БЪРЗИ ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ-хранене и захранване

  • 22 930
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 521
И аз да питам скоро купих овесени трици, обаче изобщо незнам как да ги приготвя за малкия?
Овесени трици не се дават на малко дете.Може овесени ядки.Аз ги приготвям така:
Във вряща вода(200-250мл приблизително)слагам 3с.л фини овесени ядки.Врат около 5 мин до сгъстяване.
Аз ги правя с масло и сирене,но може и с плод.
С банана не бива да се прекалява,както и с всичко друго.Аз не съм ограничавала защото моите и двете не са ядяли повече от половин банан.Не му бяха особени фенове.Отначало можеш да дадеш четвърт,после половин и след това и цял.

# 736
  • Мнения: 4 615
Банана заради хистамина предполагам не се препоръчва в големи количества. И е калоричен и не се дава в големи количества на бебе, което наддава твърде много. А ти не се притеснявай, бебето нямада изяде кой знае колко. Той засища бързо.
Галка, то АМ е с нишесте, суроватка и прочие гадости. Има си сирена направени и от мляко. Не че насърчавам някой да дава попара и да не дохранва, но не мисля, че това за сиренето е довод.

# 737
  • Мнения: 2 521
Ники,да има добавки и в АМ,но все пак е съобразено с това,че се приема от бебета.Докато при сиренето не е така.Не,че се вторачвам толкова,че да не купувам,но много ме съмнява да има чисто сирене-само от мляко.Не им вярвам на производителите,и това е.Какво ли не правят за да забогатеят по-бързо.И без да ги е еня на чий гръб.Братовчед ми работеше известно време в тази сфера.Казвал ми е,че сирене без растителни мазнини не правят,те поне.По-малко или повече,но има.
Аз не съм давала АМ,но на суроватката какво и е лошото.Аз си мислех,че съдържа доста ценни вещества.Възможно е и да бъркам де Wink

# 738
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт