Детските добавки- размисли и страсти

  • 29 064
  • 463
  •   1
Отговори
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Пускам нова тема, че старата мина 50 страници. Надявам се развихрящите се тук страсти да не минават допустимия тон  Peace

Последна редакция: пн, 21 дек 2009, 14:06 от AnMary

# 1
  • Мнения: 75
аз също!Както вече споменах аз също получавам добавки за това че синът ми е с ТЕЛК.Но тоя месец получих само детските си,а за останалите.......явно ще почакаме.

# 2
  • Мнения: 647
В Пловдив - няма, който е към Инвестбанк.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 379
И аз получих само детски, а интеграционните дето са за ТЕЛКа, не. Ходих в соц. да питам, те звъняха на гл.счетоводителка и тя казала, че има проблем, не са им преведени, кога не знаят. От Варна съм.
Срам нямат , за празниците точно няма да преведат парите на децата, ама за други харчове и коледни бонуси  ще намерят !!!!
....все пак имам надежда, че ще ги пуснат преди Коледа ...

# 4
  • Мнения: 305
 карлово-ЦКБ-няма

# 5
  • София
  • Мнения: 2 296
Аз днес проверих на банкомат картата(Инвестбанк)-превели са ги.

Искам да попитам-може ли да си закрия картата,по която ми превеждат детските и да
дам I-BAN на друга моя карта,по която да ми превеждат парите?
Това ще стане заедно с подаването на Молба-Декларацията,предполагам.

# 6
  • Мнения: 147
И аз получих само детски, а интеграционните дето са за ТЕЛКа, не. Ходих в соц. да питам, те звъняха на гл.счетоводителка и тя казала, че има проблем, не са им преведени, кога не знаят. От Варна съм.
Срам нямат , за празниците точно няма да преведат парите на децата, ама за други харчове и коледни бонуси  ще намерят !!!!
....все пак имам надежда, че ще ги пуснат преди Коледа ...

Това наистина е проблем

# 7
  • Мнения: 1 031
Ева може - само ти трябва удостоверение от банката с данните за новата сметка. После носиш в социални удостоверението да го прикрепят към документите и готово Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 2 296
Ева може - само ти трябва удостоверение от банката с данните за новата сметка. После носиш в социални удостоверението да го прикрепят към документите и готово Peace
Благодаря ти,така и предполагах,но все пак,да попитам.  Peace

# 9
  • Мнения: 74
В Стара Загора няма пари,ей това на нищо не прилича.Всеки месец едно и също се повтаря.Нямат срам тия хора.Бях забравила нали трябва да изсмучат от нейде смешните 25лв.за пенсионерите.

# 10
  • Мнения: 0
В Хасково сащо няма-Инвестбанк и не знаели кога

# 11
  • Мнения: 5
НЯКОЙ ЗНАЕЛИ ДАЛИ ВНОВИ ПАЗАР ИМА ДЕТСКИ

# 12
  • Мнения: 75
И аз получих само детски, а интеграционните дето са за ТЕЛКа, не. Ходих в соц. да питам, те звъняха на гл.счетоводителка и тя казала, че има проблем, не са им преведени, кога не знаят. От Варна съм.
Срам нямат , за празниците точно няма да преведат парите на децата, ама за други харчове и коледни бонуси  ще намерят !!!!
....все пак имам надежда, че ще ги пуснат преди Коледа ...
Saly доколкото знам пари се превеждат само вторник и четвъртък и ако утре не ги преведат после е коледа.Другият вариант е чак на 29.Ох,остава ни (както каза ти) само надеждата Praynig

# 13
  • Мнения: 22
има ли някой към булбанк? защото друрите майки около мен са ги получили, а аз не.

# 14
  • Мнения: 2 447
Ева може - само ти трябва удостоверение от банката с данните за новата сметка. После носиш в социални удостоверението да го прикрепят към документите и готово Peace
Благодаря ти,така и предполагах,но все пак,да попитам.  Peace
Тук при нас социалните работят само с определени банки...Аз имах карта на Райфайзен,обаче ми откриха в ЦКБ....Питай дали работят с тази банка,към която искаш да ти превеждат вече детските...

Общи условия

Активация на акаунт