Черни точки!!!

  • 24 065
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 416
Откъде мога да си купя морска сол, но по-ситна, вие откъде я купувате? Мъжа ми купил от магазина, но много едра.

# 46
  • Мнения: 89
ако е много ядра, можеш да е шчукаш в хаванчето

# 47
  • София
  • Мнения: 152
Моята си я взех от магазин за хранителни стоки, големите вериги имат със сигурност. Направо в солничка е, тъй като се води трапезна морска сол и си е ситничка. Но можеш и да си счукаш, няама никакъв проблем  Peace

# 48
  • Мнения: 1 416
Ок., значи ще си взема направо нова в солничка Simple Smile, а тази ще я ползвам за друго. Мерси Hug

# 49
  • Мнения: 36
В друга тема за черните точки бяха препоръчали това кремче:

http://si-plus.com/index.php?p=5

не е скъпо 2.70лв. Също така препоръчаха и почистване на лицето със шведска горчивка Simple Smile

# 50
  • Мнения: 3
Попаднах на един сайт за козметика и видях не толкова популярна за мен марка.Отидох в аптеката до нас,оказа се че я има.Имаше доста други серии,за сега съм си взела само това( http://beautycosmetic.biz/korff-makia-piling-krem-p-4061.html?language=bg ) и съм много доволна.За коледа си поръчах серията за мазна кожа,да видим дали ще ме огрее  Embarassed

# 51
  • София
  • Мнения: 64
Така е, няма отърваване на 100%, но пък има овладяване Laughing
Поне според мен доста добри резултати виждам от Garnier Pure - 3 in 1 deep Cleanser
Струва 9-10 лв, 2 пъти седмично го използвам и съм доволна като цяло.


Аз също го използвам него и съм много доволна. Довечера ще пробвам и аз маската с аспирина  Blush

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 11:24 от wenzdy

# 52
  • Мнения: 161
Запис и от мен.Мога да кажа,че от всекидневното почистване на лицето има голяма полза.Аз си го почиствам преди лягане с домашно приготвен лосион  Peace Рядко се захващам да чистя точките една по една,но когато го направя и после си почиствам лицето без да пропускам-не се появяват известно време,но като пропусна,поричките се пълнят с прах и какво ли не през деня и...  #2gunfire

# 53
  • Мнения: 350
Запис и от мен.Мога да кажа,че от всекидневното почистване на лицето има голяма полза.Аз си го почиствам преди лягане с домашно приготвен лосион  Peace Рядко се захващам да чистя точките една по една,но когато го направя и после си почиствам лицето без да пропускам-не се появяват известно време,но като пропусна,поричките се пълнят с прах и какво ли не през деня и...  #2gunfire
казвай домашно приготвения лосион веднага #2gunfire Laughing

# 54
  • Мнения: 161
 Laughing Ами 80мл мин вода я слягям дя заври,добавям 20мл лим сок и 1 лъжичка мед,разбърквам и махам от котлона.Като поизстине го сипвам в едно шишенце и си почиствам лицето с памук.На мен ми върши работа,понеже аз не мога да ги трая тези черни точки и веднъж седмично си накисвам добре лицето и ги примахвам чрез леко стискане,след това този лосион ми успокоява кожата и си го ползвом всяка вечер.Много хора казват,че не трябва сами да махаме пъпките,понеже остават белези,но аз го правя,без кой знае какъв натиск и да чукна на дърво-нямам белези,а и не мога толкова често да ходя на козметик  Hug Всеки сам намира начини,на мен този ми върши страхотна работа за премахване на черните  досадници  ooooh!

# 55
# 56
  • Мнения: 16
запис Peace
хубава тема Flutter

# 57
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
А морската сол всеки ден ли може да се използва? Аз снощи се обтрих и лицето ми пламна направо.

# 58
  • Мнения: 459
Весело посрещане на Новата година, момичета!

# 59
  • Мнения: 16
Аз съм със смесена кожа, много суха на бузите и един такъв мазен нос с черни точки Confused Ползвам сода за носа и изчезват всички черни точки, но я смесвам с малко крем за бръснене. Така хем не изсушава прекалено (което да отвори повече работа за мастните жлези), хем премахва точките.

Общи условия

Активация на акаунт