Черни точки!!!

  • 24 064
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 152
Ще споделиш ли кое е това антикомедонно кремче  newsm78

# 31
  • Мнения: 82
Здравейте момичета! Преди малко си направих маската с меда и аспирина, кожата ми стана много гладка и нежна. Да ви питам може ли да я направя на дъщеря си, която е на 12г. и има доста черни точки по лицето? Водила съм я на дерматолог, ползвала е различни лосиони но ефект - никакъв. В момента се маже с лосион от силицилов спирт и тетрациклин, но от него става жълтеникава в лицето и точките си стоят.Малка ли е за тази маска или да пробвам?

# 32
  • Мнения: 1 416
Според мен лосиона с антибиотик е по-вреден от маската с аспирин Peace Мисля, че няма проблем да и направиш и на нея маската.

# 33
  • Мнения: 13 625
Здравейте момичета! Преди малко си направих маската с меда и аспирина, кожата ми стана много гладка и нежна. Да ви питам може ли да я направя на дъщеря си, която е на 12г. и има доста черни точки по лицето? Водила съм я на дерматолог, ползвала е различни лосиони но ефект - никакъв. В момента се маже с лосион от силицилов спирт и тетрациклин, но от него става жълтеникава в лицето и точките си стоят.Малка ли е за тази маска или да пробвам?
Според може може да я пробвате, но след това и намажи кремче с фактор на лицето.

# 34
  • Мнения: 3 314
аз ползвам сода - доволна съм  Peace има видим ефект , но трябва постоянство

# 35
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! Преди малко си направих маската с меда и аспирина, кожата ми стана много гладка и нежна. Да ви питам може ли да я направя на дъщеря си, която е на 12г. и има доста черни точки по лицето? Водила съм я на дерматолог, ползвала е различни лосиони но ефект - никакъв. В момента се маже с лосион от силицилов спирт и тетрациклин, но от него става жълтеникава в лицето и точките си стоят.Малка ли е за тази маска или да пробвам?
Аз лично не експериментирам у дома, защото имам изключително чувствителна кожа . Моята козметичка ми прави една дълбокопочистваща маска, от която черните точки се изчистват напълно. Относно лосиона със салицилов спирт знам, че е за по-мазни кожи, но той не почиства кожата, а нормализира мастната секреция. Такъв лосион правиха на сина ми, който е на 13 и беше с хлорнитромицин.

# 36
  • Мнения: 82
Направих маската на малката.Нищо не и стана освен,че кожата и стана по нежна, но я държах по- малко време 7 мин. след 4 дни пак ще и я направя. Благодаря Ви !

# 37
  • София
  • Мнения: 5 193
 Hug Tоку що опитах маската с аспирин предложена от Джаки, но капнах няколко капки розова вода. Кожата ми се чувства добре в момента, не виждам по-малко черни точки, но  ще опитам пак. Само се чувстах малко неприятно докато седях с маската, като разкапващшо се восъчно плашило.  Laughing А любимия, като ме видя омазана и вика : " О не, това току що го прочете в БГ Мама, нали?"  Joy hahaha

Последна редакция: нд, 29 ное 2009, 21:42 от kashmir

# 38
  • Мнения: 8
Ще споделиш ли кое е това антикомедонно кремче  newsm78
На Dr.Renaud с лайм.

# 39
  • София
  • Мнения: 152
Ще споделиш ли кое е това антикомедонно кремче  newsm78
На Dr.Renaud с лайм.

Благодаря ти! А скъпо ли е? Не съм се заглеждала по продукти на тази марка Thinking

# 40
  • Мнения: 348
Жаки, а тази маска би ли се отразила добре и на кожата на тялото ? Деколтето и гърбът ми са в доста по-лошо състояние от лицето. На него много добре му се отразява маската с аспирин и розова вода, в момента съм с тази с меда, но имам тъмни петна по гърба и  малко пъпки по деколтето и бих я пробвала и там. Разумно ли ще бъде newsm78

# 41
  • Мнения: 13 625
Правила съм я на деколте- ефекта беше същият като на лицето Simple Smile

# 42
  • Мнения: 89
а тази маска с аспирин за лице, май не е много подходяща ако ходиш на солариум  newsm78

# 43
  • Мнения: 13 625
Да, не е подходяща. Кожата става фоточувствителна.

# 44
  • Мнения: 8
Ще споделиш ли кое е това антикомедонно кремче  newsm78
На Dr.Renaud с лайм.

Благодаря ти! А скъпо ли е? Не съм се заглеждала по продукти на тази марка Thinking
Около 35 лв беше.

Общи условия

Активация на акаунт