Детските добавки- размисли и страсти

  • 29 065
  • 463
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5
При нас в Нови пазар още няма ,а остава само 1 ден до Коледа Cry само едно немога да разбера защо не ги пускат по едно исъщо време в цяла България

Последна редакция: вт, 22 дек 2009, 14:11 от дивна2003

# 31
  • Мнения: 367
Аз се разочаровах днес - в Казанлък, през ОБ няма нищо...

# 32
  • Мнения: 5
Някой знаели на кой електронен адрес може да се пише до БТВ зада вдигнем пак малко шум за тея прословути 35лв

# 33
  • Мнения: 31
Бтв няма да помогне.Ако някой иска да му дам номерата(личните)на премиера да му се обадите да питате него защото аз немога защото ми е спрян телефона и немога аз да звънна

# 34
  • Мнения: 5
Ами аз вече успях да напиша до бтв но и аз мисля ,че няма да има полза как може в една държава да има толкова голям хаус да отида да питам тия от" горе" как се карат празници без пари защото стоя и чакам да стане утре зада разбера дали ще ми дадат мизерната заплата от180лв всички чакат последният ден задати е още по-гадно направо ми иде да ги #2gunfire

# 35
  • Мнения: 1 031
От Социално подпомагане Пловдив ме увериха, че утре ще бъдат пуснати детските по банките - така, че да подерзаем още един ден и да си пожелаем весели празници с " многото пари", които толкова дълчо чакаме Hug
А който се интересува за интеграционните - е тях още не са ги пуснали от високото. Нали не очакваме пожелания от правителството за Весела Коледа... щяхме много да забогатеем ooooh!

# 36
  • Мнения: 31
Надявай се.Социалните само лъжат за да ги оставят намира.Трендафилов каза утре да се обадя след 10:30 да ми каже има ли превод или не.Така че и теб са метнали.

# 37
  • Мнения: 471
в бс има ли? че не нмога да изляза да видя

# 38
  • Мнения: 5
егати отвратителните хора и днес няма да дадат тези детски неги е срам #Cussing out

# 39
  • Мнения: 120
Вчера в 16 часа в Шумен още нямаше - Райфайзен банк.

За днес ако някой има информация да пише.

# 40
  • Мнения: 37
Елеонорче,ще чакам включване по въпроса Hug!

# 41
  • Мнения: 31
В Пловдив днес ще има пари.След 12 проверявайте банкоматите.Пуснати са по банките но в момента се обработват.ЧЕСТИТО!!!! Hug Hug Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 75
В Пловдив днес ще има пари.След 12 проверявайте банкоматите.Пуснати са по банките но в момента се обработват.ЧЕСТИТО!!!! Hug Hug Hug Hug Hug
Grinningнай-накрая Grinning А някои знае ли нещо по въпроса с интеграционните?

# 43
  • Мнения: 770
Вчера проверих - пуснали са ги!

# 44
  • Мнения: 31
На едни познати ги преведоха още в понеделник.

Общи условия

Активация на акаунт