Детските добавки- размисли и страсти

  • 29 067
  • 463
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 75
на саита на МТСП има въпроси и отговори.На зададеният от мен въпрос кога да си чакаме парите,отговора беше ,,ще си ги получите ,но със закъснение,,.Да но никъде не се казва колко ще е това закъснение.

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 351
Saly доколкото знам пари се превеждат само вторник и четвъртък и ако утре не ги преведат после е коледа.Другият вариант е чак на 29.Ох,остава ни (както каза ти) само надеждата Praynig

Не е вярно, че само вторник и четвъртък банките правят превод.

В Шумен също все още няма детски, нито интеграционни.

# 17
  • Мнения: 1 031
А защо само в определени градове се бавят?
Някой може ли да ми каже Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 75
Saly доколкото знам пари се превеждат само вторник и четвъртък и ако утре не ги преведат после е коледа.Другият вариант е чак на 29.Ох,остава ни (както каза ти) само надеждата Praynig

Не е вярно, че само вторник и четвъртък банките правят превод.

В Шумен също все още няма детски, нито интеграционни.
на мен така ми казаха след запитване в нои,но май си права,този месец детските си ги получих на 18(петък

# 19
  • Мнения: 80
В целия Пловдив няма надбавки.

# 20
  • Мнения: 269
В Хасково няма!

# 21
  • София
  • Мнения: 2 296
Ева може - само ти трябва удостоверение от банката с данните за новата сметка. После носиш в социални удостоверението да го прикрепят към документите и готово Peace
Благодаря ти,така и предполагах,но все пак,да попитам.  Peace
Тук при нас социалните работят само с определени банки...Аз имах карта на Райфайзен,обаче ми откриха в ЦКБ....Питай дали работят с тази банка,към която искаш да ти превеждат вече детските...
И на теб благодаря    bouquet ,ще попитам.

# 22
  • Мнения: 55
Eva, и на мен ми направиха карта е ЦКБ, въпреки че им бях дала сметката си в Пиреос, на която получавам майчинството  Crazy След това отидох и ги помолих да ми променят сметката, но наистина има определени банки, с които работят.
А НОИ и Социалните са две различни институции - майчинството се превежда от НОИ във вторник и четвъртак, а от Социалното превеждат детските във всеки един ден от седмицата, без значение, стига териториалните поделения да получат превод от МФ.

ПП: Сигурно не обясних добре, дано сте ме разбрали  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 2 296
Досегашната ми карта е в Инвестбанк,а аз искам да преместя плащанията в ДСК.Района е Искър,ако има значение.

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 351
Росарио, не банките, а НОИ правят преводи само вторник и четвъртък. А детските нямат нищо общо с НОИ.

Ред. Симс е обяснила преди мен  Peace

# 25
  • Мнения: 1 558
Моите са преведени Peace Не знам точно кога,но в неделя като проверих и..........О,чудо........имаше пари Shocked

# 26
  • Мнения: 5 026
В Плевен-ЦКБ са преведени,вчера още, сега погледнах. Peace

# 27
  • Мнения: 75
Росарио, не банките, а НОИ правят преводи само вторник и четвъртък. А детските нямат нищо общо с НОИ.

Ред. Симс е обяснила преди мен  Peace
Мерси за инфото,явно аз не съм разбрала.Мислих че парите идват от едно място.Но както вече споменах незнаех.И благодаря на всички майчета които описват на разбираем език проблемите.Весели празници на всички! Simple Smile
         
        ПП.Ако някои от Варна получи пари по Чл.43 от ЗИХУ да пише

Последна редакция: вт, 22 дек 2009, 12:28 от Ro$aRio

# 28
  • Мнения: 28
В Сливен още не са ги превели. Срамота. Поне този месец да са навреме. Все пак Коледа е! #2gunfire

# 29
  • Мнения: 1 219
Аз моите детски днес си ги изтеглих Simple SmileДобрич-ОББ

Общи условия

Активация на акаунт