѝ е по-скоро време да скача на ластик, отколкото да гостува на лелята на гаджето си с преспиване. Дори не говоря за секс тука, а просто за чувство за редно-нередно. Ако все пак по някаква лелинска причина реша да приема, със сигурност ще искам да говоря с родителите на девойката по телефона. И последно, бих се притеснила от това, че 20г. ми племенник има връзка с 13г. момиче, със сигурност ще се опитам да поговоря с него за това.

# 38
  • София
  • Мнения: 7 191
И според мен, ако родителите на двамата са взели решени, не бих се месила.

Не бих се месила, обаче да ходят в друга къща, не в моята  Stop
Всъщност не разбрах - какъв е поводът за визитата?

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Всъщност не разбрах - какъв е поводът за визитата?
Ми какъв, терен си търсят, много ясно! Stop

# 40
  • Мнения: 2 401
Каква консерва, бе мацка? Направо в приключение се хвърляш  подслонявайки тия деца в дома си.  Confused
Откажи.

# 41
  • Мнения: 2 309
Децата в днешно време надрастват годините си.
Нима ние на 4-5г сме имали Жисиеми или лаптоп...или ...и аз не знам какво ooooh!
Просто трябва да свикнем с фактите,макар и трудно.
Консервативна съм да и подкрепям повечето мнения,но няма да ги лишим от мераците им да опознават сексуалността си

По темата,бих отказала тази визита Naughty

# 42
  • Мнения: 5 710
Тоест, нямаш нищо против 8г. ти дъщеря да ходи с 15 годишен батко един ден,  щото времената са други?
И по какъв начин по-точно ЖисиемитИ и лаптопити са свръзани с това, което обсъждаме?
Тотална обърквация.

# 43
  • Мнения: 2 309
Тоест, нямаш нищо против 8г. ти дъщеря да ходи с 15 годишен батко, щото времената са други?

Това е глупав въпрос,просто изказвам мнение...къде прочете,че подкрепям подобно поведение ooooh!

# 44
  • София
  • Мнения: 4 042
Дори да не намесвате морала, това е подсъдно!  Чак такова перде не мога да бъда!

Общи условия

Активация на акаунт