Слънчеви очила за деца - откога и какви?

  • 9 861
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 064
Няма да е скоро. Когато взема, ще бъдат качествени.
На мен не ми пречеше слънцето допреди 3-4 години. С тъмни очи съм.

# 16
  • Мнения: 3 576
Искам да ви питам: нужно ли е детето, ако няма някакви здравословни проблеми да носи слънчеви очила?
Медицински обосновано...

Чудя се дали да взимам на моя нови за пореден път тази година???
Досега 2 чифта е загубил/ счупил, по принцип не му харесва да носи, от време на време взима моите и се лигави с тях...
Със светли очи е, но като цяло не го дразни слънцето.




# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Носи от миналата година, значи от 3-годишна. Дразни я силната светлина и сама си поиска. Не очаквах да издържат дълго, мислех, че няма да иска да ги носи, но ме изненада. Тогава взех на Чико, цяло лято си ги носи и ги опази.
Вече  й идват малко мънички и преди месец й купих Полароид, за тях поне съм сигурна, че имат добри защити.

# 18
  • Мнения: 2 478
Не съм му купувала и може би и това лято няма да му взема. Че той няма да ги търпи и една минута и ще ги счупи веднага.
Предпочитам шапки, които да му пазят сянка на лицето и очите.

# 19
  • Мнения: 301
Първите му ги купих когато беше на 2,5 години. Дотогава шапка с козирка ни вършеше работа. Всъщност той сам си настоя за очилата  - не обича да му блести слънцето. Не го карам да ги носи - не се налага, защото той сам си ги търси.
За протокола очите му са тъмни, но и двамата с мъжа ми редовно носим слънчеви очила. Може и от нас да се влияе, защото вече прави забележки на мъжа ми, че не си е взел очилата, пък слънцето пече.  Laughing

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
от 3г.преди това не ги търпеше на лицето си.
обаче да са наистина със защита:чико,полароид и т.н.
китайски пластмасови болкуци от 4-5 лв няма смисъл да носят децата.те повече пречат и създават впоследствие проблеми.по-добре само с шапка с козирка,отколкото с гадни очила.

# 21
  • Мнения: 1 650
На Чико не са лоши и не са скъпи.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 134
С евтини очила може да се провери дали детето би ги търпяло и носило. Щото дори Чико, ако не се лъжа, бяха към 25лв.

# 23
  • Мнения: 511
И аз съм се размислила по въпроса. newsm78 Възнамерявам да купя едни хубави очила на дъщеря ми за лятото,когато ще навърши 2г.....но дали ще ги носи ми е трудно да преценя Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 587
Гласувах с "повече".Нямам намерение да й купувам поне до 7-8 години.

# 25
  • Мнения: 9 973
още не съм купувала

# 26
# 27
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
Тази година купихме защото поиска.Не ги носи и 3 дни.Раздвам се че взех на Чико за проба.

# 28
  • Мнения: 2 110
И на двете ми деца съм купила слънчеви очила при навършване на 2годишна възраст.Носят ги,пазят ги и са доволни.
Ето една подобна тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=377199.0

# 29
  • Мнения: 24
От 3 год. Причината е, че прави слънчеви алергий(очите и стават червени).
Купувам Polaroid, цената е 35 лева

Общи условия

Активация на акаунт