СПКЯ,с помощта на билки и хомеопатия излекувах липса на овулация

  • 108 380
  • 144
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 11 359
Даяна Тодорова, приемаш Глюкофаж и си пълна? Не ти ли влияе?

Докато го приемах свалих около 20 кг. За 1 година, но ми препоръчаха да спра да го пия, защото започна да ми се вие свят от него и много ми падаше кръвното (с ниско кръвно съм си по принцип).

Хм, странно лечение ти правят? И не ти ли го замениха с друго - Медформин, Инофолик /ако така се пишеше/?

# 136
  • Мнения: 403
Преди 5 години ми поставиха диагноза СПКЯ ,след 8 месечни опити за забременяване.Оказа се, че нямам овулацията (въпреки ,че тестовете показваха противното) и че имам проблем с ФСХ и андростедион.След два месеца хормонално лечение с Климонорм и диета отслабнах с 5 килограма .Забременях след стимулация с Clostilbegyt, Dufaston , инжекции с Puregon и Pregnyl и инсеминация.Имам прекрасно момиченце.
Сега отново съм бременна.
Този път се преборих много по-лесно,избегнах хормоните и изкуствената стимулация и всичко стана много по-бързо.С помощта на билки и хомеопатия, излекувах липса на овулация,хормонален дисбаланс ,поликистозни яйчници .
Пиех по предписанията на д-р Михайлов във форума  http://mama.btv.bg:
Thuya 15 CH- понеделник, сряда петък по 5 зрънца
Folliculinum 9 CH- по 10 зрънца на 8. и на 13. ден от цикъла
Ленено семе - По 1- 2 супени лъжици,смляно , с вода (аз пиех по 1 с.л. ленено олио дневно)
Бял имел- 1 супена лъжица кипвате 5 минути в 300 г вода. Като поизстине, прецеждате, пиете сутрин, обед, вечер по 1 чашка. Пиете 15 дни преди менструация. Начало на менструация- СТОП! И т.н.
Алое сок (на Абофарма)- 3 х 1-2 чаени лъж, разреден в чаша сок. Начало на менструация- СТОП!
Luteinum 9CH - от 15 до 28 ден
Пиех и витамин Е х 200мг дневно.
Препоръчах схемата на една приятелка и тя е вече в 5-ти месец.След една година неуспешни опити ..... и след 4 месеца спазено това лечение .
Пожелавам на всички успех и скорошно щастие.
Вярвайте и мислете положително!

P.S.Ето още една полезна статия по темата : http://www.biberonbg.com/info/forbaby.htm

Здравей!
Аз също по схемата на д-р Михайлов премахнах една киста 3 см. Но след 2-3 месеца се появи друга - 5 см, която и болеше. Пих само Туя и Апис този път и след 10 дни кисатата я нямаше! Тогава пък ми казаха, че съм  имала поликистозни яйчници.. Shocked За да съм сигурна, трябва ли да си направя изследвания на хормоните и ако да, какви по-точно?
При теб как се развиха нещата след раждането? Върнаха ли се кистите или всичко е наред?
Благодаря за отговора и живи и здрави дечица!  bouquet

Luteinum 9CH - от 15 до 28 ден - какво количество трябва да се приема .

# 137
  • София
  • Мнения: 3 030
Преди 5 години ми поставиха диагноза СПКЯ ,след 8 месечни опити за забременяване.Оказа се, че нямам овулацията (въпреки ,че тестовете показваха противното) и че имам проблем с ФСХ и андростедион.След два месеца хормонално лечение с Климонорм и диета отслабнах с 5 килограма .Забременях след стимулация с Clostilbegyt, Dufaston , инжекции с Puregon и Pregnyl и инсеминация.Имам прекрасно момиченце.
Сега отново съм бременна.
Този път се преборих много по-лесно,избегнах хормоните и изкуствената стимулация и всичко стана много по-бързо.С помощта на билки и хомеопатия, излекувах липса на овулация,хормонален дисбаланс ,поликистозни яйчници .
Пиех по предписанията на д-р Михайлов във форума  http://mama.btv.bg:
Thuya 15 CH- понеделник, сряда петък по 5 зрънца
Folliculinum 9 CH- по 10 зрънца на 8. и на 13. ден от цикъла
Ленено семе - По 1- 2 супени лъжици,смляно , с вода (аз пиех по 1 с.л. ленено олио дневно)
Бял имел- 1 супена лъжица кипвате 5 минути в 300 г вода. Като поизстине, прецеждате, пиете сутрин, обед, вечер по 1 чашка. Пиете 15 дни преди менструация. Начало на менструация- СТОП! И т.н.
Алое сок (на Абофарма)- 3 х 1-2 чаени лъж, разреден в чаша сок. Начало на менструация- СТОП!
Luteinum 9CH - от 15 до 28 ден
Пиех и витамин Е х 200мг дневно.
Препоръчах схемата на една приятелка и тя е вече в 5-ти месец.След една година неуспешни опити ..... и след 4 месеца спазено това лечение .
Пожелавам на всички успех и скорошно щастие.
Вярвайте и мислете положително!

P.S.Ето още една полезна статия по темата : http://www.biberonbg.com/info/forbaby.htm

Здравей!
Аз също по схемата на д-р Михайлов премахнах една киста 3 см. Но след 2-3 месеца се появи друга - 5 см, която и болеше. Пих само Туя и Апис този път и след 10 дни кисатата я нямаше! Тогава пък ми казаха, че съм  имала поликистозни яйчници.. Shocked За да съм сигурна, трябва ли да си направя изследвания на хормоните и ако да, какви по-точно?
При теб как се развиха нещата след раждането? Върнаха ли се кистите или всичко е наред?
Благодаря за отговора и живи и здрави дечица!  bouquet

Luteinum 9CH - от 15 до 28 ден - какво количество трябва да се приема .

1 х 5 зрънца на ден.

# 138
  • Мнения: 403

[/quote]

Luteinum 9CH - от 15 до 28 ден - какво количество трябва да се приема .
[/quote]

1 х 5 зрънца на ден.
[/quote]

Благодаря Ви.

# 139
  • Мнения: 28
Здравейте. Честита нова година на всички! Аз също имам този проблем от много време и съм решила да се обърна към хомеопат. Моля, препоръчайте ми хомеопат в София, който ви е помогнал да си урегулирате синдрома. Не целя забременяване, а поставяне на синдрома в рамка и премахване на всички странични ефекти. Чакам спонтанен цикъл, за да си направя хормоналните изследвания. От 2012 г. имам и ИР, а през 2015 започна силно капене на косата, нетипично окосмяване, силно якне (акнето го имам от първия МЦ). Благодаря ви предварително. Не искам да започвам някоя от схемите по интернет, все пак всеки е индивидуален, а не знам при кого да отида. Час при д-р Михайлов се записва много трудно, а моите симптоми много се влошават - скоро няма да ми остане коса на главата, ако продължавам така.

# 140
  • Мнения: 7 569
Elanore, не целя да се изказвам като много разбираща, но щом имаш инсулинова резистентност, пиеш ли някакви лекарства за нея? Не знам дали само хомеопатия би ти помогнала да оправиш ИР, а СПКЯ много често е предизвикан от това. Ако искаш, можеш да пишеш и във форума за поликистозни яйчници, там момичетата биха могли да ти дадат повече съвети.  Peace

# 141
  • Мнения: 1 327
Темата е стара, но интересна. Винаги ще има за и против хомеопатията, като цяло.
Има ли някой, освен авторката, който е успял да зачене по тази или подобна схема? Колко време е отнело и прочие?
Не искам темата да става бойно поле за и  против или да се коментират рисковете. Ясно е, че ги има. Искам само споделяне на опит и информация.

# 142
  • Мнения: 3
Преди 5 години ми поставиха диагноза СПКЯ ,след 8 месечни опити за забременяване.Оказа се, че нямам овулацията (въпреки ,че тестовете показваха противното) и че имам проблем с ФСХ и андростедион.След два месеца хормонално лечение с Климонорм и диета отслабнах с 5 килограма .Забременях след стимулация с Clostilbegyt, Dufaston , инжекции с Puregon и Pregnyl и инсеминация.Имам прекрасно момиченце.
Сега отново съм бременна.
Този път се преборих много по-лесно,избегнах хормоните и изкуствената стимулация и всичко стана много по-бързо.С помощта на билки и хомеопатия, излекувах липса на овулация,хормонален дисбаланс ,поликистозни яйчници .
Пиех по предписанията на д-р Михайлов във форума  http://mama.btv.bg:
Thuya 15 CH- понеделник, сряда петък по 5 зрънца
Folliculinum 9 CH- по 10 зрънца на 8. и на 13. ден от цикъла
Ленено семе - По 1- 2 супени лъжици,смляно , с вода (аз пиех по 1 с.л. ленено олио дневно)
Бял имел- 1 супена лъжица кипвате 5 минути в 300 г вода. Като поизстине, прецеждате, пиете сутрин, обед, вечер по 1 чашка. Пиете 15 дни преди менструация. Начало на менструация- СТОП! И т.н.
Алое сок (на Абофарма)- 3 х 1-2 чаени лъж, разреден в чаша сок. Начало на менструация- СТОП!
Luteinum 9CH - от 15 до 28 ден
Пиех и витамин Е х 200мг дневно.
Препоръчах схемата на една приятелка и тя е вече в 5-ти месец.След една година неуспешни опити ..... и след 4 месеца спазено това лечение .
Пожелавам на всички успех и скорошно щастие.
Вярвайте и мислете положително!

P.S.Ето още една полезна статия по темата : http://www.biberonbg.com/info/forbaby.htm


Моля дамата да ми пише на лично за повече информация  . Много ще съм благодарна.

# 143
  • Мнения: 3
Здравейте четох ваш пост с билките от д-р Михайлов моля ви пишете ми на вайбър 0879007739 или ми оставете ваш месинджър или вайбър за да ми обесните по-подробно. Аз също съм с поликистозни яйчници . В момента пия кистоп , но ми се иска да изпробвам вашата рецепта . Много ще съм ви благодарна ако се свържете с мен .

# 144
  • Мнения: 12
Здравейте! А тези от вас, които са забременели, докато са приемали Лутеинум сн9, преустановили ли са приема му и по каква схема?

Общи условия

Активация на акаунт