Лишаване на съпруга от права над детето

  • 10 768
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 622
Момичета,благодаря на всички за написаното от вас.На всички мнения и съвети.Постарах се да приложа наученото  и да се стремя да не пререагирам,когато е възможно.Замислих се над много неща,след като пуснах тази тема.Тя ми помогна  в много направления.Именно затова и я пуснах от свое име,а не анонимно,защото така сметнах,че ще получа много по-добри и искрени съвети.Така и стана.
Далеч съм от мисълта,че всичко ще върви по мед и масло от тук нататък,но поне за сега с ваша помощ успях да стабилизирам брака си.Както казах и по-горе в темата спеделеното от мен и написаното в отговор от вас ми подейства като час при психоаналитик и ми подейства доста добре.

Естествено си запазвам правото да пиша пак,ако нещата пак загрубеят Confused

# 46
  • Мнения: 597
Бубе,искренно се радвам за теб.Желая ти много щастие и безоблачно бъдеще в съвместния живот!
Целувки.

# 47
  • Мнения: 1 413
Буба, искам да те окуража,като ти кажа,че ние с мъжа ми до сватбата не бяхме се карали дори, а после направо се е случвало да се целим с предмети...и че и аз като теб си казвам какво щеше да е ако бях...но истината е,че човек постъпва по най-добрия възможен начин в конкретната ситуация и от своята гледна точка. Щом си решила да имаш дом и семейство, гордей се с твоите мъже и не гледай назад...
а може и следите от някоя депресия или умора да те карат да се чувстваш огорчена, детето много променя семейството, но колкото повече пораства, толкова по-хубаво става...

# 48
  • Мнения: 5 622
 Ами истина е,че понякога съжалявам,че се бракувахме,но пустото желание да бъда булка беше причината от моя страна.От негова,желанието винаги го е имало,но май с течение на времето и на него все повече му отшумяваше мерака за брак.

А когато съвсем се сговнясат(упс) отношенията ни,трябва да ви призная,че съжалявам,че му разреших да припознае детето.Понякога си мисля,че би било по-добре и по-лесно(лично за мен) ако не бях разрешила да го припознае.Но все пак един ден детето ми ще ме пита защо на акта му за раждане пише-баща неизвестен,при положение,че е известен,нали?Тогава какво се обяснява незнам. 

Абе,постъпила съм,така както съм вярвала,че ще е най-добре за дечко и това е!Наистина няма смисъл да мисля какво би било,ако...това няма да доведе до нищо добро.
И дай Боже по-рядко да имам от тези моменти,в които си мисля тези неща.........

# 49
  • Мнения: 597
Бубе,ще те плескам в скоро време! Close Twisted Evil
Вземи се стегни момиче,имаш прекрасен съпруг и прекрасно детенце.Няма идеални семейства.Запомни го!!!Романтиката си остава в мечтите ни.Отпусни се и се наслаждавай на живота!!!

# 50
  • Мнения: 2 978
Абе,постъпила съм,така както съм вярвала,че ще е най-добре за дечко и това е!

Дълго време мислех дали да пиша в тази тема....не заради това че ти си я писала (повярвай ми) ..имам си други мои си съображения....както и да е.... Wink

Всеки си има проблеми, всеки забелязва плюсовете и минусите на другия, за съжаление  след известен период от съвместния живот- не веднага Rolling Eyes....
Всеки се опитва да прави компромиси, не всеки обаче ги прави.  Thinking

За съжаление съм забелязала, че ние жените сме склонни на повече.....понякога дори се ядосвам от това.

Но сега трябва сама да видиш какво си написала и да разбереш, че точно това е най- важно за теб и детенцето ти : постъпила съм,така както съм вярвала

Както са казали хората една майка ВИНАГИ знае кое е най- добре за детенцето и.

Не съжалявай за нищо и бъди маалко по- твърда!!!  bouquet

# 51
  • Мнения: 1 425
Както са казали хората една майка ВИНАГИ знае кое е най- добре за детенцето и.
Това са ГОЛЕМИ глупости.
(И в допълнение - хората едно време са казвали че Земята е плоска.)

# 52
  • Мнения: 2 978
Както са казали хората една майка ВИНАГИ знае кое е най- добре за детенцето и.
Това са ГОЛЕМИ глупости.
(И в допълнение - хората едно време са казвали че Земята е плоска.)

Нищо общо между двете, но няма да споря..и то с мъж Naughty
Всички знаем, че вие винаги сте прави.

Мисля, че тя ще ме разбере какво имам в предвид.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 752
Ха-ха, Вини, адски си права Laughing Вече писах веднъж за/на Panther, че само от два негови лафа му личи пола. Сега бих добавила и тесногръдието. Ей, момичета, зарад' такива коне с капаци (ама пък изжививяващи се като всезнаещи) има хиляди постинги с оплаквания от мъжкото съсловие във форума ни... А още колко неизказани.
Бубе, на да видиш, че може да е и къде по-зле:)) Представяш ли си Panther да ти е в къщата (за тесногръдите: пояснение - това е майтап)

# 54
  • Мнения: 1 425
@миленита
1. В какво точно се изразява тесногръдието ми?
2. Къде съм казал че съм всезнаещ?
3. Ако влезеш в някой форум в които пишат предимно мъже със сигурност ще има предостатъчно оплаквания от жените - по простата причина че няма да има кой да опонира. Но това като цяло нищо не значи.

По отношение на това кое е добре за децата - това че майката винаги знае кое е добре за детето просто няма как да е истина. 'Щото примерно има разни майки наркоманки и познай колко знаят кое е добре за детето. Или такива които прекаляват с алкохол. Или една наскоро която бях чел в един форум - цитирам по памет:
"Аз на моето дете няма да му давам никакво месо още от бебе и ще го правя вегетарианче, то и без това месо май не харесва" - ей тука може да се изкаже някой от лекарите във форума и да каже на тая майка колко и е акъла.
Ще се радвам ако получа отговор на двата въпроса горе.
Иначе - успех и късмет на всички.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 752
Panther, ще ти отговоря на лични, за да не "замърсявам" темата със странични неща, а и да не хабя форумско място с обяснения, които на тук пишещите мами са до болка ясни.

# 56
  • Мнения: 2 978

По отношение на това кое е добре за децата - това че майката винаги знае кое е добре за детето просто няма как да е истина. 'Щото примерно има разни майки наркоманки и познай колко знаят кое е добре за детето. Или такива които прекаляват с алкохол. Или една наскоро която бях чел в един форум - цитирам по памет:
"Аз на моето дете няма да му давам никакво месо още от бебе и ще го правя вегетарианче, то и без това месо май не харесва" - ей тука може да се изкаже някой от лекарите във форума и да каже на тая майка колко и е акъла.
Ще се радвам ако получа отговор на двата въпроса горе.
Иначе - успех и късмет на всички.

И това не е така..

Първо, защото в случая това е темата на Буба, която всички знаем, че не е наркоманка... Laughing
Ако беше такава дали изобщо щеше да пита за детето си? Whistling
Не мисля, че това точно е уместно да се дава за пример Sick

И за вегетарианката...ами да, за нея това е правилно, както и за тези с гърнето....за едни жени е добре да се слага рано, за други супер грешно.

Вместо да даваш примери, що като един добър МЪЖ не вземеш да и помогнеш а? Sunglasses

Буба, извинявай за офф-а по темата ти...но не се стърпях да не отговоря.

# 57
  • Мнения: 1 425
Е стана малко неразбирателство, надявам се че вече сме се изяснили.
В заключение - лошо е да се генерализира и всяко правило си има изключения.
Иначе бих помогнал, но няма желаещи да се възползват.
 Peace

# 58
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Момичета - Миленита и ВИли, ама или не четет или вие сте тесногръди!!
Panther е всичко друго но не тесногръд мъж! Просто е мъж и пише както го мисли - просто и ясно, без да го усуква и окрасява!
Първо - майката ама по никакъв начин не е задължително да знае кое е най-доброто! Ама просто това е такава ала-бала...  ДА не говорим колко излишно самочувствие може да придаде това точно на хора, които най-малко го заслужават!

Второ - БУБЕ ти може и да не знаеш кое е правилно - но щом си постъпила така е глупаво и ненужно да се кориш! Имала си основателни причини да постъпиш така! И не е проблема в брака - щото доли проблемите да се предизвикват от неговото наличие, повярвай ми - НЕ ГИ ПОРАЖДА това, че си омъжена!!!! Това може да е повод за повече кавги, но проблемите са от друго естество!
 Пак ще ти кажа - не е вината в това че си подписала една хартийка! Търси другаде!

НО ти писа, че сте по-добре - дай малко време на нещата и се зареди с търпение - защото то ще ти е нужно и за малкия голям човек - потренирай с мъжО първо  Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 5 622
Споко бе хора!Какво като се пише и извън темата?!Нито ми пречи,нито е проблем.Даже напротив-става по-интересен така разговора!

Иначе при нас нещата са така-един ден добре,после пак зле и така  Tired

Уф........

Общи условия

Активация на акаунт