На каква възраст сме захранение ние - майките пишещи тук

  • 15 267
  • 421
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 229
Нямам алергии, захранена съм на 8 месеца-първо каша, попара, сокчета не съм искала никакви, вода също много рядко. Кърмена съм 2,9год. Simple Smile

# 46
  • Мнения: 468
От 22-рия ден. С кисело мляко. Така се е налагало. Алергии нямам никакви и бих казала, че съм с много силна имунна система. Да чукна на дърво сериозни заболявания не съм имала, дори грип ме хваща много рядко.

# 47
  • Мнения: 4 615
 Сестра ми на 3 месеца, аз на 5. Кърмени сме за по няколко седмици, но със захранването (моето) майка не е бързала. Отчита като грешка ранното захранване на сестра ми. С мен е било по-лесно и както се изразява тя "съм съдействала" при захранването.

# 48
  • Мнения: 2 640
На 3 месеца със сок от ябълка. Майка ми не е имала кърма и съм била на кисело мляко от към края на втория. И на големи количества вода със захар... Това се случва 1978 г. Нямам алергии и стомахът ми е здрав (да чукам на дърво...)

# 49
  • София
  • Мнения: 2 061
На 2 навършени със сокове и плодови пюрета, на 6 съм надигала сама бурканчето  Crazy Кърмена съм до 1 година (накрая символично сутрин и вечер).
Нямам доказани алергии, проблеми със стомаха и т.н. но пък съм отгледана с "био-продуктите" на баба и дядо.

# 50
  • Мнения: 1 420
Кърмена съм само 2 месеца и на 40 дена естествено вече са ми давали сокче  Crazy

# 51
  • Мнения: 66
  На 1 мес. са ми дали гроздов сок, след което поне още 1 мес. съм била с разстройство  ooooh! Нямам алергии към храни, но и до ден днешен мразя грозде. Това се е случило през далечната 1969г.

# 52
  • Мнения: 1 734
Не знам кога точно са ме захранили, навярно е било рано, но съм кърмена 4 м. и после съм минала на кисело мляко. Стомахът ми е ок, но алергии имам всякакви

# 53
  • Мнения: 2 376
Проблеми, които отдавам на ранното захранване -алергии и кариеси.

Анкета може да се пусне и за връзката между ранното захранване и алергиите - както писах по-горе ранно захранена съм,но без алергии - мъжа ми и детето са от късно захранените и са с алергии и двамата.
Ами аз съм от хората, които не вярват особено на връзката между ранното захранване и алергиите Whistling
Добавих още опции в крайна сметка Flutter
Ти хубаво добави опции, но ние не може да си коригираме гласа, за да си кажем и ние какво мислим за ранно захранване/алергии.

# 54
  • Мнения: 920
Brit не мога да разбера? Поясни Thinking
Дала съм опция - два гласа. Да не би нещо да не се получава,хм.

# 55
  • Мнения: 2 376
А, успях да гласувам наново. Но, не мога да избера захранена на 40 дни и ранно захранване -алергии едновременно. Може би с чек боксове (да се избират повече от една опции) ще е по-коректна анкетата?

# 56
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Само с една опция мога да гласувам  newsm78

# 57
  • Мнения: 920
За двата гласа - не става. Не ми позволява да дам опция за даване на два гласа Crazy Другото съм го променила, можеш да си коригираш гласа.
АА не е у мен вината, моля. Нещо се е бъг-нало Crazy
Сега уж станаха два гласа, ха да видим Crazy

Последна редакция: пн, 11 яну 2010, 18:26 от Bebo4ka

# 58
  • Мнения: 572
Захранена съм на 20 дни с портокалов сок.
след 3 тия месец вече с кисело мляко и плодови пюрета.
Кърмена съм до 3 тия месец по вина на лекар Naughty

# 59
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Захранена съм на 20 дни с портокалов сок.
Ти ме уби. Ужас  ooooh! Все си мислех, че поне до 40 ден са чакали  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт