Планувахте ли вашата бременност?

  • 17 308
  • 417
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 718
Да, пиех витамини с ФК, докато опитвахме  Flutter

# 46
  • Мнения: 3 016
Беше планувана бременност. Пиех ФК.

# 47
  • Мнения: 3 497
Първата - не.
Втората - да, пих ФК три месеца

# 48
  • Мнения: 8 999
Да, планирахме бебе.  Единствените мерки, които предприехме, за да се осъществи тази наша идея, беше секс без предпазни средства.

# 49
  • Мнения: 572
Здравейте, тъй като съм нова във форума имам много въпроси и се надявам да ми помогнете. С приятеля ми мислим в най-скоро време да започваме с опити за бебе. Ще се радвам да ми дадете някакви съвети, да разкажете за вашия опит, правихте ли си изследвания преди това и каквото се сетите. Благодаря предварително!

Аз не съм я планувала но нищо не съжелявам изобщо Hug

# 50
  • Мнения: 108
С дъщеря ми забременях от раз,с бъдещия ми син също. Grinning Напълно планувани и желани.Използвах тестове за овулация,благодарение на които забременях още при мириса на възглавницата. Wink

# 51
  • София
  • Мнения: 233
"Планувах" е силно казано. Надявах се. И пиех фолиева киселина.
В интерес на истината бебето стана точно тогава, когато най-много го исках.

# 52
  • Мнения: 2 908
И аз ползвам тестове за овулация, но не забременявам сега, въпреки че го желаем и сме го планирали. Първата ми бременност също беше планувана и без тестове забременях от вторият път.

# 53
  • Мнения: 11 032
Беше планирана, но не сме правили изследвания и тестове и не си променихме начина на живот.
Започнах да пия ФК, когато разбрах, че съм бременна.

# 54
  • София
  • Мнения: 318
Беше планирана, но не сме правили изследвания и тестове и не си променихме начина на живот.
Започнах да пия ФК, когато разбрах, че съм бременна.
И при мен е същото положението Wink

# 55
  • Мнения: 82
Първата бременност Не беше планувана ,но втората Да  Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 53
Благодаря на всички за отговорите, подробната информация и съветите. В крайна сметка под плануване не разбирайте , че имам предвид нещо да стане точно в определен момент, ясно е че това си е Божа работа Praynig. Важното е да направим всичко необходимо, което се изисква от нас - здравословния начин на живот, профилактични прегледи и изследвания, фолиевата киселина, витамини и най-вече спокойствие и положителна нагласа.

# 57
  • Мнения: 6 713
Да, правих изследвания преди забременяването. На мен ми откриха микоплазмоза - това протича без никакви симптоми, а носи доста рискове за плода. Според мен, когато плануваш нещо такова, е по-добре да си направиш изследвания, да си оправиш зъбите примерно, ако имаш кариеси, защото после все пак с бременността си е гадно да ходиш по зъболекари. Аз ходих и ме беше яд, че блях преди това да ида на зъбар. Mr. Green
3 месеца преди бебеправене - фолиева киселина.
Успех! Hug

# 58
  • Мнения: 2 658
Първата, определено беше планирана, да. Но не съм пила нищо предварително и не съм се подготвяла. За фолиевата киселина не бях и чувала, предписаха ми я после. А пък стана буквално от веднага, така че някак zа подготовки време не остана  Crazy .
Втората не беше планирана, така че отново нищо не правих преди това  Wink

# 59
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Планувахме и работихме по въпроса повече от 2 години и половина.С един аборт по медицински причини  Peace
Правих всякакви изследвания и ходех много,много често на прегледи. Съпругът ми не е правил спермограма, тъй като забременях веднъж, а после се оказа, че липсата на овулация е проблемът  Peace

Общи условия

Активация на акаунт